Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz inf3rno #1490 üzenetére

    A webböngészőben a kinyert adatokat lehetne megnézni, de pl. funkciókat lehetne ki-be kapcsolni is, pl. hogy szobánként ki-be lehetne kapcsolni a monitorozást. Tehát lenne vezérlés is.
    Egyelőre PC-re kötve futna, aztán ha működik, netes elérést megvalósítása is jöhet, addig még majd kiderítem hogy hogyan lehet biztonságosan megoldani, legegyszerűbben.

    Persze én is úgy gondolom, hogy előbb működjön vezetékesen. Aztán majd meglátom, lesz-e továbbgondolva, meg tudom-e oldani.

    Hardverben nagyon nagy az eltérés a pi javára, de azért kérdezgetek hogy nehogy ágyúval verébre eset legyen.

    (#1492) gyapo11 :

    Még nem nagyon érkeztem visszaolvasni a topicban, igyekszem. :B

    Úgy szeretném megoldani a dolgot, hogy önálló rendszer legyen. Ne a PC tároljon, számoljon, mert ahhoz üzemelnie kell. Önállóan működjön az eszköz. Amitöl függni fog, az a router a netkapcsolat biztosítása miatt, de azt sosem kapcsolom ki. Ill. az esetleges áramkimaradások, de nálunk nem szokott lenni, valamint lehet hogy meg tudom majd azt is oldani, mondjuk power bank-rol.

    Úgy látom, az adatbázis, számítási igények miatt a pi lenne a jó vonal nekem.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák