Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-09-10 21:33:39

Mobilarena

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#16001) rtitusz válasza baphomet (#15999) üzenetére

rtitusz
(őstag)

Hol van már az 5-6 hét...

(#16002) duvi válasza baphomet (#15998) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Az alábbi képek most készültek.
Control System: LI YONG-RUI:

Python ára Tote-n:

Samsung Galaxy S8

(#16003) baphomet válasza duvi (#16002) üzenetére

baphomet
(senior tag)

Ejj, hát mindennek nekem kell utánajárni? :) A Tote "turmoil"-ban van. Nincs elég CC-je a pacáknak a fenntartásához, ha így marad akkor következő ciklusban el is veszti. Ezek szerint ilyenkor már nem érvényesek az adott rendszerre vonatkozó powerplay bónuszok.

[ Szerkesztve ]

(#16004) duvi válasza baphomet (#16003) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Köszi az utánajárást :R Közben elmentem 109 Pisciumba és itt valóban műxik a 15% kedvezmény :K A végeredmény, hogy Tote-be már senki nem akarjon olcsón vásárolni!

Samsung Galaxy S8

(#16005) baphomet válasza duvi (#16004) üzenetére

baphomet
(senior tag)

Reméljük megmentik, mert, ahogy nézem, elég jól felszerelt rendszer. Addig is ott van a 109 Piscium, Lembava, Diaguandri, ezt a hármat használva még mindig sikerült összehozni mindent, amit akartam.

(#16006) rtitusz

rtitusz
(őstag)

Másnál is meghaltak a szerverek? Nem vicces annyira 164 tonnányi időre leszállítandó áruval a raktérben...

Szerk: helyreállt a rend.

[ Szerkesztve ]

(#16007) Íjász001

Íjász001
(lelkes újonc)

A Long Trade mérlege durván egy hét alatt: 10 út, 541 milla profit, Trade rank:Tycoon 13% - Elit.

Íjász

(#16008) Íjász001

Íjász001
(lelkes újonc)

Még az előzőhöz 2 út volt Pythonnal, 8 ASP( 96T )

Íjász

(#16009) gigafun válasza Íjász001 (#16008) üzenetére

gigafun
(senior tag)

Gratulálok az Elithez! :C :C :C
Este próbáltam üzenni a játékban, de vagy kiléptél, vagy a szokásos bug volt.

(#16010) PhobioNN7 válasza baphomet (#15999) üzenetére

PhobioNN7
(őstag)

Hogy a frászba lehet olyan gyorsan Anaconda-t szerezni? ezekkel a long range küldetésekkel? az a csempész ASP mit takar pontosan? :Y

Eladó: Ferrari F40 - 10248 LEGO

(#16011) Íjász001

Íjász001
(lelkes újonc)

[L:/dl/upc/2015-10/546410_trade_asp.jpg](IMG:/dl/upc/2015-10/546410_trade_asp.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Íjász

(#16012) Íjász001

Íjász001
(lelkes újonc)

Íjász

(#16013) Íjász001

Íjász001
(lelkes újonc)

Az én Trade ASP-m ilyen.

Íjász

(#16014) rtitusz válasza Íjász001 (#16007) üzenetére

rtitusz
(őstag)

Gratula!!!

Nekem is sikerült 400 milliót összeszednem 3 nap alatt, az elite már "csak" 450 millióra van, szánt szándékom mihamarább letudni a maradékot. Vicces, hogy a statisztikánál nyoma sincs a csempészésnek, olyan, mintha 50 milliónyi trading profittal lennék 10% Tycoon. :D

(#16015) Urby66

Urby66
(fanatikus tag)

Végre indulok haza!
Távolság: 4216 fényév.
Hull: 86%
Scannelt rendszerek: kb: 300
Neutron csillag: 3
Fekete lyuk: 4
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#16016) duvi válasza Íjász001 (#16011) üzenetére

duvi
(Topikgazda)

Gratula! :C

(#16015) Urby66
Egy Sidewinderrel :Y Minden tiszteletem a tiéd! :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#16017) duvi

duvi
(Topikgazda)

Paint Concept Art Slewer kollégától :)

Samsung Galaxy S8

(#16018) rtitusz

rtitusz
(őstag)

Aki nem tudná, ha beírjátok a /help parancsot a communikációs csatornába, akkor kiírja az összes parancsot amivel megkönnyíthetitek az életet. Pl. /w a wingnek küld üzenetet, stb.

(#16019) rtitusz

rtitusz
(őstag)

A Frontier kicsit rendbe szedhetné a szervereit az amazonnál, mert az nem frankó, hogy háromnegyed óra volt megtenni 240 fényévet a végtelen ideig tartó hipertérugrások folytán...

(#16020) baphomet válasza rtitusz (#16019) üzenetére

baphomet
(senior tag)

Long range smuggling nerf. :DD

(#16010) PhobioNN7
Igen azokkal. 20 millió/óra felett lehet keresni vele. Egy kínai boltos Conda 140 milla, az osztást rád hagyom. Hát erről szólt az elmúlt egy hét hozzászólásainak nagy része. Már olyanok vagyunk mint a horgászok: "-Képzeljétek! Ekkora utat fogtam ki."
A csempész Asp, egy olyan Asp, ami a leginkább alkalmas csempészésre. ;) Én ilyennel repülök, de jó lehet más összeállítás is, kinek-kinek ízlése szerint.

[ Szerkesztve ]

(#16021) VitoSagi

VitoSagi
(fanatikus tag)

Mit gondolnak a tapasztalt Python tulajok, egy ilyen megtenné Tawilo rendfenntartó hajónak? Valami ilyesmire gyűjtök, ezt nem mozgatnám sehova különösebben, csak az otthoni feladatokra szánom.

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#16022) rtitusz válasza baphomet (#16020) üzenetére

rtitusz
(őstag)

Találkoztam ma Takurua állomáson egy player T9-el, nekem kellett neki elmondanom, hogy nem fog vele tudni leaszállni sok helyen. A nagyobb nem mindig jobb. Ő azt hitte. Szerintem azóta is a veri a fejét annak a szép nagy szélvédőnek. :DD

VitoSagi, nemsokkal feljebb linkeltem a harci pythonom, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#16023) orientcx

orientcx
(őstag)

A fórumot tanulmányozva látom, hogy a szombat estét/éjjelt mindegyikőtök 40 fokos aranylázban a takuruai Klondike-ban töltötte, nyakig merülve a kapzsi mohóság fertelmes posványában.
Hiába, kiveszőben az emberi jóság. :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16024) VitoSagi válasza duvi (#16017) üzenetére

VitoSagi
(fanatikus tag)

Ez valami gyönyörű lett Slewer kolléga! Jöhetne egy egész pakk erre a koncepcióra, több hajótípusra egységesen. Hátha sikerül meggyőzni a Frontiert, tegyék elérhetővé majd később nekünk. Nekem nagyon tetszik! :C

(#16025) rtitusz válasza orientcx (#16023) üzenetére

rtitusz
(őstag)

Mindenki versenyt fut az idővel, várjuk mikor nerfeli a Frontier az aranybányát. :D

(#16026) Micsurin

Micsurin
(PH! kedvence)

Mennyiben van a játék ha valaki most venné meg ? (Kinguin , g2a stb mind játszik) :F

egy F.L.Y.5 elég hozzá ? vagy valami jóval komolyabb bot is elkél ? (Freelancert nagyon szeretem , hasonlít , sok helye lehúzzák , miért ?... SG-be is bele olvastam és ott is csak picsognak csak ezért kérdezem.)

Mennyi benne a kisebb "vadász" ? Mert a monstrumok nem jönnek be .

[ Szerkesztve ]

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#16027) VitoSagi válasza rtitusz (#16025) üzenetére

VitoSagi
(fanatikus tag)

Így van, mindenki fél, hogy elvész a lehetőség. Ez mondjuk ártalmas a frakciónk szempontjából, de én bizakodó vagyok, hogy mindenki kellően megtollasodik és visszatér Tawiloba hamarosan.

A hajódat néztem az előbb, hát bitang rendesen. Chaff hiánya nem szokott zavarni egyébként? 3A ID elég a gyakorlatban?

(#16028) rtitusz válasza VitoSagi (#16027) üzenetére

rtitusz
(őstag)

Eddig semmit nem ért NPC ellen, a játékosok zöme meg fix fegyverekkel megy, így jobb volt a SB a helyén. Az ID-nél meg csak az a különbség, hogy milyen messziről meg milyen szögben is használható már, az hogy mennyire könnyű kirángatni valakit a két hajó súlyától függ, de most totál bugos.

(#16029) Azumi? válasza VitoSagi (#16021) üzenetére

Azumi?
(lelkes újonc)

Tökéletes!

:K

Még jobb lenne több shield booster, meg a large MC-ket várom én nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#16030) _Kondor_ válasza VitoSagi (#16021) üzenetére

_Kondor_
(tag)

Nem tudom, pontosan mit értesz rendfenntartó hajón, ha PVE-re gondolsz, akkor az én setupom, amit bárkinek ajánlok, ilyen: PVE Python

(#16031) VitoSagi válasza _Kondor_ (#16030) üzenetére

VitoSagi
(fanatikus tag)

Igen, főként PVE, amolyan csatahajó amit nem cincálok mindenhova, hanem a hazai rendszerben pihen 2 bevetés közben. Körzete az autópálya, tempója pedig halálos... ja az egyik másik sztori. :DDD

(#16032) tikshow válasza Micsurin (#16026) üzenetére

tikshow
(PH! addikt)

40 font. Elég a FLY 5, később lehet HOTAS-ra váltani, ha megtetszik.

Ilyen kisebb vadász elég sok féle van, az elején relatíve gyorsan összeszedhető egy Eagle - ez a legalapabb vadászgép, később pedig szép lassan össze lehet szedni egy közepes Viperre majd egy nehéz Vulture-ra. Ezek a kisebb gyilkológépek.

(#16033) PhobioNN7

PhobioNN7
(őstag)

takuruai-nál hogy lehet minél gyorsabban feldobni a reput friendly-re? ilyen donate-es küldetéseket mind megcsináltam gyorsan, most csempészek, esetleg ha power play-nél hozzájuk társulok az segít? :F

(#16034) baphomet válasza orientcx (#16023) üzenetére

baphomet
(senior tag)

Kapzsiság mi? Ki is töltötte fel ezt a képet, Dagobert bácsi?
http://prohardver.hu/dl/upc/2015-10/533983_egymilliard.jpg

(#16035) Micsurin válasza tikshow (#16032) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Köszi szépen ,lehet jövő hónapban benevezek egy ED-re :R

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#16036) rtitusz

rtitusz
(őstag)

Szerintem az mindent elmond a szerverek állapotáról, hogy 4 óra alatt 40 tonna árut tudtam elpasszolni csak. Azért ez elég nevetséges.

(#16037) rtitusz válasza PhobioNN7 (#16033) üzenetére

rtitusz
(őstag)

Valtogass a jatékmódok között hogy többet feldobjon. Amúgy az első kör után allied leszel a megcsinált küldetések miatt.

(#16038) PhobioNN7 válasza rtitusz (#16037) üzenetére

PhobioNN7
(őstag)

szuper :R
igen, egyetértek, kegyetlen lassú a hiperugrás :F

még annyi, hogy Sothis-hoz is érdemes elmenni?

(#16039) orientcx válasza baphomet (#16034) üzenetére

orientcx
(őstag)

"Kapzsiság mi? Ki is töltötte fel ezt a képet, Dagobert bácsi?"
-
Khmmm....őőőő....izé....azt én csak véletlenül nyertem a galaktikus lottón, és az a kép nem is az enyém, csak úgy találtam az e-mail fiókomban, és különben is azt a pénzt én nem aljas csempészkedéssel szereztem, hanem becsületes panamával, és amúgy is mind a "Galaxis árváinak" alapítvány számlaszámára utaltam át.....hát...izé....arról a fatális véletlenről meg már igazán nem tehetek, hogy ez a számlaszám valamely megmagyarázhatatlan módon összekeveredett az én számlaszámommal.... :B
Jut eszembe, ha valaki rovott csempészmúltján szépítendő adakozni akar a "Galaxis árváinak" alapítvány javára, akkor megadom a számlaszámom....akarom mondani a számlaszámot :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#16040) rtitusz válasza orientcx (#16039) üzenetére

rtitusz
(őstag)

Én az Űrszikla Takarító Nonprofit kft.-nek szoktam adni az űradóm 1%-át. :D

(#16041) rtitusz

rtitusz
(őstag)

iDock reklám. :DD

[ Szerkesztve ]

(#16042) orientcx válasza rtitusz (#16040) üzenetére

orientcx
(őstag)

Jó hogy mondod, az egyik "ott ragadt" Pythonomban felejtettem a kedvenc napszemcsimet, légyszi szólj, ha a a kft munkatársai megtalálták valamelyik aszteroidán. Nem a fekete keretesre gondoltam(az a másik Pythonom lesz egy másik sziklán), hanem az ezüst keretesre :)

(#16043) PhobioNN7

PhobioNN7
(őstag)

nem elég, hogy fél óra mire eljutok A-ból B-be, de még a bulletin board se töltődik be :W :W :W :W

(#16044) PhobioNN7

PhobioNN7
(őstag)

de ettől függetlenül nagy kár, hogy csak most jutott el hozzám ez a long range féle kereskedés ;) köszönet ritusz, baphomet és minden kedves E: D kollégának :R

(#16045) brd válasza PhobioNN7 (#16043) üzenetére

brd
(PH! nagyúr)

Ezekre a problémákra egyébként legalább ígérgetnek valamit? Mert ha nem, inkább visszamondom az előrendelt beta Horizonsomat, majd megveszem, ha tényleg jó lesz.

The only real valuable thing is intuition.

(#16046) orientcx válasza brd (#16045) üzenetére

orientcx
(őstag)

Ez most tényleg komoly? Azért még nehogy elkezd hordani a földet az ED koporsójára! :N
Én is játszom, és azon kívül, hogy néha valóban lassabb az ugrás, és lassabban jön be a bulletin board, ami valóban tud bosszantó lenni, attól az elite még tökéletesen játszható. :K

(#16047) Diopapa válasza orientcx (#16046) üzenetére

Diopapa
(PH! kedvence)

Az XO-sok miatt döglődnek a szerverek.. ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#16048) CactuS válasza Sylc (#15942) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Na az ilyenek miatt untam meg 4 meccs után a CQC-t. Azért mert az ember nem egyből a megjelenése után indul talán nem kéne 10+ szintűekkel összeraknia. Ha meg nincsenek tierek, akkor meg sikerült összehozniuk a jelenleg elérhető egyik legszarabb MM-et.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16049) brd válasza orientcx (#16046) üzenetére

brd
(PH! nagyúr)

Ott azért nem tartok, :) de kevés játék van manapság, amiért ennyit fizetnék, és az eddigiek alapján az ED-nek megelőlegeztem az összeget, ezért csak aggódom néha, hogy rosszul tettem. :aggódossmiley:

The only real valuable thing is intuition.

(#16050) kozi71

kozi71
(senior tag)

Én is köszöntem Mindenkinek! :D
1 2

high tech, low life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.