Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salaam

    senior tag

    válasz #75376384 #23836 üzenetére

    De ha mindenki megcsinálja az összes nyomorúságos herot lvl10-re (ami még AI ellen is max. 4 óra alatt megvan), meg bontott már négy paklit a quest rewardokból, akkor hol találjon még egy embert neked, aki szintén nem csinált semmit, még az alap kártyái sincsenek meg, sőt, még nálad is gyengébben játszik, hogy neked is legyen sikerélményed?
    És egyébként nem igaz, hogy nem egyenlőekkel rak össze, a kártyák továbbra sem jelentenek semmit, ha olyan bénán játszanak, hogy csak na. Teljesen kezdő játékos is simán lemegy rank 20-ra. Tegnap US-n toltam a rankedet, 24-től 20-ra, és aki ott volt, annak hiába volt ragnaros a deckjében, nyílván akkor rakta ki, amikor 4 totem volt kint, meg egy loot hoarder, aztán csodálkozott, hogy nem facere lő Rag koma. Amiután toltam 3 darab casualt is, mert 2 manás vagy annál kisebb questet kaptam. Ott is három olyan játékossal rakott össze, akik goldshire footmant játszodtak. Ki a fene játszik goldshire footmant?!

    Kicsit olyan ez, mint a 6.1-es wow patch miatti sírás, hogy nem lehet repülni Draenoron, rohadjon meg mindenki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák