Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m.zmrzlina

    senior tag

    Adott egy régi használaton kívüli LG Optimus One telefon. Rákötöttem egy megfelelő bemenettel rendelkező hordozható rádióra és TuneIn alkalmazáson keresztül internetes rádiók hallgatására szeretném wifin keresztül használni /semmi egyébre, még SIM kártya sincsen benne/.

    Úgy kezdtem, hogy minden gyalu (Gyári beállítások visszaállítása) és ezután csak a TuneIn-t telepítettem fel. Hagytam, hogy találja meg magának a neki tetsző verziót. (11.3-ast találta magának)

    Az a problémám, hogy akadozik a lejátszás mintha valami hardveres korlátja lenne a normális működésnek.

    Android verzió: 2.3.3 Belső tárhely:147MB használt, 57MB szabad, RAM 100MB használt, 305 szabad.
    Feltelepítettem egy rendszerfigyelőt ami kb 50%-os CPU használatot mutat az akadozás alatt is.

    Netkapcsolat 5 MBit/sec (a valós is min. 4 Mbit) nincsen túlterhelve más gépekkel sem, a stream amit akadozva játszik le 128kbit/sec.

    Természetesen az összes telefon amit beleteszek ebbe a rendszerbe csont nélkül lejátssza ezt a streamet csak az nem amit használni szeretnék erre a célra. :O

    Van-e valakinek valami ötlete a probléma megoldására?

Új hozzászólás Aktív témák