Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    Most már pár napja tesztelgetem a WhatsApp-ot, és elég vegyesek a tapasztalataim.

    Maga a program és az elgondolás hatalmas, és nagyon barátságos a felülete is. Az akksit mondjuk azért eléggé eszi, az eddigi átlag 4-5 nap után most 3 nap alatt lemerült a telefonom.

    De ami a leginkább zavar, hogy nagyon sokszor késve kapok jelzést az üzenetekről, vagy késve kapom meg őket, valamelyiket a kettő közül. Azaz írok valamit, lekapcsolom a kijelzőt, leteszem egy fél órára a telefont, majd feloldom a kijelzőt, hogy miért nem válaszol már az illető, és gyakorlatilag azonnal pittyeg a teló, az alkalmazásban pedig ott van az üzenet, kb. fél órával ezelőtti időponttal. :(

    A másik fél is egy S60-as Nokiával gyakran panaszkodik, hogy az alkalmazás szerint x időpontban megjött az üzenetem, de csak további y idő eltelte után kapott értesítést róla.

    Nem tudom, mi lehet a gond. Vagy ez így működik másnál is? Én 2G-n, ő 3G-n használja a telefonját, ha ez számít.

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Új hozzászólás Aktív témák