Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-09-10 21:33:39

Mobilarena

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#23001) raymi16

raymi16
(tag)

Eljött végre az én időm is! ;]

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#23002) Mortel

Mortel
(fanatikus tag)

Bocsánat, ha volt már, de mit kell csinálni Aisling sealed contractjaival?
Valahova el kell vinni, de hova? A HQ-ra?

Előre is köszönöm!

„Ki kamrájában könnyet ontva búsong keserves-egyedül, s bármerre néz, csak bajra, gondra lát mindenütt maga körül. Előtte a jövő siváran, csüggesztő és vigasztalan – ő meg csak tébolyog magában, s magát hajszolja lázasan.”

(#23003) kiskuplung válasza Mortel (#23002) üzenetére

kiskuplung
(senior tag)

Itt van összefoglaló : [link]

Viszont ha rám hallgatsz, hagyod a fenébe a powerplay-t. Egy agyonbonyolított, torz hülyeség, amivel még igazán pénzt se lehet keresni, csak ha nincs életed. :)

(#23004) Mortel válasza kiskuplung (#23003) üzenetére

Mortel
(fanatikus tag)

Köszi, igen, nem egyszerű sajnos (nekem), pedig nem lenne rossz...

„Ki kamrájában könnyet ontva búsong keserves-egyedül, s bármerre néz, csak bajra, gondra lát mindenütt maga körül. Előtte a jövő siváran, csüggesztő és vigasztalan – ő meg csak tébolyog magában, s magát hajszolja lázasan.”

(#23005) orientcx válasza kiskuplung (#23003) üzenetére

orientcx
(őstag)

Ugyan a PP engem sem hozott lázba, de a Barbi pajzs nagyon kajak cucc, azt azért érdemes megcsípni. Beiratkoztam a kisasszonyhoz, négy hétig feléje sem néztem, majd a negyedik héten szórólapoztam neki kb egy fél órát(néhány milla is ráment), aztán mentem a pajzs boltba. Felszereltem a komplett hajóparkom, és már dezertáltam is. De állítólag ha a PP-ben ügyesen helyezkedik az ember, némelyik hadúr szép felárakat fizet pl a leadott bountykra, de másra is. Ennek a témakörnek(a csempészés mellett) baphomet szaki a mestere(aki úgy tűnt el, mint szürke Hauler a ködben) :D .
-
-
raymi16 - Gratulálok, szép darab(újabb szeg a birodalom koporsójába) :DD

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#23006) baphomet válasza orientcx (#23005) üzenetére

baphomet
(senior tag)

Rossz pénz nem vész el, csak beszippantotta a Division. :)

A thargoid algebra használatával kiszámolt PP bounty bónuszokat már rég javították, ha jól tudom. Így annyi maradt, hogy Őcsászári fensége területein 20% bónusz jár bárki arra szédelgőnek, és erre jöhet még a további, helyezéstől függő 20-50% a rank2-es udvaroncoknak, vagy +100% a rank5-ösöknek. Ez utóbbi "bunkósbot" Hudsonnál is ugyanígy megvan.

Szóval a rank5 szinten tartásához szükséges sokórányi grindolás után már majdnem annyit lehet keresni fejvadászattal, mint egy izzadt trikós kamionosnak egy T9-cel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23007) gk004 válasza orientcx (#23005) üzenetére

gk004
(tag)

Jó ötlet! :) Este be is iratkozom.

CMDR Blian

(#23008) orientcx válasza baphomet (#23006) üzenetére

orientcx
(őstag)

"Rossz pénz nem vész el, csak beszippantotta a Division"
-
Division??? Egy igazi pilóta nem játszik TPS-t ! Egy igazi pilóta max a FC4-ben tapossa két lábbal a vadászetikát, és gránátvetős autóval tizedeli a rinocéroszállományt. Apropó, valakit nem érdekel véletlenül nagyobb tétel orrszarvú tülök? (kicsit megpörkölődve) :D
-
-
gk004 - Azt azért kalkuláld be, hogy a Barbi pajzs számottevően többet fogyaszt, majd kell sakkozni kicsit az energia elosztással, de végül is nekem mindenhova felfért.(pl Assault ship, FDL, Python, Anakonda, Corvette, és....khmmm....izé...őőő...hogy is mondjam...őőő...hát...szóval a Clipperre is. De pssszt!(úgy is letagadom) :B

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#23009) gk004 válasza orientcx (#23008) üzenetére

gk004
(tag)

Majdcsak összelegózok valamit :D

CMDR Blian

(#23010) tynike

tynike
(újonc)

Helo nem rég megvetem és érdeklődnék van e még aktív csoport játékban.

(#23011) duvi válasza tynike (#23010) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Szia!
Üdv az ED csodálatos univerzumában! Van aktív magyar játékosfrakció :K Az EDHU keretein belül alakult SSL. Tawilo az otthonrendszerünk, van saját Ts csatotornánk. Részletek és bővebb információk a fenti Téma összefoglalóban.

Samsung Galaxy S8

(#23012) tynike válasza duvi (#23011) üzenetére

tynike
(újonc)

Köszi
Még tegnap elkolbászoltam Tawiloba laza 22ugrásal Type 6 hajóval. :D

(#23013) duvi válasza tynike (#23012) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Ha tudsz, akkor jelentkezz be Ts-en, nehogy ellenségként kezeljenek ;)
EDHU saját Teamspeak csatornája:
cím: elitedangerous.hu:9999 - pass: EDHU2015

Samsung Galaxy S8

(#23014) tynike válasza duvi (#23013) üzenetére

tynike
(újonc)

Fent vagyok nagyon senki nincs csak 2ten Division tolják xD

(#23015) duvi válasza tynike (#23014) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Esténként nagyobb a forgalom. Este én is feljövök és elintézzük a Ts jogokat. Ha szeretnél belépni az SSL-be, akkor a többit már priviben beszéljük meg.

Samsung Galaxy S8

(#23016) _Kondor_ válasza tynike (#23014) üzenetére

_Kondor_
(tag)

Bocsi, tényleg el voltunk foglalva, de azért mondhattad volna, hogy mit szeretnél. Vagy mondtad? Ha igen akkor bocs :)

(#23017) rtitusz

rtitusz
(őstag)

(#23018) Vesa válasza rtitusz (#23017) üzenetére

Vesa
(PH! addikt)

Várós!

(#23019) nubreed válasza rtitusz (#23017) üzenetére

nubreed
(PH! kedvence)

Ebben van, hogy

"The future of Elite Dangerous is incredibly exciting - and it starts in three weeks!"

Tehát 3 hét múlva itt az 1.6?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#23020) grHawk válasza rtitusz (#23017) üzenetére

grHawk
(fanatikus tag)

Ezen kívül ma még jőn egy hírlevél, igaz? A linken található community oldalon lesz majd feltűntetve, ha jól rémlik.

(#23021) duvi válasza grHawk (#23020) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Igen, elvileg ma kapunk hírlevelet :K

Samsung Galaxy S8

(#23022) baphomet válasza nubreed (#23019) üzenetére

baphomet
(senior tag)

Azt írják egy időben jön a 2.1 és az 1.6, a zárt béta a május 2-vel kezdődő héten indul valamikor.

(#23020) grHawk Igen, néhány hétig az email küldő rendszerük átdolgozása miatt a pénteki hírleveleket nem küldik ki, hanem csak a community site-ra teszik fel.

[ Szerkesztve ]

(#23023) grHawk válasza baphomet (#23022) üzenetére

grHawk
(fanatikus tag)

Köszi a válaszokat, igazából mióta hírzárlatot tartanak nem nagyon járok fel. Én sajnos az a fajta játékosa vagyok az ED-nek, akinek ez még annyira nem elég, de tudva, hogy ez a játék többre hivatott, sokkal nagyobb kedvem van akkor játszani, mikor vannak hírek, vannak infók. :D Sajnos a devteam azt hiszi, hogy ha contentet késleltethetnek, az igaz a hírekre is. Komolyan semmi érdeklődést nem mutattam a játék iránt, amióta nincs hírlevél. Abszolút semmit. De most, hogy ma már tudom, hogy jön az infó, már tudom mi lesz a programom délután. Nem tudom, mért van ez, de így vagyok vele. Bár őszintén ez itt a fórumon, a TS-en, külföldi közösségi oldalakon is jól érezhető; a pár hetes inaktivitást felváltja a nyüsgés :D kizárt, hogy a nagy Braben ezt nem látná végtelen bölcsességében :D

[ Szerkesztve ]

(#23024) tynike válasza _Kondor_ (#23016) üzenetére

tynike
(újonc)

Tsen?:D
Közben toltam gw2 meg elitet igy lehet nem mondtam meg nem figyeltem :P :D

(#23025) _Kondor_ válasza baphomet (#23022) üzenetére

_Kondor_
(tag)

Sajnos az utóbbi időben a hírleveleknek vajmi kevés hírértékük van. Számomra legalább is.

(#23026) Viper26 válasza _Kondor_ (#23025) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Lehet elfogyott a pénz lendület? :D

iPhone XR | Garmin Vivoactive 3

(#23027) duvi

duvi
(Topikgazda)

(#23028) rtitusz válasza duvi (#23027) üzenetére

rtitusz
(őstag)

:C Végre egy normálisnak mondható hírlevél, rég volt ilyenre példa. (És végre nem akarják minden bekezdés végén rámtukmálni a Horizonst.) Jó lesz ez az update. Ha a frontier sikeresen eltalálja vele az arany középutat (játékos igények kielégítése/megvalósíthatóság) akkor újra bizalmat önt a játékosaiba, és ha sikeres az update mindenki el fogja nézni a korábbi hibákat. :)

[ Szerkesztve ]

(#23029) Mortel

Mortel
(fanatikus tag)

Mit jelent az "FSD boost" az útvonal tervezésnél?

(#23030) rtitusz válasza Mortel (#23029) üzenetére

rtitusz
(őstag)

Megfelelő gyűjtögetett materialok felhasználásával a hajó ugrótávja növelhető három lépésben, asszem a maximum +50%.

(#23031) rtitusz válasza duvi (#23027) üzenetére

rtitusz
(őstag)

Elfelejtettem korábban írni, de annyira gyönyörű az új outfitting menü a sok eddig hiányzó infóval és használhatónak tűnő GUI-val, hogy én mindjárt sírva fakadok. :K :O :DD :))

(#23032) Mortel válasza rtitusz (#23030) üzenetére

Mortel
(fanatikus tag)

:R

(#23033) duvi válasza rtitusz (#23031) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

:K

Samsung Galaxy S8

(#23034) rtitusz

rtitusz
(őstag)

Saitek X-56 promo video Elite: Dangerous-el.

https://www.youtube.com/watch?v=s4urwK7iGhs

(#23035) Ice_Man22

Ice_Man22
(senior tag)

Azert az nem semmi, hogy a kiegeszito dragabb mint maga az alapjatek...

[ Szerkesztve ]

(#23036) VitoSagi válasza Ice_Man22 (#23035) üzenetére

VitoSagi
(fanatikus tag)

Mivel friss tartalmat jobbára (azaz nagyobb mértékben) a Horizons mellé adnak a jövőben, ez nem annyira meglepő...

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#23037) rtitusz válasza Ice_Man22 (#23035) üzenetére

rtitusz
(őstag)

Az eredeti áraikat nézd, és akkor már nem. E:D=50€ volt, míg az ED:H=37€ a loyalty kedvezménnyel, vagy 50 anélkül, de aki úgy vette, az kapta az alapjátékot is mellé.

(#23038) grHawk

grHawk
(fanatikus tag)

Ez pont olyan hírlevél, mint amit vártam. Ez végre infó, nem csak valami sejtelemes marhaság... :D

(#23039) Ice_Man22 válasza rtitusz (#23037) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

Ertem, most az alap 27 euro, talan karacsonyra meglepem magam majd horizons al. Mondjuk elobb vegyem meg az alapjatekot is.

(#23040) _Kondor_ válasza grHawk (#23038) üzenetére

_Kondor_
(tag)

Valószínűleg már ők is érezték, hogy valamit villantani kell.

(#23041) Mortel

Mortel
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Bocsánat, ha volt már, de tudok Cobra -MK. IV-et venni, ha kiegészítésként vettem meg a Horizons-t?

Először csak az alap E.D. volt meg...

Köszönettel:

M

(#23042) rtitusz válasza Mortel (#23041) üzenetére

rtitusz
(őstag)

Azt ígérte a Frontier, hogy mindegy mikor veszik az emberek az alap+kieg kombót, ha meg van mind a kettő, akkor jár. Nagy balhé lenne abból, ha annak aki most veszi meg nem így lenne.

(#23043) Mortel válasza rtitusz (#23042) üzenetére

Mortel
(fanatikus tag)

Köszönöm!

Én külön vettem meg kb. 3 hónap eltéréssel...

Gondolom akkor tovább kell keresgélnem, hogy merre lehet...

Láttam egy oldalt, ahol fel vannak sorolva a hajók, és ahol meg lehet venni őket, de eddig még sehol sem volt "raktáron". :)

Azt lehet tudni, hogy egyáltalán meg jelenik-e a hajók között, ha nincs jogom megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#23044) kiskuplung válasza Mortel (#23043) üzenetére

kiskuplung
(senior tag)

Van egy csomó oldal, ami ilyen adatbázist is tartalmaz.

Pl. ez : http://inara.cz/

Itt be tudod állítani, hogy most hol parkolsz, és azt is, hogy akarsz-e rá árengedményt.
Nekem eddig mindig bevált.

[ Szerkesztve ]

(#23045) Mortel válasza kiskuplung (#23044) üzenetére

Mortel
(fanatikus tag)

Köszi, de sajnos én nem találok sehol MK. IV-et...

Lehet, hogy nekem mégsem jár? :(

(#23046) Mortel

Mortel
(fanatikus tag)

Ezt találtam a support-on:

The Cobra Mk IV will be made available for in-game credits for players that have individually purchased both Elite Dangerous and Elite Dangerous: Horizons on PC before 5th Feb 2016. This also includes Lifetime Expansion pass holders (as they own both ED and ED:H).
It is not automatically applied to your account after purchase and it will not be available after the 5th of February 2016.

Those who previously only purchased Horizons will not be able to purchase the Cobra MK IV in-game.

The location you purchased the game from does not affect this offer and applies equally to our Steam customers (before 5th Feb '16)

(#23047) Mortel

Mortel
(fanatikus tag)

És én Február 15-én vettem meg a Horizons-t...

Sose lesz MK IV-em... :)

[ Szerkesztve ]

(#23048) Mortel

Mortel
(fanatikus tag)

Ha, érdekel valakit:

[Stellarium]

(#23049) VitoSagi válasza Mortel (#23047) üzenetére

VitoSagi
(fanatikus tag)

Én február 7-én... ami azért vicces, mert simán belefértem volna akár a határidőbe is, ha a szokott időben érkezik akkor a fizetésem. Ez van, pont nem volt zsuga már a számlámon. Eleinte idegesített a dolog, de egyrészt nem egy top hajó, másfelől van elég ami elérhető így is. :DDD

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#23050) raymi16 válasza Mortel (#23048) üzenetére

raymi16
(tag)

Csillagászkodásra ezt használom, jó cucc! :))

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.