Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz Ijk #39175 üzenetére

    ez kurv@ vicces volt! :N :(((
    de inkább ne is reagálj ilyen beírásra ha lóf@szt se tudsz arról amiről szó van\volt

    Boxer001: hát most inkább a sz@r meló, ez megalázás a köbön, és kb. kib@szottul nem irigylem azt akinek ezt kell csinálnia kötelezően... :(
    hidd el tényleg ennyire tragikusan megalázó, megmotoznak előtte\utána, lehet nálam egy toll, szarb@ se néz senki se, csak egy kib@szott "rongydarab" vagy a diákszövetkezetnek\tecsónak egyaránt amit lehet ide-oda hurcibálni dobálni... azt nem is említem, hogy milyen hangnemben beszélt velem a diákszövetkezetes csaj... már küldtem elfele a picsáb@

    spammer: már elvállaltam le nem mondhatom, ki bírom, megpróbálok odafigyelni és nem szénné égni... mondjuk amennyit fizetnek azért akár ingyen is dolgozhatnék mivel ha elb@szok valamit vonják lefele sürgetően az orbitálisan magas fizuból... :W

    Tomics: ő egy külföldi melóra gondol, amit nem olyan könnyű megszerezni csak azt hiszi, hogy minden pikk-pakk működik az én szakmámban... :U
    meg a legnagyobb szívás még, hogy nappalin járok suliba ergó lehetőségek nagyon minimálisak és most kéne money 1-2 dologra...

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák