Hirdetés

2019. február 24., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-09-10 21:33:39

Mobilarena

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4001) [w] válasza Dzsek (#3999) üzenetére

[w]
(őstag)

windows-ban újra kellene kalibrálnod a teljes joy-t, utána jó lesz

cmdr PETER W. VOLKOV

(#4002) Diopapa válasza Dzsek (#3999) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

A leszálláshoz külön is lehet konfigurálni az irányítást, szerintem ott keresgélj.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#4003) Menthirist válasza Dzsek (#3999) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

Nekem ami gázkaron/joy-on van, az a 6DOF vezérlés (x-y-z tengely mentén mozgás + előre-hátra-jobbra-balra-le-fel oldalazás), a két kétoldali menü, a tabok közti váltás és navigálás a menüpontokban, ellenfél és egyéb objektek következő-előző kiválasztása, boost, és a hátsó panelon van a supercruise, a leszállótalp, a katapultülés, a hardpoint deploy.
ha a leszállótalp kinn van, akkor főként már csak az előre-hátra-jobbra-balra-le-fel oldalazás van használva, 0 gázkarállás mellett

amúgy nálam is 0-100 között megy a x65f, nem -100+100 között

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#4004) Dzsek válasza Menthirist (#4003) üzenetére

Dzsek
(tag)

Már majdnem kész vagyok én is a beállításokkal: tegnap éjjel gondolkoztam, hogy a rózsaszín kapcsolónak hála még kézre állóbbá tudom tenni a kétoldali panel navigálást, azt fogom ma befejezni, továbbá amit Te is említettél, az előre-hátra mozgást is kiosztom az egyik négyirányú gombra, hogy leszállásnál ne a gázkart kelljen tologatnom.

Viszont a beállításokban még mindig nem találtam meg, hogy melyik opció az, amivel kikapcsolhatnám a -100 +100 funkciót leszállásnál (tényleg átnéztem az egészet, de lehet én vagyok vak: sima repülésnél már az elején 0 +100-ra állítottam, de ezt sehol sem lelem)

Van egy empty layout-om az x45-höz, ha kész mindennel, kitöltöm, plusz feltöltöm valahová a binds fájlt, hátha szüksége lesz x45-ös beállításra valakinek :)

"Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belőle is szörny váljék. S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény visszanéz rád." - Friedrich Nietzsche

(#4005) Menthirist válasza Dzsek (#4004) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

Ez nem leszállásnál van, simán csak van egy olyan opció, hogy teljes range-en vagy csak pozitív range-en működjön a gázkar (minden állapotban). Leszállásnál (már benn az állomáson, amikor kb beálltam a leszállópadhoz, leveszem a gázt 0-ra, és onnan már csak a 6 iránythrustert használom.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#4006) Dzsek válasza Menthirist (#4005) üzenetére

Dzsek
(tag)

Igen, ebben igazad van, viszont ha a landing résznél a lateral thrust axis-hez hozzárendeled a gázkart, akkor a nulla állásban tolatni fog a járgány, amint kiereszted a leszállótalpakat. Viszont, ha üresen hagyod, rárepülhetsz a leszállóhelyre, majd hátrahúzod a gázkart (0%) és nyugodtan kiengedheted a talpakat is, mivel nem fog megindulni a gép hátra.

btw, három nap alatt sikerült (azt hiszem) teljesen kiiktatnom a billentyűzetet és a "saját kezemre állítani" az x45-öst. Linkelek egy képet, illetve szívesen megosztom az elitedangerous.hu szerkesztőivel is a binds fájlt, ha arra érdemesnek találják :)

[ Szerkesztve ]

"Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belőle is szörny váljék. S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény visszanéz rád." - Friedrich Nietzsche

(#4007) Dzsek válasza Dzsek (#4006) üzenetére

Dzsek
(tag)

Tegnap sikerült jó pár órát foglalkoznom a gammával: ugrottam párat erre-arra, felfedeztem, szállítottam, ráadásul egyszer kiszedtek SC-ből is, de szétlőttem a rohadékot :D Amit eddig láttam meggyőzött, hogy jó vétel volt, ahogyan a joy is: teljesen kézre áll, minden a helyén van :)

Most próbálom magam rávenni, hogy wipe-ig már ne játsszak, utána viszont elkezdem gyűjteni a pénzt, mivel expedíciót tervezek a galaxismaghoz: ki tart majd velem? :P

(#4008) cunnir válasza Dzsek (#4007) üzenetére

cunnir
(fanatikus tag)

Én majd megyek :R

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#4009) Diopapa

Diopapa
(PH! kedvence)

Mind megyünk! :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#4010) Bibgr0 válasza Dzsek (#4007) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

Simán ott leszek :)

(#4011) Nosam válasza Dzsek (#4007) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Úgy, hogy lesz útvonaltervező és nem kell majd minden egyes ugrás után egyenként állítgatni már lesz értelme messzebb is utazgatni, nem lesz akkora macera visszatérni. :DDD

(#4012) Rakamaz

Rakamaz
(kvázi-tag)

Fura hír:
- NEM LESZ RESET (WIPE) DECEMBER 16-ÁN! :Y
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=70786

[ Szerkesztve ]

(#4013) Dzsek válasza Rakamaz (#4012) üzenetére

Dzsek
(tag)

Ó. Hát nem tudom, ennek örüljek-e vagy sem. A wipe egy tiszta lap lehetett volna, meg amúgy is, szoktak alpha, béta (gamma) után, megjelenés előtt törölni, hogy egyenlőek legyenek az esélyek.

Tudom, inflációt nem okoz majd a játék gazdaságában, de mondjuk az én kis side-ommal mit kezdek, ha belém köt egy anaconda már az első ugrásnál?

(#4014) Menthirist válasza Dzsek (#4013) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

Hát, végülis mindegy, mert egy hétre rá már nem egyenlőek az esélyek, elvégre nem tudok annyit játszani mint akár itt sokan, nem még hogy a világban :D Viszont akkor bátrabban lehet játszani, mert akkor nem lesz wipe.

(#4015) Dzsek válasza Menthirist (#4014) üzenetére

Dzsek
(tag)

Igen, de én a következő két hetet a DA:I-re szántam volna :D sose lesz kijátszva... :D

Egyébként csak én vagyok ilyen fanatic most, hogy hajónaplót tervezek vezetni? :DDD

(#4016) Nosam válasza Menthirist (#4014) üzenetére

Nosam
(senior tag)

A megjelenés napján a Michael úgy is kitalálja majd, hogy mégis lesz Wipe ahogy volt a béta1 végén ahol szintén konkrétan ki lett jelentve, hogy nem lesz... :DDD

(#4017) Menthirist válasza Dzsek (#4015) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

nem biztos hogy csak te vagy ilyen, de én tutira nem :) Sőt nekem még a DA:I a fontosabb :)

(#4018) cunnir

cunnir
(fanatikus tag)

Végre megérkezett a Hotas X :C

(#4019) Diopapa

Diopapa
(PH! kedvence)

Nem tudom melyik patch-ben volt "javítva", de nekem még mindig 178LY-re van az eagle-m... :U Ráadásul olyan területen vagyok, ahol szinte nincs normális állomás csak pici, az meg mind kalózkézen...

(#4020) Menthirist válasza Diopapa (#4019) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

üdv a random randomjának világában :)

(#4021) Nosam válasza Diopapa (#4019) üzenetére

Nosam
(senior tag)

Azt írták anno, hogy a patch-al együtt resetelni kell a profilt is és akkor kerülsz egy rendszerbe a sasoddal. :B

(#4022) Bibgr0 válasza Diopapa (#4019) üzenetére

Bibgr0
(fanatikus tag)

Nem az volt, hogy új karaktert kell indítani ahhoz, hogy közel kerüljön a hajód?

(#4023) Diopapa válasza Bibgr0 (#4022) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Ez nekem kimaradt. De köszi.. :)

szerk: Remélem azért DB anyukája csuklik kicsit... :U

[ Szerkesztve ]

(#4024) Xorith

Xorith
(tag)

Előrendeltem.Combat training végigcsinálva majdnem(utolsó az kemény pöppet xd) és tűkön űlve várom 16.-át!Addig Space Engine-be elvagyok! xD Régen a Elite II.Frontier volt kedvencem csak pont az a "realisztikus" utazás nem tetszett benne. :) Itt végre irányítható az űrhajó! xD

[ Szerkesztve ]

(#4025) szunya1

szunya1
(PH! addikt)

Hát ha nem lesz wipe és ez nem kamu infó nekiállok,bár jön pc re 11.-én a FF XIII-2 ami szintén érdekelni fog.

(#4026) cunnir

cunnir
(fanatikus tag)

Teszteltem a Hotas X-et nagyon jó :R sokkal élvezetesebb a játék mint a régi joystick-al

(#4027) duvi válasza cunnir (#4026) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Gratula az új szerzeményhez! Sokkal jobb lesz az irányítás és a játékélmény ezzel a hotassal :K

Samsung Galaxy S8

(#4028) [w]

[w]
(őstag)

óbazz, kíváncsi voltam mikor jutunk el ide, de hogy ennyire hamar... :D ED auto commodity price grabbing

cmdr PETER W. VOLKOV

(#4029) Sonja

Sonja
(PH! nagyúr)

Talán érdekel valakit. :)

T.A.R.G.E.T Preset for T.16000M & ELITE DANGEROUS!

Open a terminal and... telnet towel.blinkenlights.nl - Linux User #586716

(#4030) duvi válasza [w] (#4028) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Már a béta alatt is voltak hasonló programok. Akkor szóltak is a fejlesztők, hogy abba lehet fejezni, mert jön a bünti. Egy időre leálltak az automatikus kinyerő alkalmazások és offline (manuálisan) feltöltés ment. Gondolom, hogy elég sok új versenyző szállt be az utóbbi hetekben és egyre többen készítenek hasonló programokat. Az a nagy kérdés, hogy mit fog(mit tud) lépni a Frontier ezekre?

(#4029) Sonja
Menthirist kollégának lehet, hogy jól fog jönni. Épp most vett egy T.16000M joyt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#4031) schawo válasza duvi (#4030) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

OCR-es megoldásra? Semmit. Legfeljebb, ha kitakarja az adatot, de akkor te se látod :DD

[ Szerkesztve ]

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH

(#4032) duvi válasza schawo (#4031) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Majd captchat használnak minden táblázathoz :D

Samsung Galaxy S8

(#4033) Menthirist válasza duvi (#4030) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

még csak rendeltem, nem jött még meg, de amúgyis mindig saját magamnak rakom össze a konfot :P azért másoknak még jól jöhet, köszi :P

[ Szerkesztve ]

(#4034) cain69 válasza schawo (#4031) üzenetére

cain69
(PH! kedvence)

vannak eszközök arra is, hogy megnehezítsék a felismerést, és arra is, hogy szűrni tudják, kik élnek ezzel. kérdés, hogy megéri-e ezzel foglalkozniuk? megfelelő játékosbázis esetén az árak eléggé dinamikusak lesznek, és ez a dolog lényege.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#4035) Menthirist válasza Menthirist (#4033) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

Most értesítettek ki, hogy holnap jön meg a joy.

(#4036) whd válasza Dzsek (#4006) üzenetére

whd
(újonc)

Szia! Kirakjuk a cikkbe, pont most lett kesz ami osszegzi a jatekvezerloket.
Ha valaki kivancsiskodik a temaban: EliteDangerous.hu - Játékvezérlők kezdőknek

(#4037) whd válasza Dzsek (#4006) üzenetére

whd
(újonc)

Dobd at kerlek emailben: dev@elitedangerous.hu

(#4038) whd válasza Rakamaz (#4012) üzenetére

whd
(újonc)

Szuper! Végül is nem azért lettem Hostile mindenhol és szerváltam a fejemre egyszer 600 utána meg 400k bountyt... Na mindegy :D

(#4039) Menthirist válasza whd (#4036) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

Majd lehet hogy belekotyognék némi kiegészítést (vagy másik cikkbe lehetne tenni), mert ha holnap megjön a 16000M, le akarom tesztelni meg össze akarom hasonlítani majd a Hotas X-emet az X65f + 16000M kombóval :)

(#4040) Backspace válasza whd (#4038) üzenetére

Backspace
(fanatikus tag)

Egyébként, ha annyira szeretnétek wipe-olni, akkor azt manuálisan is megtehetitek játékon belül a Clear save funkcióval.

(#4041) whd válasza Menthirist (#4039) üzenetére

whd
(újonc)

Oksa. Ha atdobod a tapasztalataidat emailben akkor bepaszírozom a cikkbe :) Ha neked is megfelel :)

(#4042) Menthirist válasza whd (#4041) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

Persze... meg lehet hogy majd megy az SC oldalára is belőle valami cikkecske.

(#4043) whd válasza Backspace (#4040) üzenetére

whd
(újonc)

Ha annyira szeretnétek wipolni? Én nem szeretném, csak ugye úgy álltam hozzá, hogy azt mondták lesz. Amúgy ezt amit most csinálnak egyszer már eljátszották, szóval egyáltalán nem biztos, hogy nem lesz. A másik, hogy tudom, hogy meg lehet oldani és folyamatban is van, de nem olyan konnyu az :) Még ha annak is tűnik :) De ez más dolog. Plusz eléggé fájó, hogy mind a combat és a merchant rangom is elvesztem, pedig elég sokat dolgoztam értük :) Szóval az egyik szemem sír a másik meg üveg.

(#4044) Backspace válasza whd (#4043) üzenetére

Backspace
(fanatikus tag)

Szerencsére nem futunk versenyt az idővel úgyhogy én nem aggódok annyira. :)

(#4045) whd

whd
(újonc)

Kicsit megkoptam a végére :D

(#4046) cunnir válasza whd (#4045) üzenetére

cunnir
(fanatikus tag)

Grat :R Viheted a fényezőhöz :DDD

Nagyon jó a játékvezérlő leírásod :R :R

[ Szerkesztve ]

(#4047) cunnir válasza cunnir (#4046) üzenetére

cunnir
(fanatikus tag)

Vagyis Duvi-nak Köszönöm :R :R

(#4048) Terrorista válasza Rakamaz (#4012) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

Ha így állnak a dolgok akkor startig összerakok egy Cobrát, de tovább nem erőltetem, mert egy kicsit azért még szkeptikus vagyok. :)

Egyébként nem akarunk az 1. hsz-be tenni egy hívójel/ingame name listát?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 5 64GB // Nexus 10 32GB

(#4049) duvi válasza Terrorista (#4048) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Tervbe van véve az első hozzászólás megírása, de megvárnám a végleges megjelenést vele. Ne keljen túl sokat átírni, javítani benne.

Samsung Galaxy S8

(#4050) pitepeti71

pitepeti71
(PH! addikt)

Sziasztok
Ha valaki esetleg UK-ban keresne joy-t, akkor ITT van ez, de siessen, mert hamar elfogy ;)

"A moderációs elvek soha nem objektívek, mindig óriási teret adnak a moderátoroknak, a moderátorok pedig mindig saját szubjektív elfogultságuk szerint, részrehajlóan moderálnak."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.