Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz petipetya #46654 üzenetére

    Ajánlom még a Play Áruház / beállítások / alkalmazások autó frissítése menüpontot, ahol be tudod állítani, hogy csak wifin vagy egyáltalán ne frissüljenek az alkalmazások.
    ez ki van kapcsolva

    Nekem a beállítások / adathasználat menüpontban az összes olyan alkalmazás megtalálható a listában, amelyik felment a mobilnetre. Idővel nálad is látható lesz az összes.
    igen, de itt csak azt lehet kikapcsolni, hogy a mobilnetet ne használják

    Ha ugyanitt (az adathasználat menüpontban) a beállítások / wifi adatokat is engedélyezed, akkor a wifi esetén is be tudod állítani azt, hogy melyik alkalmazások használják azt.
    a wifi fül alatt ki kell venni a pipát, vagy be kell tenni? nem egyértelmű a megfogalmazás
    ("Háttár-adatkapcs. korlátoz..
    Háttérben folyó adatkapcsolat letiltása csak mobil adathálózat esetén A wifi használatban lesz, amennyiben elérhető." kicsit olyan, mint a királyt megölni nem kell félnetek..
    . :O )

    Ha idegesít némelyik gyári alkalmazás, akkor azt a beállítások / alkalmazások / összes menüpont alatt tudod letiltani úgy, hogy ráböksz és bepipálod [...] és rányomsz a letiltás gombra. Némelyik alkalmazás esetén ugyanitt először el kell távolítani a frissítést.
    megkerestem itt (beállítások/általános/alkalmazáskezelő) a saját folyóiratot, de nem engedi letiltani, inaktív a "Letiltás" gomb... :F

    @7Sony7
    1.Tűzfal. (Nálam a 360 mobile security van fent, de van sok másik is).
    én amit eddig kipróbáltam, az ezt a funkciót roothoz kötötte (pl. avast) ez tudja anélkül is?

    @Somatom
    igen sajna, ilyesmit én is hallottam... hát ez szívás akkor.

    a knoxot nem tudja valaki, miért nem engedi tegnap óta a jelszót sem beírni...? eddig azt engedte... :W

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák