Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raszputyin

    senior tag

    válasz Lateof #44 üzenetére

    ha Linux van egy gépen, akkor arra a gépre kell egy rendszergazda, nincs mese. ha egyedül használod a gépet, akkor Te kell légy az. az előny cserébe már kezdő szinten is legalább az, hogy nemigen kell renistall, ha valamit fellőttél, az 2-3 év múlva is úgy fog menni, mint újkorában.
    ha kevés időt töltesz a gépnél, ami viszont nem kaphat profi rendszergazdai munkát (nem iskolai, munkahelyi), akkor könnyen lehet, hogy a windows a legjobb választás minden szrságával együtt. akkor is, ha szenvedélyes játékos vagy, vagy valami nagyon ritka profi alkalmazást kell használnod.
    szóval van bőven szituáció, mikor megéri az árát, csak hát Redmondba pénzt küldeni nem egy felelős cselekedet... no mindegy, erről már írtam máshol.
    de mindez megváltozhat, mert szvsz hamarosan ''kiadják'' a Mac OS X-et PC-re :) kár, hogy az Apple maga nem akar betörni a PC szoftverpiacra (főleg azért nem, mert a microsoft tetemes %-ban felvásárolta őket...)

    disztrók? most próbáltam Debiánt. nem vagyok elég okos hozzá. szóval IMHO SuSE rulez.


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák