Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kgab

    újonc

    Kedves Bv6000 tulajok!

    Aki szeretne kirootolni a telefonjat annak van ra lehetosege megprobalom leirni nekem hogy sikerult az enyemet.
    Amikor megkaptam a telomat eloszor downgradelni szerettem volna a telot. Megprobaltam minden Blackview honlapon szereplo firmwaret feltenni. De sajnos csak a 08.22-vel mukodott a telom. A regebbiekkel mindig breakeltem a telot es csak fekete keprenyo fogadott amikor bekapcsoltam. Ezert sokat olvasgattam a neten es tegnap talaltam egy ujjabb kiadasu twrp-t amit egy nemet oldalon osztottak meg. Ez egy 09.19-es kiadasu TWRP. Ezt feltelepitettem a Spflashtool segitsegevel es utanna a vol+ es power gomb segitsegevel be tudtam lepni a TWRP-be. Ezen keresztul sikerult a root-ot is feltelepitenem mindent hiba nelkul.
    A lepesek amiket tettem a kovetkezok voltak:
    1. lepes: 09.19-es firmware ota update telepitese 08.22 rol.
    a link [link]

    2 lepes: ujjabb TWRP letoltes.
    a link:[link]
    a forras: http://www.android-hilfe.de/thema/blackview-bv6000-root-thread.780393/page-2

    3 TWRP kicsomagolasa es atnevezese recovery.img-re.Ezutan bemasolni egy MT6755_Android_scatter.txt a firmware konytarabol oda ahova letoltotted es kicsomagoltad a costum recovery-t.

    4 Spflashtool segitsegel felflashelni a Twrp-t a telefonra.
    En a 5.1548-as verzioju spflashtool-t hasznaltam.

    5 Elinditani a twrp-t a telefonon. Vol+ es power gomb-okat lenyomva tartani addig amig meg nem jelenik a Logo utanna elengedni a power-t de a vol+-t tovabbra is nyomva tartani addig amig meg nem jelenik a TWRP logo.

    6. Ezutan mar csak le kell tolteni a legujjabb Supersu.zippet es TWRP segitsegevel feltelepiteni,

    Mindenki csak sajat felelossegere rootolja a telefonjat mert garanciavesztessel jarhat. En nem vagyok felelos azert ha valaki flasseles soran teglasitja a telefonjat!.

    .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák