Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz monti0222w #139386 üzenetére

    Kinek mi a fontosabb, az X50-nek valószínűleg jobb lesz a szoftveres támogatottsága, viszont az SD 865 meg tempósabb a Meizuban. Ahogy látom mindkettő 30W-os gyors töltést tud elviekben. Ugyanakkor ár nélkül nem is javasolnám egyiket, vagy másikat, mert a Meizunak kétségtelen vannak bizonyos hátrányai, amik személy szerint engem kevésbé zavarnak, de valamivel ezt kompenzálnia kell, amin elsősorban az árát értem.
    Átnéztem korábban a Realme ajánlatait és valóban egész jók, de az X50 pro és az x50 túl és feleslegesen "sok" nekem (mondjuk szerintem a pro az ütős ajánlat, az x50 nem olyan kiugróan jó). Néztem tovább, más kategóriában is, alapvetően inkább a közép kategória érdekel engem: a Realme X2-t alapvetően kicsit drágának éreztem, de közelít a jóhoz, az 5 pro-n akadt meg a szemem, de ez a hátsó ujjlenyomat olvasó nekem nagyon nem tetszik. A 6-os tetszett a legjobban, ami nem áll messze a Meizu 16 xs-től, még árban sem sokkal drágább, de legalább kicsit gyorsabb, az ujjlenyomatolvasó oldalt van a Realme esetében, ami sokaknak jó, nekem az előlapi mondjuk a tetszetősebb. Ha a Realme 6, az X2 vagy a Meizu 16 xs később olcsóbb lenne, netalán lesz egy új tetszetős darab a 17-es szériában akkor lehet cserélek is ezek egyikére.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák