Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • expander

    senior tag

    válasz BaLee #41672 üzenetére

    nem akartam en sem fokozni a "hangulatot", de ez tipikusan annak az esete, hogy ha ennyire hulye vagy, akkor meg is erdemled...

  • ooooobi

    senior tag

    válasz BaLee #41672 üzenetére

    Jó most kezdte a cst nem értett hozzá, ilyenkor pont nem hiányzik az ilyen komment az embernek, tudom milyen ha átvágnak, nekem is sikerült már életemben belefutni hasonló szituba, és ott a rendes saját pénzemnek lett annyi, itt annyiban feldolgozhatóbb, hogy az a pénz nem is volt a zsebében sose, de persze azért rossz az ilyen és meg is kell próbálni tenni valamit.
    Steam az 100% hogy nem fog itt segíteni. Önszántából adta át a kést. Itt a család jóakaratában lehet csak bízni, ha felkeresi öket. Ekkora összegnél viszont, ha megvan a chat amiben megegyeztek, hogy segit neki eladni akkor fel lehet hozni, hogy rendörséget is bevonja. Amit a srác csinált az szerintem beletartozik a csalás vétségébe, ami 50-500e huf-ig 2 évig terjedö, 500001-5millióig meg 3 évig terjedö szabadsägvesztéssel büntethetö. Mivel kiskoru ez valamennyire védi, de apja számláját használta, így fater büntársként is szerepelhet ebben az ügyben. Kizárt hogy semmit nem tudott arról, hogy a fia a számláját használja. Én mindenképp próbálnám a családot megkeresni.

    Rabbit96: látom a gyerek profiljáról már eltünt a kés,viszont felnéztem opskinsre, és ott van. [link] 1500usd-ért

    Könnyü kideríteni, hogy ö rakta fel, mert az inspect link S és A közötti szám mindig az akitöl áttradelte az opskins.

    srác fiókja: http://steamcommunity.com/profiles/76561198112668860

    steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_econ_action_preview%20S76561198112668860A3259721933D11557624939888185369

    [ Szerkesztve ]

    https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

  • freeknight

    őstag

    válasz BaLee #41672 üzenetére

    Természetesen, ehhez elég nagy madárnak kellett lenni, hogy egy ilyen szakállas trükknek bedőljön valaki, de van az a mondás, hogy egy csecsemőnek minden vicc új, nem tudhatod, hány éves volt az áldozat (tippem szerint ő is elég fiatal még). Szóval igen, nagyon hiszékeny volt, becsapták, de ezért nehogy ő legyen már a hibás, és nem a scammer köcsög. Ezeknek igen is oda kéne koppintani az orrára.

    Mikor még rendszeresen trade-eltem, ne tudd meg, napi hány barátfelkérés jött lounge-ról, aminek több mint a fele steamcommunityU, meg hasonló linkekkel próbált palira venni, vagy csak "add már ide azt a fade bajonetet kőőőőcsönbe, hadd próbáljam már ki, eskü visszaadom!" szintű trükökkel próbálkozott.

    Ez akár hogy is nézzük, bizony btk-ba ütköző cselekmények, lopás és csalás, mégha csak online térben is történik, néhány játékbeli szarra. Csakhogy az a probléma, hogy néha ezek a kis marhaságok megérik egy 8-10 éves, full extrás Octavia árát, mint ahogy jelen esetben is...

    A különösen szomorú az, hogy ezek a scammer patkányok legtöbbször 13-14 éves kölykök, akik akárhogyan is nézzük, akár elég komoly, nagy értékre elkövetett vagyon elleni bűncselekményeket követnek el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák