Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Fall-N #73957 üzenetére

    Apexben van widget átfedés ;)
    Apex beállítások/haladó beállítások/Átfedő modulok/

    Lollipop animáció alatt nem tudom mit értesz, de a lentről fel és vissza alkalmazás nyitás animáció(lollipop) is előbb került bele, mint hogy megjelent nexusra a nyalóka...

    AppDrawer ikont nem használok, mert számomra felesleges,,a home gomb az alkalmazás lista indítóm is egyben,,,meg az ugraszt főképernyőre is ha nem ott állok....(sosem értettem mire jó az appdrawer gomb, de különbözőek a szokásaink..biztos van ahol értelmet nyer :U )

    appdrawerban nem használok lapfüleket, onnan a "modulok" fület is el lehet távolítani,(hiszen az asztalon hosszú érintéssel hozzá lehet adni widgetet) késöbb simán vissza lehet rakni ha igényelné az ember....
    Pro verzióban szabadon szerkeszthető az ikonok sorrendje alkalmazás listában illetve rejthető bármelyik...gyönyörű rendet lehet tartani a priortiásokat szem előtt tartva, úgy, hogy nincs fent lapfül, és felirat,,szép minimalista az egész...én úgy szoktam rejteni a nem használt alkalmazásokat, hogy lapozva az utolsó oldal telítve legyen ikonnal, ne csak "félig"....mégis kultúráltabban néz ki....

    Rengeteg dolog van ami folyton elhangzik, egyik vagy másik indító javára, holott az esetek 90%-ban csak régen próbálta az illető, vagy nem találta meg a menüpontot (user error)

    Én meg ugyanennyiszer elmondom, hogy egyik kutya másik eb... :U

    De sokszor már nem is írok,,inkább csak olvasom a rugózásokat...
    Most épp volt kedvem hozzá...

    És még mindig nem az Apex-et akartam favorizálni.... csak leírtam hogy lehet vele...sokmindent..épp úgy mint Novával is...

    Ps: Nem minden neked szólt, csak neked lett címezve ;) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák