Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZohanKAA

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem vagyok túl gyakorlott a win scriptekben, de az alapokat nagyjából tudom.

    A firefoxnak van egy permissions.sqlite fájlja ami tartalmazza hogy melyik oldalaknál van engedélyezve az előugró ablak. Az egész cégre szeretném alkalmazni ezt a beállítást és azt találtam ki hogy bejelentkezéskor mindenki megkapja az én előre beállított permissions.sqlite fájlomat csak itt kezdődnek a problémák.
    mégpedig hogy ez a file a következő helyen van: C:\Users\user\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\VÉLETLENGENERÁLTSZÁMMEGBETŰ.default

    tehát az utolsó mappa mindenkinél más csak az a közös hogy mindegyik nevében ott van a .default a karakterlánc végén pl "k9j34bm.default"

    cd-vel betudok lépni úgy a mappába hogy cd *.default de a COPY-nál már nem fogadja el így sajnos.

    copy C:\configfiles\permissions.sqlite %appdata%\Mozilla\Firefox\Profiles\*.default\permissions.sqlite

    Tudtok erre valamilyen megoldást ajánlani?

  • ZohanKAA

    csendes tag

    válasz Geripapa #696 üzenetére

    Köszönöm! Így már sikerül megcsinálnom a dolgot, parancsosról

    for /d %a in ("%appdata%\Mozilla\Firefox\Profiles\*") do if exist "%a\permissions.sqlite" copy C:\x-profit\permissions.sqlite "%a\permissions.sqlite"

    de ha .bat fileban póbálom futtatni:

    C:\>beall.bat
    \Users\test4\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\*") do if exist "\configs
    \permissions.sqlite most nem használható.

    C:\>for /d \Users\test4\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\*") do if exist
    "\configs\permissions.sqlite "a\permissions.sqlite"

    C:\>

    és nem történik meg a másolás :(

    Mi lehet a probléma?

Új hozzászólás Aktív témák