- Yettel topik
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy XCover7 Pro - burokban született One UI
- 45 wattos vezeték nélküli töltés jön az új iPhone-ba
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Kötelező újdonság kerül a telefonok dobozába e hónaptól
- Elérhető az alvási apnoe funkció a magyar Samsung órákon
- Milyen okostelefont vegyek?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Redmi Watch 4 - olcsó hús, sűrű a leve
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
#24556544 #730 üzenetére
Miután kicsit belemerültem újra a játékba és felhúztam két 160-as karit, úgy érzem, hogy nincs nagy különbség a régi verzió és a mai állapot között. Ami történt, hogy az elérhető szintek számát bővítették, valamint sok új item került a játékba, mellette pedig a régen csúcsnak számító darabok (7-8 amp mithril pl.) már rettentő olcsón elérhetőek, ezáltál az átlag erősség jóval feljebb került. A defense és a damage nőtt az olcsón elérhető cuccok miatt. Megjelentek új item tulajdonságok is, mint például a chaos upgrade. Ezekkel már simán lehet mondjuk egy Palladium +18as itemben összesen 500-800 defense. Persze az ilyen tárgy ára olyan 10 milliárd Alz, ezt még mindig nem tudom elképzelni, hogyan farmolják ki.
Megjelentek új dungeonok is, B3F, stb., főleg 190+ felett érdekes. A játék alapja nem változott, endgame csak a dungeonok farmolásáról szól, sokan egész nap nyomják. Legalább már a guild szintjétől függően napi ingyen dg belépőket kap az ember.
Ahogy korábban sem volt, úgy most sincs endgame tartalom. Mindenki arra hajt, hogy tudjon szólózni minél több dungit minél gyorsabban. Aztán 500 AOS1 után talán esik egy Slot Extender High.
A játék eleje is gyorsult, ha valaki jobban ráér és egy jó guildbe lép bele, plusz kifog egy akármilyen eventet (pl a nyár második felében szinte minden hétvégén +300/400% exp) akkor egy hét alatt eléri könnyen a lvl 160-at. Utána már nem picit lassabb előre jutni, de a sok event és Eternal Chaos Arena segítségével még mindig fényévekkel gyorsabb, mint anno.
Szerintem barátokkal közösen még mindig nagyon jó buli a játék, de egy idő után unalmas lesz a két-három legjobban profitáló dungeon folyamatos pörgetése. Egy maxos szetthez meg elképzelhetetlen sok Alz kell, még pénzbe átváltva is (400 millió = 5 € hivatalos store-ból) legalább 2000€ és annál bőven lesz feljebb.
Új hozzászólás Aktív témák
- Facebook és Messenger
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Mobilinternet
- Yettel topik
- Wise (ex-TransferWise)
- Szomorú jövőt vetít előre a dedikált GPU-knak a Jon Peddie Research
- Nagyon meghúzza a nadrágszíjat az Intel
- One mobilszolgáltatások
- Akciófigyelő: Ingyenes Steamen a Borderlands 2
- Milyen légkondit a lakásba?
- További aktív témák...
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 3000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Samsung 980 PRO NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! HP EliteBook 820 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Országosan a legjobb BANKMENTES részletfizetési konstrukció! Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 Prémium
- LG 27GR95UM - 27" MiniLED - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 1000
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest