Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Hotas kérdéskörre.

    Egy fél órát eltöltöttem gyakorlással, a mostani rendszerembe elszállíttattam a hajóimat (A-class Imperial Eagle, A-class Imperial Courier, A-class AspEx), az előbbi kettővel elkezdtem cikázni egy bolygó gyűrűjében. Így már jobban adja, mint a lassú kondával :B

    Elkezdtem kicsit bányászkodni - kell ugye az armor/hull-t babráló engieneernek és továbbá tisztes bevételforrás pristine metallic ringben. HighRES-ben bányásztam, az első 2-3 kalózlelkületűvel még meg kellett küzdeni rendesen (el is b*sztam a loadoutot és a fire groupot, mert turret mining lasereket hoztam), utána meg már annyi szekus lebzselt körülöttem, hogy elég volt arra figyelnem, hogy legyen mindig aktív limpet és a prospectorokat jó irányba lőjjem ki, kaptam a bounty-kat :B Mivel kevés limpetet hoztam, vissza kellett fordulnom rongyos 1.5M bounty voucherrel és kb. félmilliós rakománnyal (gold, indite, bertandite, platinum, painite). A kör szépséghibája az volt, hogy 27% hullal és wanted státusszal csapódtam be az állomás platformjára, mert valahogy meglőttem az egyik szekust.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák