Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csygusz

    tag

    válasz hungobungo #23800 üzenetére

    Nem mondtam szerintem akkora emeletes marhaságot, mert pontosan az történt, amit te írtál, nem adott frissítést a gyár, elavult a rendszer, iszonyat lassú lett, tettünk rá másik romot, ideig óráig jó volt, aztán utána megint kezdődött a lassulás, a be nem kapcsolás, szóval neki ez nem tetszett, hogy alapfunkcióira is megbízhatatlan lett.
    (Már meg ne haragudj, ez személyes vélemény, és nem általánosítás, ne legyen ebből/ilyenből minden nap vitatéma :) )
    Jött a csere és kapott egy nem lumiát, hanem HTC WinPhone 8S-t, ez egy icuripicurit megbízhatóbbnak tűnik szoftveresen, és amire neki kell, pár apróbb irodai szoftver normális minőségben, és egyéb holmik, azok alapból adottak, és jól működnek pc-vel való párosítása sem olyan, hogy itunest igényeljen (vagy valami más programot, hogy sima tárhelyként is lehessen használni a telefon memóriáját)

    Mindenkinek mások az igényei, mindenki mást tart szem előtt, mindenki számára tökéletes és lenyűgöző készülék nincs. LáMaZ-nak próbáltam annyit írni, hogy winphonet választanék inkább, mint ios-t, mert egy picit olcsóbb, viszont remélhetőleg lesz olyan jó, és tartós.

    De elnézést kérek mindenkitől, akit megbántottam a hülyeségeimmel.

    Az ígéret szép szó, ha megtartják.

Új hozzászólás Aktív témák