-
Mobilarena
A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna.
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Genius007
őstag
WiFi-s netem van, és SK-ba ...
Ami nem is lenne gond, mert WiFi-n jobb a ping mint kábelen!
Csak mivel az aki csinálja egy majom, és szarik rá, 1antennára 564878761 usert rak,
meg 1vonalra 2x annyi embert rak, ezért ilyen a net ...
Ő meg nem azt nézi, hogy minőségi netet adjon, hanem az, hogy minnél több pénzt zsebeljen be! Ha lenne más szolgáltató itt, akkor váltanék, de sajnos nincs.
Néha néha Hun netről tolom, akkor 10-20ms pingem van, még annyise, csak sajnos azzal sem tudok non-stop netezni, mert 12km-ről húzom parabolával, a jelszint meg 25-30% körül van, ami elég kevéske ... (folyamatban van a megoldása ... )
Új hozzászólás Aktív témák
Archívum 1: [link]
- Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
- Futás, futópályák
- Óra topik
- OLED TV topic
- Autós topik
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 8 – Ami félresikerül, még nem biztos, hogy rossz is
- iPhone topik
- Zyxel NAS326
- Fejhallgatós találkozó
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- További aktív témák...
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
- Steam, EA, Ubisoft és GoG játékkulcsok, illetve Game Pass kedvező áron, egyenesen a kiadóktól!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 10700K / RX 6700XT 12GB / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- HIBÁTLAN iPhone XR 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3267, 96% Akkumulátor
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest