Hirdetés
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- MIUI / HyperOS topik
- iPhone topik
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- Mától kapható az EarFun Clip 2
- OnePlus Watch 4 néven újráz az Oppo Watch X3
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
-
Mobilarena
Foxpost téma összefoglaló
(Olvasd el, mielőtt kommentelsz!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
LuckyL
őstag
válasz
SpongyaBob
#601
üzenetére
az én csomagjaimat rendszeresen átirányítják másik közeli gépbe amikor tele a célgép
eddig még csak egy vevőnek volt ezzel gondja, végül neki megoldották az eredeti gépbe mégis -
SpongyaBob
veterán
válasz
SpongyaBob
#577
üzenetére
Remélem hasznos lesz az info másnak is, hogy készüljön fel az ilyesmire:
Ma sikerült beszélnem egy ügyintézővel elsőként a Foxpostot hívtam fel, mert már szétvet(ett) az ideg, hogy semmi nem történik a csomaggal.
Azt az információt kaptam a hölgytől, hogy ez a küldemény nem lett feladva. Egyébként a nem feladott csomagok 7 nap után inaktívvá válnak a rendszerben. Jól van oké, menjünk tovább.
Ebbe nem nyugodtam bele, leinformáltam itt pár korábbi értékelés alapján az eladót és mindenki kivétel nélkül elképzelhetetlennek tartotta (egyébként én is) hogy ne mondjon igazat. Az egyikük telefonszámot is tudott nekem adni - amiért ezúton is örök hálám! - amin közvetlen elértem az eladót.
Sikerült beszélnem vele és elmondta, hogy ugyan ide nem lépett be ide már régóta időhiány miatt, de már korábban felhívta őket ahol azt a tájékoztatást kapta, hogy ahova én kértem a csomagot az az automata nagyon telített ezért nem tudták kézbesíteni. (Ez egyébként igaz lehet, mert folyamatosan vörös az általam kiválasztott automata a térképen)
De...
WTF?!!!
Tehát akkor csak kivették a csomagot!
Kérdem én a csomagkövetés minek van?Magyarul most az van, hogy nem tudják, hogy hol a csomag, fogalmuk nincs róla.
Apró adalék, hogy elég nagy értékű cuccról van szó. -
válasz
SpongyaBob
#577
üzenetére
Az eladó biztos, hogy jó csomagszámot küldött el neked, és nem keverte össze másikkal? Ha nem, akkor nem küldte el a csomagot még. A csomag feladása után egyből megy az email a címzettnek és a feladónak is (max pár perc csúszás lehet benne).
-
válasz
SpongyaBob
#577
üzenetére
Ez még csak azt jelzi, hogy jelezte az "eladó" a Fox felé, hogy adott csomagszámmal csomagot fog náluk leadni. De ez még nem történt meg a Fox szerint.
Ha megtörtént volna, már mást látnál.
Szóval vagy a Fox rendszere lassú, vagy az eladó nem mond igazat.
A szerződött partnerek rendelkeznek több "biankó" csomagszámmal, amiket ilyenkor sorra felhasználnak.
Ezt tudta neked előbb elküldeni, mint hogy a Fox-nak átadta volna a pakkot.Szerintem
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót.
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- VR topik
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kuponkunyeráló
- A Kindle-botrány röviden — a digitális tulajdon vége
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Apple MacBook
- OLED monitor topic
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Diablo IV
- További aktív témák...
- 27% - BeQuiet! Pure Loop 2 FX 360mm Vízhűtés!
- Utolsó darab! MacBook Pro 16" M1 32GB RAM 27% ÁFA - Garancia - (0437AB)
- Xiaomi 17 Ultra 512GB Starlit Green Karcmentes állapot 16GB RAM 2029.03.05 Media Markt Garancia!
- Keresünk Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21 FE
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Fecogame
