Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raqueia

    tag

    válasz Jim74 #23768 üzenetére

    Én Mobileuncletoolsszal tettem fel a recoveryt. Nem is akartam a driverekkel Win7-en vacakolni, ezért. Ha rossz recoveryt teszel fel, attól még elindul a teló rendes bootoláskor, csak recoveryben nem fog menni. Tudom nem szép dolog más f...ával verni a csalánt, de én Cappát megkérném a helyedben, hogy fabrikáljon egy cwm-et neked. Ehhez csak a terminal emulatort kell feltenned a telóra playről, abból kiszedni a Cappa által kért dolgokat. A needromon találsz eleve recoveryt az N821-hez. Hogy az angol e vagy kínai nem tudom. De ha más nem Cappának jó lesz ellenőrzés végett. (?) Egyedül az a veszély van ebbe benne ahhoz képest, mint ha szgépről tennéd fel, hogy itt nincs mentés előtte, tehát ha rossz a recovery, addig kell vele próbálkozni míg találsz/kapsz egy jót. Nem erőltetem a Mobileuncletools-os megoldást, csak a lustaságom okán én ezt használtam, és ebbe tudok nyilatkozni.

    voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

Új hozzászólás Aktív témák