Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fm!

    tag

    válasz haxxika #59088 üzenetére

    Semmi gond, nem vagyok az a sértődős fajta. :N
    Az ügy elején, decemberben kisírtam magam (és hát hol máshol, mint egy DELL fórumban? :F ), most már csak a jelenlegi/jövőbeli Latitude tulajokkal értekezem, hogy náluk mi a helyzet ill. hogy bele ne fussanak ebbe a problémába. Én speciel marhára örültem volna, ha tudok egyáltalán a problémáról, mielőtt megrendelem a gépet. Először azt se tudtam, hogy neten hogyan keressek rá a cicergésre angolul, de aztán megtaláltam a kulcsszót: coil whine. Innentől 3 napig olvastam a reddit.com-ot, minden lehetőségen kétszer is végigmentem (BIOS frissítés előtt-után), de egyik sem segített. Valaki ezt nem is hallja, valaki meg agyf@szt kap tőle. Mivel egy tök csendes szobában programozok elég összetett dolgokat, így gondolkodni sem tudok ettől a hangtól, szóval nekem ebben a formában a gép használhatatlan.
    Ez nem is gond, gondoltam visszaküldöm és cserélik. Hát nem, és fogalmazhatnék szebben is. :) Így most itt van egy (számomra) használhatatlan gép, újat rendelni se tudok, mert nem tudom, hogy ezt most cserélik vagy pénz vissza vagy szétverem egy 12 kilós falbontó kalapáccsal. :W

    @anorche1
    A törölközős megoldáson behaltam, nagyon tetszik. Elképzeltem, hogy megyek ki egy céghez, kipakolok, aztán leterítem a gépet egy vastag Micimackós törölközővel... :D

    @szabonagyur
    Gondolhatod, hogy meglepődtem én is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák