Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    Szóval 3 nap folyamatos őrület, némi készpénz és irgalmatlan gondolkodás után történelmi pillanathoz érkeztem...nyilván nem nyugodtam míg a Layla és a a wireless nem lesz közösítve....hát íme...a számomra eddig hallott magasan legjobb wireless hang...nyilván nem a vezetékes Layla, de sok tekintetben hasonlít, így nyilván nekem ez már elég....

    Nos a teljes összeállítás után az össze vissza álló vezetékek miatt tapasztalható kapcsolódási problémák megszúntek, csak a Bragi esetén tapasztalható időnkénti egyik fél kihagyás tapasztalható...a hardver egy Erato Apollo7 lett, mert baromi kicsi (sajna ezért 50 maH akkuval...így hihetetlen kínlódás után belevarázsoltam a testbe...persze át kellett rendeznem, gondolnom az egész Layla belsőt....de sikerült...és a lkapott hang kárpótol...

    Az apollo szerintem elmarad a Muse5-től térben és egyenletességben, a magasakon állítani kellett, kapott egy 4,7 ohmos ellenállást, így már tökéletes...ez a jó ebbena hármas Layla felépítésben...

    De persze van egy kis üröm is....tehát a 2-3 óra eredeti üzemidőt a Layla erőteljesen redukálja...szerintem max 1,5 de inkább 1 óra....munkába oda-vissza tökéletes...de egy hosszabb vonat útra vinnem kell a Muse5-ből készített CIEM-et...bár azt most fogom igazán górcső alá venni és felturbózni...

    Hát ennyi....izomláz van a nyakamban, annyit nyomorogtam... :)

    Na még a finis hátravan, de igazolásképp....

Új hozzászólás Aktív témák