Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz szabi__memo #13369 üzenetére

    Én azt nem értem hogy a felhasználók kb 90%-nál auto frissülnek az appok play-ről, vajon miből gondolták hogy majd bárki olvasgatja a play-en közzétett leírást hogy eztán az amazfit az zepp néven lesz a telefonon. Biztos baromi nagy kihívás lett volna a név váltás előtti amazfit verzióban minden támogatott nyelven feldobatni egy ablakot az appal amiben ezt szépen érthetően leírják, hogy a tech dolgokra kevésbé fogékonyak se hidjék azt hogy valami kalóz/vírusos kitudjami került a telefonjukra :D Egyébként ilyet akkor szoktak csinálni cégek amikor a bekebelezett kisebb cégnek fontosabb piaca és van és ezért ott meg kell tartani az ismert nevet, viszont nem akarnak két külön appot fejleszteni és erre 2x annyit költeni. Ilyenkor a nagyobb cég képes akár átnevezni magát a kisebb, de jobb piacú cég nevére is. Nyilván ez utóbbi egy kínai cég - amerikai cég között kissé macerásabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák