Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz dokee78 #21022 üzenetére

    Tisztába téve a dolgokat: Három állapotot tudnak definiálni a fejlesztők: internal only, auto, prefer_external.

    Internal onlynál nem engedi áthelyezni (ilyenkor kell a droidsail), autonál a telefon dönti el (áthelyezhető, de gyengébb telefonokon alapból oda kerül), prefer externalnál, ha van SD akkor oda települ, ha nincs akkor a belsőre.

    A Widgeteknél nem okozhat gondot, hanem minden esetben okoz, mert az sd kártyát a rendszer bootolás után csatolja fel (kivéve az ext partíciós sdket, de azok úgy működnek mint a belső tárhely, nem kevertem ide). A droidsailnek mindenképpen kell a root, anélkül nem működik, de más app2sd programok működhetnek, azonban azok nem tudnak mindent áthelyezni.

    (#21026) bacus: Igen, még mindig így van. Bár a régi vibernél azt tapasztaltam, hogyha nincs a contact listában egyszerűen ki sem csöng a hívott fél oldalán. Azonban ez bug lehetett, mert már nem így van.

    Ki lehet lépni a viberből, viszont olyankor senki nem tud hívni és te sem tudsz írni/hívni senkinek/senkit.

    Éjszakára meg kikapcsolod a netet és probléma megoldva. Plusz nekem amúgy is le van némítva automatikusan, szóval hívogathat, aki akar, úgysem veszem fel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák