- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Milyen mobilnetet vegyek?
- Google Pixel topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
-
Mobilarena
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
cidalain
veterán
válasz
Delírium #76776 üzenetére
nem. az android nem úgy megy mint a win. a telepíthető operációs rendszerben (rom) integrálva vannak a szükséges driverek, hardverspecifikus beállítások. így egy friss androidot csak a gyártó tud készíteni, de a csúcskategóriás szint alatt szoftvertámogatás alatt max egy-két hibajavítást kell érteni, android verziófrissítést ez nem szokott tartalmazni.
ettől függetlenül vannak olyan népszerű tabletek ahol elérhető gyártótól független android (pl Lineage OS), de az adott Lenovo tab nem ilyen úgy tudom.
a hardver sem egy mai csirke már, a fullHD felbontás meghajtásához is több erő kell, mint egy sima HD screenhez, ezért a használati élménye rosszabb, mint egy frissebb tab4 10" tabnál mondjuk. -
cidalain
veterán
válasz
Delírium #76772 üzenetére
U az egy ket eves konstrukcio mar. Inkabb vegyel tab4-et kisebb felbontassal, de friss androiddal en azt mondom. Vagy huawei T3. Ujban a fullHD felbontas azert 70 feletti moka. Olyat is lehet mondjuk, ha a keret engedi.
(#76773) kenny123
Google fiokkal be voltatok ra jelentkezve? Ha igen, annak megvan a jelszava? Mert ezzel meg lehet kerulni az egyeb elfelejtett jelszo, kepkod, ujjlenyomat (mondjuk ezt nem elfelejted) belepest -
cidalain
veterán
válasz
Normi™ #76756 üzenetére
ezek már régi termékek, rég nem is kaphatóak.
linkjeiden is látszik, hogy out of stock, nem lehet kosárba sem tenni.Kintről Lenovo P8 ajánlott 130 dollár környékén.
Esetleg itthonról Huawei Mediapad M3 8 Lite ami akcióban bemegy 70 alá műszaki áruházakban, de értelmesebb infós boltban most is megvehető 65 környékén -
cidalain
veterán
válasz
t72killer #76723 üzenetére
Akkor a szamozas szerint ez az SM-T580 ill 585 utodja lesz (a 0 vegu a wifi only, az 5 vegu a 4G)
Ebbol kiindulva jobb lesz mint az 580, ami 10" fullHD, 2 GB, 8 mag.
3 GB ram illene bele, a Huawei M3 10 Lite ellenfelnek gondolom, kicsit erosebb soc-cal valahol 100 koruli aron. Nem hinnem hogy az M5-re valaszolnak, az A szeria megiscsak egy felso kozep a Samunal, es nem csucs.Mondjuk csinalhatna valaki mar egy jo 7-est.
-
cidalain
veterán
válasz
Bigmasterl #76704 üzenetére
-
cidalain
veterán
válasz
DrTechnoid #76686 üzenetére
hiába nagyméretű a kijelző, ha a felbontás is nagy, a betűk kicsik lesznek.
android ebből a szempontból viszont jó, mert a betűméret eléggé jól állítható.
úgy gondolom csak emiatt nem érdemes "asztal" méretű tabot venni (édesanyám is 60+, szemüveges, és vígan elvan a 7"-os tabletkájával, 1280×800-as kijelzőn. ilyen felbontásban van 10"-os is, nyilván az még jobban látszik alapjáraton is. de vehetsz fullHD 10"-osat is, csak max nagyobbra állítod a betűméretet.)hacsak nem ajándéknak szánod, vidd el anyukádat magaddal egy nagyobb boltba, ahol ki is van állítva pár tablet, próbálja ki. igazából ez már jó keret, gyakorlatilag az összes Lenovo tab4 és tab4 Plus vagy Huawei Mediapad T3 és M3 sorozat is belefér. Ezek nyugodtan ajánlhatóak.
az olcsóbbak már 50-60 között elérhetőek, de ezért csak 2GB ram, és 1280×800px kijelző van, a drágábbakban 3GB ram, és fullHD kijelző van. -
cidalain
veterán
válasz
DrTechnoid #76684 üzenetére
nem nagyon vannak nagyobbak.
mi lenne a célfeladat, amihez a 10-nél nagyobb kellene?
ja és mennyi a keret? -
cidalain
veterán
válasz
ViZion #76674 üzenetére
Huawei mediapad m3 8.0 lite
Lenovo tab4 8 plus
Most eppen a Lenovo van az akcios agon, 60 korul megkapod ertelmes boltban, amugy 70 folott van inkabb. Mult heten a Huawei volt az akcios tobb helyen is, most az a nagyobb aruhazakban 70 folott van (bar nemely PC bolt meg megbizhatonak szamit, es ott 65 korul megvan)Ezek eleg jo vetelek. 8 magos soc, 3 gb ram, 16/32 giga hattertar, fullhd kijelzo.
-
cidalain
veterán
-
cidalain
veterán
válasz
volandy #76657 üzenetére
Huawei mediapad M3 8 Lite. Multkor volt valahol otvenvalamennyiert.
Fullhd kijelzo, 3 GB ram (ami eloremutato, hosszutavra mindenkepp jobb, ha tobb mint 2). Lenovo tab4 8 Plus ami szinten hasonlo elorelepes a sima (plus nelkuli verziohoz)
Huawei M5 mar jelentos artobblet 100 folott van, es a 8-as annyira meg nem kaphato minden sarkon itthon, mint a 10"-os. -
cidalain
veterán
válasz
volandy #76646 üzenetére
Ha oszinte akarok lenni, nem. Jol mutat a fullHD kijelzo, de negativum az Atom soc.
Egy Lenovo tab4 8, vagy egy Huawei mediapad T3 8-hoz kepest csak a kijelzoben jobb. Ezeket ujonnan kapod 2 ev garival 40 korul, akcioban alatta. Soc-ban felhasznaloi elmenyben viszont ezek jobbak.Ha kulfold is szoba johet, akkor a Lenovo tab3 8 plus, masneven Lenovo P8 pl a Gearbest webaruhazbol 130 dollar korul megveheto, ami hasonlo 32000 koruli ar, es sokkal erosebb, 3 giga ram, es szinten fullHD.
Megprobalnam lejjebb alkudni 27 korul mar ra tudnam mondani hogy realis. Mindenkeppen a most kaphato tabokhoz, es azok arahoz kell merni, es bele kell szamolni, hogy ez egy 2 eves konstrukcio, vagy 3 is van talan. Android 4.4 a max. A mai kozepkategoriasok mar android 7-tel jonnek...
-
cidalain
veterán
válasz
Krisztina87 #76644 üzenetére
Valami nem tiszta: a Ram az operativ memoria, oda nem lehet semmit masolni, nem tarterulet, igy kizart az, amit irsz.
A 16 GB tarhely ettol fuggetlenul lehet osztott, es ennek lehet egy 1 GB-os terulete az appok szamara, (de ezt semikeppen sem RAM-nak hivjuk). Erre a megoldas az szokott lenni, hogy a particiokat atmeretezzuk, es ezt az 1 gigat megnoveljuk a maradek tarterulet karara, mert annak megfelel a kulon berakott microsd kartya is.Szerintem nem jo otlet a kulso sd-t belinkelni helyette (elromlik a kartya, akkor nem lesz hasznalhato app sem, stb) ez lehet hogy egyszerubbnek tunik, de olyan tre megoldas.
Mindket megoldashoz kellhet root, illetve android buheratori jartassag sem art.
(Nekem ez utobbi nincs, igy csak elmeleti tanacsot tudok adni) -
cidalain
veterán
válasz
PHenis #76639 üzenetére
első körben szét kell szedni, megnézni milyen ami benne van.
sokat segíthet, hogy csak egy külön csati, vagy nyákra forrasztott, stbstb.
nem mindegy hogyan van megoldva a rögzítése. neked olyan kell amit a gyári helyre is tudsz rögzíteni.
adott esetben simán lehet hogy csak egy kis nyákhoz van forrasztva, ami a töltőáramkör, és egyszerűbb kompletten cserélni (nem kell csati fület préselni, forrasztgatni, hanem mondjuk csak egy szalagkábelt átdugni) -
cidalain
veterán
válasz
Nerazim #76632 üzenetére
gyakorlatilag nulla különbség van a kategóriában. az elmúlt 3-4 évben ugyanazt adják belépő tabletként:
4 magos Mediatek soc, 1GB ram, 8GB hattértár, 7" 1024×600 kijelzőegy-egy "minőségi upgrade" előfordul, pl 16GB háttértár, vagy 1280×800-as felbontás, de ez tényleg ritka, max 1-1 típusban fordul elő. a ram persze sosem 2GB, ami tényleg érezhetőbb előrelépés lenne.
azt gondolom egy 2+ éves (=már lejárt a gyári garancia) ilyesmi hardverrel szerelt gép reális ára 15 alatt van. jó a vétel akkor ha 13 alatt megkapod (ha nincs semmi hibája). de a még pár hónap garival rendelkezőkért sem fizetnék többet 16-17-nél, mert a boltban tényleg 22 körül kapok vadiújat ugyanilyen felszereltséggel (amin frissebb az android, mondjuk 6-os, garantáltan nincs leharcolva az akku, és nem karcos a kijelző, és a hátlap sem, és két év gyári garancia van rájuk - és ha ezeket nézem, többet is érhetnek mint 5000 forint, innen kell nézni a használtak árát, innen jön ki az hogy 15 alatt lenne jó üzlet venni egyet)
-
cidalain
veterán
válasz
Nerazim #76630 üzenetére
T1 kb 3-4 éves gép, 1 GB rammal. nem írtad, hogy 7, 8 vagy 10"-os, és hogy mennyiért vennéd, de megfelelő ár esetén mesét nézni jó lehet.
update: ha a 15k-sat nézted akkor egy kis alkuval reális lehet. a másik 20k-ért van, azt felejtsd el, 22-ért kapsz hasonló paraméterekkel 7"-os Lenovot újan, 2 év garival boltban (bár ez utóbbit újnak írják, de a gari kérdéses)
-
cidalain
veterán
válasz
LantosBerry8 #76616 üzenetére
Elegge faramuci a helyzet, a pontos specifikacioval nem vagy elorebb, ezek direkt fake tabletek. Nem egy letezo modellbe nyulnak bele szerintem. Vagy mindegy is, mert ha igen, akkor valami oem gyarto tabletje lesz ez, mittudomen olyan neven hogy Tablet z2563k. Eredeti romot igyse, ugyse fogsz tudni ratenni. Mindenesetre lekapnam a hatuljat, hatha bent lesz valami info hogy legalabb az OEM gyarto kideruljon, esetleg a specko egy resze.
Ram/rom a rendszerben van megkefelve. Korbe van cimezve. Masolj ra egy valag cuccot, majd masold vissza pc-re. Amennyi visszajott akkora helyed van. Ezt kell eszben tartani. Szerintem max 8 gb lehet benne. Ram szerintem 1 gb, ha makod van 2. Ha peches vagy 0.5
Ha nem tudod rootolni, es tele van kemcuccal, akkor ne hasznald wifin, sajat google fiokkal stb. Tegyel ra offline egy lejatszoprogramot, microsd-n nyomd bele a meseket, es tenyleg csak kocsiba legyen, wifi offon. Akkor aztan probalkozhat kemkedni.
(Nem tudom milyen tavokat kocsiztok, meg milyen gyakran, de mi mindig alvasra igazitottuk az utazast amikor mamahoz/akarhova mentunk. Teljesen jo volt, a 2 oras utak mindig gondtalanok voltak. Nem kell mindig ingert adni elvannak maguktol. Ok, a horvat ut nyaralaskor 6 ora volt, az mar neccesebb volt. De volt mesekonyv, jatek, es oda mi is vittunk tabletet, de ekkor mar 2 eves volt a gyerek - mondjuk az enyem 1 eves kora elott csak offline latta a tevet)
-
cidalain
veterán
Cube X5 8" 4G tablet/
3/32 GB, fullHD 8", 4G (de B20 nincs)Kupon: GBMAYCO11sajnos Magyarorszagra nem jo a kupon. Bar a flash sale arattol meg jo -
cidalain
veterán
válasz
miki111 #76587 üzenetére
A gyari visszaallitas a rendszerfrissiteseket nem erinti.
App ilyesmit szerintem nem tud okozni, igy ha tenyleg egy frissites okozta, akkor az egy gyari android patch lehet. Igy a fentiek alapjan ez nem fog lejonni gyari visszaallitassal. Hacsak nem egy vadiuj patch volt a ludas, akkor valoszinuleg megoldas is van ra, egy javitas formajaban.
Ha nincs akkor csak az android ujrarakasa segit, de ahhoz kellene egy gyari rom, es nem is egy rutinmuvelet, hacsak nem vagy android buherator expert. En nem vagyok, igy ebben nem tudok tovabbi tanacsot adni sajna. -
cidalain
veterán
azért írta, mert úgy látta.
két eset lehetséges: 1. rosszul látta, 2. rosszul mutatta a Gearbest oldal, pont akkor amikor nézte
én ez utóbbira tippelnék, mert a designváltás eléggé problémásra sikeredett, többször problémásan fut az oldal, és az app is nálam az elmúlt hetekben. -
cidalain
veterán
Jah, a Lenovo P8 mar erosen kifuto szeria volt. A tab4 sorozat mar vagy egy eve a piacon van, ez meg tab3 sorozat volt. Az a baj, hogy a tab4 plus meg 200 dollar folott van, pedig allat biznisz lenne az is 150 kornyeken (vagy olcsobban)
Masik. Ugy imadom a kinaiakat. A pro az altalaban csak annyi hogy belecsesznek egy fullhd kijelzot. Ramot meg veletlenul sem tesznek bele pluszban, nehogy 3 giga legyen neadjisten 4. Majd azt elsutik 2 honap mulva, ha megjelenik a P80 ultra mondjuk. vagy a P80 power.
-
cidalain
veterán
én is inkább ebbel látom a probléma alapját.
honnan érezzük hogy most lassabb a gép, mint 2 éve volt? mi lassabb? amikor rányomok egy weboldalra most betölt 2 másodperc alatt. 2 éve 1 sec volt? 1,9? nem emlékszem. vagy amikor el akarom indítani a face-t régen 15 sec volt, most meg 20? nem összehasonlítható, hisz már teljesen más maga az app.
Nekem >most< nincs meg az az érzet, hogy 2 éve milyen volt a tabletem. Annyi van, hogy nem emlékszem arra, hogy a lassúságot negatív értelemben mondtam volna a tabletra? Ilyet nem nagyon lehet érzetre összehasonlítani, mert nem tudományos. Illetve való igaz, hogy >most< amit csinálok, pont ugyanazt csináltam rajta 2 éve is? Pont ugyanazokat a weboldalakat nézem rajta (amik bitről bitre ugyanazok), pont ugyanolyan wifivel, pont ugyanolyan sávszélességgel?tudományosan ezt úgy lehetne jól vizsgálni, hogy veszek két ugyanolyan tabletet. bekapcsolom mindegyiket, és megnézem hogy egyformán gyorsak e (mondjuk hogy tudományosabb legyen, még mérem is). aztán az egyiket kikapcsolom 2 évre (közben persze az akkut nem hagyom mélykisülni, és havonta egyszer rádugom töltőre offon). a másikat közben napi szinten használom. 2 év múlva előveszem a csipkerózsikát, és összehasonlítom. aztán felupdatelem az altatott példányt (ugyanolyanra, mint a használtat), majd újra összehasonlítom. szerintem sok mindenre magyarázat lenne egy ilyen kísérlet. legfőképpen arra, hogy nem nagyon lesz mérhető különbség a két gép között, így a lassulás nem hardver eredetű.
(#76574) ELACielvtárs
gyári visszaállítás = windows javítása telepítő CD-ről. nemtom próbáltad e már. nem szokott segíteni
lehet gyalulva is androidot telepíteni, de ahhoz kell a rom, ami nem mindig elérhető. sose csináltam így ebben nincs gyakorlati tapasztalatom. -
cidalain
veterán
válasz
Lacielvtárs #76571 üzenetére
persze, mert win esetében a win lassul be egyértelműen a sok szutyoktól. (bár nézőpont kérdése, nálunk a céges gépeken ugyanúgy fut minden 6 éve. igaz itt nem is garázdálkodhatnak a userek összevissza)
a win telepítésnél még azt érdemes megjegyezni, hogy ott tulajdonképpen formázod a hdd-t, és nulláról újrarakod az egész mindenséget. ezt csinálod androidnál is, vagy egy gyári visszaállítást? a kettő nem ugyanaz, nyilván így az eredmény sem összehasonlítható. -
cidalain
veterán
válasz
Game-over #76569 üzenetére
totál átlagos használatra egy akku is simán elmegy 2-3-4 évet (vagy többet)
értem ezalatt, hogy a mai akkumulátorok legnagyobb ellensége a lemerülés/feltöltés ciklus. ha valaki a tabletjét naponta 2-szer tölti, mert 13 óra kijelzőideje van egy nap, annak hamar ki fog "pukkadni". de ha csak esténként olvasgatsz 2-3 órát, akkor nagyjából 3-4 naponta fogod tölteni, így értelemszerűen tovább fogja bírni.
tehát erősen függ a felhasználás módjától. a két szélsőséges példa között a gyakrabban használt tabletnél adott idő alatt 8x annyi lemerülés/töltés ciklus lesz. tegyük fel abban az esetben bír az akku 1 évet. a másik esetnél úgy fogsz tabletet "selejtezni" 4 év múlva, hogy gyakorlatilag alig tapasztalsz romlást (most 10-15% teljesítményvesztés egy ilyen akkunál nem érzékelhető 4 éves távlatban - lehet hogy már csak 6 óra kijelzőidőt tud a kezdeti 7 helyett. passz, nem teszteltem, de ez manapság egy elég utolsó szempont szerintem egy tabletnél - előbb avul el a szoftver, a hardver, mint az akku átlagos használat esetén)a ram és a háttértár között óriási különbségek vannak. a ram teljesítménye nem nagyon csökkenhet az évek alatt, ez már egy kipróbált technológia, olyan chipeket használnak, mint a PC iparban. ott meg sem fordul a fejekben hogy azért lassú a windows mert elhasználódott a memória, ki kéne cserélni. (az, hogy kevés, az más kérdés, cserekor általában több kerül bele, nem ugyanannyi mint volt csak új)
a háttértár emmc chipjeivel persze már más a helyzet. ezeknél az írási folyamat lassabb, időigényesebb, az olvasás gyors. érvényes rájuk, hogy az élettartamuk írási ciklus függő (hasonlóan mint az SSD-k esetében). az írási sebesség persze lassulhat. az olvasási sebesség véleményem szerint max az adatok szegmentáltsága miatt csökkenhet, de véleményem szerint egy átlagos használat esetén ez nem érzékelhető.
egy weboldal betöltéséhez gyakorlatilag nincs köze a háttértárnak, így nem nagyon fogható rá az elhasználódás, mint fő ok (ok, azért cache, meg ilyesmi keletkezik, de az nem okozhat látványos lassulást)
Ez a dolgok fizikája, persze a tapasztalat olykor mást mutat, de mérések híján ezek csak feltételezések, hogy pontosan melyik hardveregység okozza a lassulást (ha hardver okozza egyáltalán) -
cidalain
veterán
(#76556) Zirowe
illetve ha hozzávesszük a 70 körüli árat, az jön ki hogy nem lesz nagy upgrade.
70-ért manapság éppen befér egy Huawei Mediapad M3 8 Light, a 10 már nem. És ezekben csak 3 GB ram van, és csak fullHD felbontás. A 4GB ram, és jobb felbontás 100 fölött kezdődik.
-
cidalain
veterán
Az M3-bol van sima de csak 8.4", az M5-bol nincs Lite, jo a megallapitasod.
Mivel a keret 120, az M5 sokkal jobb, es most pl 123-ert van MM-ban, en azt mondom vedd inkabb ezt. Bar ha sporolnal inkabb par fabatkat, akkor veheted az M3 10 Lite-ot is nyugodtan, netezeshez az is jo valasztas. -
cidalain
veterán
Az a tipust itthon is forgalmazzak hivatalosan, igy van rajta magyar nyelv (nincs orszagonkenti disztribucio), illetve ez nem is kerdes, mert nyipvan egy csomo minden magyar neki, gondolom a menu stb. Csak a rendszeruzenetek nem.
De vajon mi a fenet ertunk rendszeruzenetek alatt pontosan?
Tippre valami valahol nincs rendesen magyarra allitva. De tenyleg jo lenne tudni hogy hop vannak a csehul megjeleno szovegek. A redonyben? Minden mas, meg a menuk magyarok? -
cidalain
veterán
válasz
makoss #76482 üzenetére
A legjobb belassulas javito a restart.
Hihetetlen, hogy neha egy-egy tablet mennyit mukodik egyszerre.
Szerintem a ccleaner elegendo, bar nem ismerem pontosan. Nekem gyarilag van egy smart cleaner menupontom a beallitasokban, azt szoktam hasznalni ez tud ideiglenes fajlokat torolni, download mappabol szelektaltatni, es feleslegesen futo alkalmazasokat rendre utasitani. Ennyi eleg szokott lenni az 1 GB ramos tableten.
A 2-3 gigas gepeken majdhogynem szuksegtelen, max neha a tempeket torolni, de erre altalaban minden gyartonak van beepitett megoldasa is.(#76486) meridaharcos
Hogyhogy nem tudsz cirill betuket irni? Keresel guglival egy kodtablat, aztan abbol a harmincakarhany betubol kikopizod amiket a kepen latsz, es beilleszted, azt kesz.Multkor egy appban levo kinai jeleket kellett magyarra/angolra forditanom, hogy tudjam melyik menu mi a frasz. Na az mar maceras, foleg hogy nem lehetett kikopizni a karaktereket. Meg jo hogy nagyjabol tudtam milyen menuknek kellene ott lenni (on off settings ilyesmi) es google english to china translattel visszafele csinaltam, akkor orultem ha az a kinai cucc jelent meg a googleben, mint az appban
-
cidalain
veterán
válasz
makoss #76480 üzenetére
Mire gondolsz pontosan? Mit kellene rajta megoldani?
Az altalanos "karbantarto programok" mint pl battery doctor, memory akarmi szerintem semmire sem jok, inkabb csak feleslegesen foglaljak a gepet. Igy en ilyet nem is tudok ajanlani.
Persze ha van valami feladat amit meg kellene oldania egy proginak az mas. De ahhoz tudnunk kell hogy mi a feladat. -
cidalain
veterán
válasz
Gaben01 #76476 üzenetére
69k-ért szerintem semmiképpen. 2/16GB-os, ugyanúgy csak HD felbontású, és csak android 5.
Bár mondjuk MM-ben rendelhető 58-ért most, igaz 2 hetes szállítással, annyiért már elgondolkodtató, de az android verzión nem tudok túllépni. mindjárt bemutatják a 9-est, ez meg nem fog frissülni már a Yogán. 3 év múlva azt jelentené hogy 5-6 főverzióval le van maradva. -
cidalain
veterán
válasz
Gaben01 #76474 üzenetére
Lenovo tab4 10, és Huawei T3 10 teljesíti azt amire szeretnétek.
Lenovoból van 16GB háttértáras is 50-55 környékén több helyen is, ha elegendő az, és nem kell a 32GB
Huawei csak 16GB-osban van.A Mediapad M3 10 Lite, és a Tab4 10 Plus annyiban jobb, hogy fullHD kijelző van, több a ram (3GB), és erősebb a soc. Kérdés, hogy ezek megérnek e neked 35-40k többletet. Úgy gondolom ha a jelenlegi 1GB ramos tablet eddig megfelelő volt, és csak a nagyobb képernyőméret a váltás elsődleges oka, és azon max youtube 720p videók mennének, akkor ez nem indokolja a FullHD felbontást sem, és a 3GB ramot sem. (és időtállóbbnak sem mondanám azokat, mert ugyanúgy 2-3 évre tervezhetsz velük kb, mint a kisebbekkel)
-
cidalain
veterán
válasz
BigBlue69 #76469 üzenetére
Lenovo tab4 7. Ez ala ne add. De ez 23 korul van. Van 16 gigas hattertarral is, az kicsit meg dragabb, bar ha nem kell a hely sok appnak, akkor a 8 is elegendo.
(#76471) Forestyou202
Ez mar az a ketegoria, ami nem er ennyi veszodseget. Remelem a szerviz ne kert penzt erte, ha rosszabb lett, mint volt.
Az ilyesmit nem eri meg bevallalni, mert egyszeruen te mindig rosszul jarsz. Most cseszekedik vele az ember, aztan mit kap erte? Ha rokon hozta koszi, esetleg csoki. Ha ismeros hozta akkor egyuveg bor mondjuk. Ha meg fiztni akarnak most mit mondasz? Beszorzod a raforditott idot 5000-res oradijjal, annyiert mar ujat kapni. Szar ugy ez a tablet javitas. Vagy megoldhato 1 ora alatt, vagy azt kell mondani, hogy kuka -
-
cidalain
veterán
válasz
vilmaboy #76405 üzenetére
Lenovo tab4 7. A 16 gigas belso taras verziot vedd (mert microsd-re nem tudsz telepiteni mokolas nelkul, igy jobb, ha nagyobb a belso tar)
Kerdes milyen 7-es tabot cserelnetek, mert a mai 7-esek nem biztos hogy elorelepesnek szamitanak. Az altalam ajanlott Lenovoban is meg csak 1 gb ram van, es csak 1024x600 a kijelzofelbontas.
A 2 gb ramhoz fel kell menni 8"-ra es 35-40k koze arban. -
cidalain
veterán
A tempered az edzett uveg. A glossy az fenyes folia.
Az uveg nyilvan nagyobb vedelmet ad, mert a kijelzo helyett ez torik. Az apro karcokat ugyanugy ossze tudja szedni, mint a kijelzo.
A folia vekony, csak karc ellen ved.
Matt foliakat nem ajanlom, az tulajdonkeppen egy glossy valami matt bevonattal. Addig jo, mig a bevonat nem kezd el lekopni... -
cidalain
veterán
válasz
saxonb76 #76360 üzenetére
már egy ideje nem foglalkoztam Win-es tabokkal, nem is követem a témát (kivéve rugged, terepi kiépítésben, de az másik világ). de van windowsos tablet topic is, hátha ott több infót tudnak az Acerről, vagy más szóba jöhető gépről.
Én 3-4 éve használtam Acer Switch-et meg voltam vele elégedve. Nagy előny volt a levehető gyári bill, amiben rendesen állt a tablet, nem lötyögött, lehetett szöget állítani, mármár laptop érzet volt. Meg előny volt a Win is, mert amire akkor kellett sokkal jobb volt mint a droid (részben Office, Excel VBA programozás, amit mondjuk droid alól meg sem próbálnék).
Ezek nálad is előnyök lehetnek, emellé még az androidos taboknál nagyobb 12-es kijelző is arra viheti a mérleg nyelvét. Mondjuk az 5 év erős kicsit, androidnál 2 max 3 évet szoktunk mondani időtállóságban. Bár Win esetében, amire most használod, arra fogod tudni 5 év múlva is. -
cidalain
veterán
válasz
saxonb76 #76358 üzenetére
milyen office jellegű munka?
hardcoreabb, vagy csak néhanéha bepötyögni valamit? a win-es office funkcionalitást még nem láttam androidos környezetben: mondjuk excel függvényezés ilyesmi, nem tudom, hogy normálisan van e valamilyen android appban.
android tabletoknál nem divat a gyári bill+egér, így csak külön megvásárolt BT kiegészítők jöhetnének szóba.
szétkapható gépek meg win-esek. lehet hogy win-es gépre lenne szükség inkább? -
cidalain
veterán
válasz
Pali79 #76356 üzenetére
igen azt írtam, hogy ez elég jó opció, viszont kifutó modell. októberben biztos nem lesz már újonnan. fénykorában ez 120k volt, szóval mondhatjuk hogy féláron van. még úgy is megérné, hogy most veszed meg fél évvel korábban.
viszont kérdéses a pontos típus, nem írja hogy Prémuim lenne. a leírásban is ott van hogy a toll csak a Prémium kivitelnél van. A prémiumban asszem 3 GB ram van, itt meg csak 2-t ír, szóval azt gondolom ez egy sima verzió, rossz képpel. Ez nem tud tollas bevitelt (és a kijelző is más, tehát nem olyan hogy majd veszel hozzá egy tollat pluszba)
De mindenképpen meg kellene nézni személyesen.
(meg miért 6 hó garis csak? bontott csomagolású lenne talán?) -
cidalain
veterán
válasz
Pali79 #76354 üzenetére
nehéz ügy, mert ha rajzolás fő szempont, akkor valami aktív tollas jószág kellene. abból meg nem nagyon van a piacon, ami meg van az 150k feletti áron érhető el, vagy épp most fog majd megjelenni a magyar piacon
Samsung Galaxy Tab S3
Huawei Mediapad M5 Pro (még nem elérhető itthon, csak a sima, ahhoz viszont nincs toll)ha esetleg használt szóba jöhet, akkor a Huawei Mediapad M2 10 Premium verzióhoz volt stylus. Nem egy mai csirke, 2 éves konstrukció, viszont pár hónapja még kapható volt újonnan is. Így elérhető lehet a használt piacon olyan is, amin még több mint 1 év gari van, és 100 alatti áron ez már reális.
-
cidalain
veterán
válasz
kismokesz #76311 üzenetére
itt nem feltétlenül vannak jelen olyanok, akik rossz tabletet akarnának elsütni.
jellemzően olyanok járnak ide akik most akarnak, venni, illetve azok a törzstagok akik ebben tudnak segítséget adni. nem feltétlenül van köztünk tabletszerelő, akiknek halomba áll otthon a rossz tablet.
talán úgy jársz a legjobban, ha feladsz egy hirdetést a hardveraprón a tablet kategóriában, hogy ilyet keresnél. -
cidalain
veterán
válasz
nagysandor79 #76304 üzenetére
Aha. De azert tobb dolognak stimmelnie kell: egy random tablet es egy random tv kozt nem biztos hogy osszehozhato.
Kovetelmenyek:
Tablet: WiDi es/vagy Miracast tamogatas
TV: wifi, ezenfelul Widi/Miracast/ScreenShare tamogatas
(Mas jo megoldas is lehet, en ezeket szoktam hasznalni, ezeket ismerem) -
cidalain
veterán
válasz
pBeni0026 #76238 üzenetére
Nem valoszinu, hogy a ket verzio kozott csak a stylus meglete a kulonbseg.
Ha a normalhoz szerzel stylust, lehet hogy nem menne, mert hianyozhat az a reteg a kijelzobol, ami erzekeli a stylust. Az M2 verzioban igy volt. Szoval erre figyelni kell, ha szukseges az aktiv toll, akkor a prot kell hajtani (itthon 2 hete kaphato a sima, a PRO is elerheto lesz gondolom nemsokara) -
cidalain
veterán
válasz
ricky731 #76216 üzenetére
Nem ertem pontosan, mert widi-hez nem kell program. Azt latod a tv-n, mint a tableten. Nalam ez ugy megy hogy tv-n engedelyezem a screen share funkciot, telon bekapcsolom a widi-t, scannelve megtalalja a tv-t, aztan connect. Ha a tablettel csinalom akkor miracast-ot hasznalom a csatlakozashoz (mert a tab es a tv is LG, es ez az o cuccuk)
Eleg jo, de azert neha bekockasodik a kep az atvitel soran, pedig kb 2 meterre van egymastol a ket eszkoz.(#76214) kiskkas
Nem kekeckedes, csak pontositas:
Nem blackdoor, hanem backdoor a hivatalos neve -
cidalain
veterán
válasz
rushty #76212 üzenetére
Csak akkor erdemes, ha hobbiszinten csinalod. A forgalmi erteke kb 5000 forint. A "szerviz" oradij 3000 alsohangon. Szoval oke, hogy magadnak nem kell fizetni a javitasert, de ha 2 ora alatt nem keszul el, akkor abban az esetben mar bukoban vagy. Ilyenkor nekem mindig az jut eszembe, hogy inkabb helyette tulorazok, es az abbol befolyt osszegbol veszek egy jobbat.
-
cidalain
veterán
Altalanossagban, vagy a konkret peldaval kapcsolatban kerdezed?
Altalaban a root garivesztest okoz, ez a legnagyobb hatranya. Nem talalkoztam meg olyan appal ami ne ment volna rootolt gepen, ugyanakkor en nem vagyok appbuzi, igy nem hasznalok 1000-et. Vannak olyan gyartok akik eleve rootolva adjak ki a telojukat pl, es egy gombnyomas, hogy egy-egy app root jogokkal menjen ha az kell neki. Szoval nem annyira nagy misztikum ez. -
cidalain
veterán
válasz
HartgeH3-2.8 #76195 üzenetére
Ebbol a keretbol igen, Lenovo tab4 7. Ha belefer, inkabb a 16 gigas hattertarasat, mert a 8-ban nagyon keves a hely (bar 3 giga azert van ott is, de memokartyara nem lehet telepiteni ennel, ha jol remlik)
A szervizelesi gondokkal nem foglalkoznek, nem azert veszem ugye, hogy javitgatni kuldjem. Normalis boltban kell venni 2 ev garival, es ha elromlik, akkor a boltba kell visszavinni. Szopjanak ok a szervizzel, ez nem a te problemad. Ha a javitas nem sikerulne, akkor vissza a boltba. A normalis bolt ezt megunva vissza fogja adni az arat/levasarolhatod masikra.
-
cidalain
veterán
válasz
t72killer #76184 üzenetére
a mi házunk vízálló. hozd ide az M5-ösödet, vigyázok rá
régebben volt dolgom LogiLink vízálló tablet tokokkal, ami elég jó volt (mondjuk búvárkodáshoz nem használtam, de az eső nem ártott neki használat közben) ez olyan volt, hogy egy átlátszó műanyag tasak, abba kellett tenni a tabletet, a tetején volt összezáró csík, majd még azt le kellett hajtogatni vagy 2-3x aztán patenttel bekapcsolni. hátrány volt hogy a műanyag tasak csillogott a napon, illetve ennek használatával nem tudsz madzagot/töltőt bedugni a tabletbe -
cidalain
veterán
válasz
#81733120 #76125 üzenetére
ezekkel a cuccokkal mindig csak a baj van!
több olyannal találkoztam, ami ugyanezt ígérte, aztán nem működött. a legnagyobb gond inkább az volt, hogy nem ment egyszerre az USB-s eszköz, és a töltés.
nem tudok rá mit mondani, minthogy ki kell próbálni. ha valami gond lesz, az biztos nem a tablet miatt lesz. az adott, tudja az OTG-t és veszi a töltést. ha ez az elágazó kábel jó minőségű, akkor tudni fogja amit szeretnél úgy vélem. -
cidalain
veterán
válasz
t72killer #76116 üzenetére
Teny, az ilyen routeres, vagy egyeb hardweres okossag, leginkabb csak otthon mukodik, mobilhalozaton nem.
Ceges telon 3 GB ram van. Amikor ranezek, akkor meg sosem lattam olyat, hogy ne lenne legalabb 1,5 giga szabad. Szoval boven-boven elegendo (xiaomi redmi 4x)
Privaton a 2 GB eleg szokott lenni, meg nem fordult elo emiatt problema. (Xiaomi redmi 2 pro)
Tableten most epp egy kozel 4 eves LG Gpad 7-tel nyomom 1 GB ram. Ez el-elfogy. Alkalmazasvaltas kb 5-10 masodperc, mert jellemzoen ujra kell tolteni. De mivel altalaban bongeszek, vagy kozossegi mediazok egyidoben igy ez nekem nem problema (itthon hasznalom, jellemzoen olvasas). Tobb feladat egyideju hasznalatara nem elegendo, dolgozas eselytelen.
-
cidalain
veterán
válasz
t72killer #76114 üzenetére
Van 4 gigas tablet. Elegnek kell lennie.
Raklamblokkolas nekem regen ment root nelkul, de tenyleg fogta a gepet, igaz abban nem 4 giga volt.
Akinek a reklamblokkolas az achillese, az miert szarakszik eszkozonkenti blokkolassal? Neten kell utanajarni, raspberry + adblock. Bedugod a halozatra, es minden forgalmat ezen keresztul tolsz vegig, ami hirdetes, azt kidobja a francba. Volt nincs reklam, semelyik eszkozon. (En meg nem csinaltam meg, de nem hulyeseg) -
cidalain
veterán
válasz
t72killer #76108 üzenetére
A mai vilag nem arrafele mutat, hogy megveszed a csucstelodat 300k folott, amit indenhol elokaphatsz, es melle megveszed a 300k koruli csucstabletet hogy otthon estenkent lazulj vele 1-2 orat. A kulonbseg a ketto kozott csak, es kizarolag a kijelzo merete lenne. Nem eletszeru, es az eladasok is ezt mutatjak, igy a kinalat igazodott a kereslethez. Emiatt is van az, amit korabban is irtam, ha kijon egy uj soc, akkor nem a tabletreszleget ugrasztjak legeloszor, hogy uj eszkozt kellene dobbantani a piacra most azonnal.
-
cidalain
veterán
válasz
t72killer #76095 üzenetére
Kb 2 hete van a boltokban a M5.
Igy nehez valaszolni, hogy van e mar root hozza. A gari bukik, eddig nem neztek jo szemmel, gondolom eztan sem fogjak.
Szokott lenni custom romolas huaweire, de hogy erre mar van e passz, nagyon uj gep. A gariido alatt szokott lenni update. Mivel premium, talan egy android foverzio upgrade is lesz majd ra.
Mindegy, hogy az eddigi tabletek hogy melegedtek, mert ez a modell nem azok a modellek. Hogy ez hogy teljesit nyaron, arrol meg nem sokat tapsztaltunk(#76084) konyi79
Nezd, Kirin960-nal frisebb soc nincs semmilyen tabletben. Ez ugy megy hogy elkszul egy soc, aztan mehet csak a fejlesztokhoz. Nullarol raraknak egy hardvert, majd szoftvert, tesztelik, ha oke, kidobjak a termeket. Erre azert kell ido. Olyan nincs hogy veszel egy eszkozt, aminek a soc-at ket hete jelentettek be... -
cidalain
veterán
válasz
makoss #76075 üzenetére
A microSD a kartya fajtaja. A HC az azon belul egy nagyobb, gyorsabb szabvany.
HC = high capacity
Ez azert lenyeges, mert szigoruan veve a microSD 0-2GB kapacitasu. Minden ami ennel nagyobb meretu 32 gigaig az mar tulajdonkeppen microSDHC. (32 giga felett meg microSDXC van)
Szoval nem tudom elkepzelni hogy a szigoruan vett micrSD szabvanyt tamogassa csak 2 gigaig. Szoval mehet az SDHC nyugodtan.
Az hogy a koznyelv erre tojik es mindent microSD-nek nevez az valoban felrevezeto. Es ilymodon a hasznalati utasitas is felreertheto. -
cidalain
veterán
válasz
makoss #76071 üzenetére
microSD nyílás van rajta, ez tuti, de ha van ilyened, akkor az ugye nem is kérdés, mert látszik.
Hogy most microSDHC típust kezeli e, jó kérdés.
a használati útmutató egy deka betűt nem ír erről, de még a max kezelhető méretet sem említi (tekerd majd lejjebb, lesz angol, és magyar nyelvű lap is) -
cidalain
veterán
válasz
makoss #76067 üzenetére
Ugy tudom, hogy bovitheto. Azert vegig kell gondolni, mert 10" 1024x600 felbontassal elegge gyenge. 7"-on is csak szodaval megy el...
Ha kulfoldi rendeles szoba johet, akkor van kinabol ajanlhato gep hasonlo aron, ami felveszi a versenyt a nevenincs hazaival, de legalabb 2 GB ram van benne, es normalis LCD. -
cidalain
veterán
válasz
SeatZola #76062 üzenetére
Az a huawei M5 eleg eros konkurencia.
A mult heten jott kis, sajna meg nem volt szerencsem hozza.Es nem 4:3 aranyu mint a samu, ez eleve plusz pont. Az ara a kovetkezo plusz pont nalam.(#76064) mufi
Szia, ez sajna egy olyan osszeghatar, amibol boven kijon a 10"-os gep de csak 1280x800 felbontassal. A fullHD felbontasu gepek meg mar tobbe kerulnek.
Igy ezek vannak most 70-ig
Huawei Mediapad T3 10
Lenovo tab4 10
Kovetkezo szint, igaz, itt mar a ram 3 gb
Huawei Mediapad M3 10 Lite
Lenovo tab4 10 plusEsetleg bevallalhato a Samsung SM-T580 is (emagon ennyi eppen) de ezzel az a baj, hogy mar 2 eves cucc. 2gb ram es fullhd
-
cidalain
veterán
válasz
Geresics #76052 üzenetére
utolsó hozzászólás a témában, mert ez tabletos topic.
a vámos nem olvasgat semmit a csomagon. a csomag átmegy egy szkenneren / röntgenen, és ha olyasmit lát ami szerinte nagyobb értékű lehet, mint a adómentes határ, akkor bekéri a papírokat a vásárlótól.
az hogy Gift, meg milyen hülyeségek vannak ráírva nem lényeg, nem foglalkozik vele, nem érdekli.
a 45 Euro is csak akkor számít ha magánszemélyek között jön létre, és aki kapja nem fizetett érte. De ha nem fizettél érte, akkor nem is tudod igazolni hogy 45 Euro alatti. Ezért a vámosnak joga van meghatározni hogy ami ott a csomagban van, az mekkora értékű.
szóval a lényeg annyi, hogy jelenleg kb 45 dollárig meg lehet úszni az adóköltségeket hivatalosan (termék ára + posta < 45 USD). Minden egyéb esetben fizetni kell. Hacsak nem az EU-ból kapod a csomagot, ehhez meg az kell hogy a címedre az EU-ból adják fel. -
cidalain
veterán
Lenovo tab4 8" vagy 10"
Huawei Mediapad T3 8" vagy 10"bátran bármelyiket amelyik szimpi, vagy akár az aktuális akciós ár is dönthet
apró megjegyzés. a játszás nem tartóban állítva, vagy asztalon fektetve fog történni nagy valószínűség szerint, hanem kézben tartva. ha szerinted is így van akkor megfontolandó a 8-as a súly miatt. a 10-es nehéz. nekem hosszú gépezés után szabályosan fáj a kisujjam, mert azzal támasztom a tabot. és az enyém csak 7-es (és nem vagyok puhány alak)
-
-
cidalain
veterán
Huawei Mediapad M5 8.4" vagy 10.8" attol fuggoen melyik arcedulaja szimpatikusabb. Most jon be a piacra, meg keves helyen kaphatok, de ez 1-2 het mulva mar tobb helyen lesz szerintem.
Jatekra nem tudnek alkalmasabbat mondani, mert vagy gyengebbek vannak, vagy dragabb, vagy gyengebb es dragabb.(#76003) Troy.
Akkor inkabb driod szerintem. -
cidalain
veterán
Net, youtube, emaio nem igenyel kulon microSD kartyat.
Ha nem a keszuleken fogsz 600 filmet/zenet tarolni, akkor mindegy, hogy tudod e boviteni, vagy sem.
Az ipad dragabb, viszont jobb is a kijelzoje, egyszerubb feladatokra tokeletesebb. Megfelelo hattertarral kell venni, akkor nem fog hianyozni a memoriakartya hely. A boven jobb kijelzo, ezt karpotolja szerintem. Huaweibol a Mediapad M5 meg erdekes lehet, ha kisebb 8.4 kijelzo is megfelelne (10-esben is van, csak az arban huzosabb) -
cidalain
veterán
válasz
cidalain #75958 üzenetére
(#75957) lofagi
a videó link lemaradt -
cidalain
veterán
válasz
Rick3D #75956 üzenetére
ezt a linket kell nézni, a másik nem oké
a hsz-ben hivatkozott másik fórumtémába átmész, ott jó
elvileg kosárba rakáskor automatikusan hozzárakódik az ingyenes tok.EU Express szállítás hozzá 0 dollár, és ekkor nincs extra adóköltség sem.
(#75957) lofagi
de amúgy működik a készülék?
ezt a videót lesd meg. hasonló lehet, power+vol up -pal belkapcs, asus logó megjelenik, majd egy belezett android robot no command felirat, aztán semmi. elkezdi toszogatni a power és vol up dombokat felváltva, és bejön a menü. -
cidalain
veterán
EU Express esetén nem kell számolni a vámmal, áfával. Ez egy olyan postázási konstrukció, hogy a küldő először behozza EU-ba saját költségen, a te neved már az EU-ban kerül rá, így te tulajdonképpen EU-ból kapod a terméket, így nem kell extra adóköltségeket fizetned (mert azt már egyszer a küldő megfizette)
És írta azt is, hogy ez a fajta szállítási mód ingyenes. -
cidalain
veterán
válasz
HUAFBANDITA #75939 üzenetére
Kellene. Ezekre ra szoktak mar sutni az android logot is a csomagolasra.
Arra figyelj, hogy mindenkeppen BT legyen, ne USB-s vevoegyseges. -
-
cidalain
veterán
válasz
Flowtation #75922 üzenetére
A 8 giga, az tulajdonkeppen 8000 megan ami ugye nincs 8 giga, csak 7.8 eleve (ez nem anlenovo hibaja az 500-as hdd is 492 mondjuk csak)
Abbol a lenovo tipusbol van 16 gigas tarhelyes verzio is, az jobb valasztas lett volna, bar mar mindegy.
Az sd-re alapbol nem lehet telepiteni. Bizonyos fajlok athelyezhetok, konfig, mentes fajlok pl jatekoknal, de a jatek nagy resze a belsoben marad sajna.Root-tal csatolhato a kartya a belso memoriahoz, de ahhoz mokolni kell, es garivesztest okoz.
Ugyanakkor nehany gyarto ezt beepitette a rendszerebe: lehetoseg van belso tarkent megformazni a kartyat. 8"-os Lenovo tudja, nem tudom a 7-esbe is betettek e ezt, meg kell lesned.(#75917) psg5
Barmi ami az osszefoglaloban van a 30 ezer forintig kategoriaban.
2 gb ram ebbol az osszegbol nincs. Torekedj 16 GB-os beepitett hattertarra. 25-ert azonban nem lesz mas csak 7-es meret.
Lenovo tab4 7" 16GB ami egy jo valasztas lenne pl(#75916) flimo
Mivel 3 evre tervezel ezert inkabb felso kozepkategoriat neznek. Az Acer nem az.
A Samu 2 eves konstrukcio, nyilvan azert pdf, es stream azert el fog menni 3 eveig. 3 giga ramos jobb lenne, mint a Lenovo tab 4 10 plus, vagy a Huawei Mediapad M3 10 Lite, de ezek ugye 90-be kerulnek mar. Viszont 2017 vegen jelentek meg, android 7 van rajtuk, es lehet hogy 8-at is megkapjak. -
cidalain
veterán
válasz
kovacs65 #75914 üzenetére
Nincs meg raktaron, valami presale ar lehet, Ediginel marcius 19-ig el az ajanlat.
Hogy onnantol milyen aron lesz, nem tudom.
Mondjuk a galaktikus szürke magyar szokapcsolatert szerintem jar a szivlapat. (Bar mashol is hasznaljak igy, de szerintem a space grey nem galaktikus szurke. A galaktikus szonak total mas ertelme van, es szinre vegkeppen nem utal)Az ara egyebkent rendben van. Az Edigi leirasa viszont rossz, nem figyeltek oda. A wifi verzional is a 4G-s specifikaciok vannak (nano sim, sim tu tartozek, stb)
-
cidalain
veterán
válasz
Krill77 #75907 üzenetére
Nyilvan nem egeszseges, de ha lathato nyom nelkul megusztad, akkor szerencsed van. Valoszinuleg valami erintkezes dolog lehetett, ami a visszapattintastol helyrejott...
Vagy ha ott a vilagos alatt volt kep rendesen, akkor amiatt is lehetett hogy a kijelzo uveg, es az LCD valt el, ami akar termeszetes is lehet, mert nem minden esetben van osszeragasztva. -
cidalain
veterán
válasz
_stick_ #75904 üzenetére
szerzel egy OTG kábelt (veszel, kölcsönkérsz), bedugod a gépbe, és az USB-be meg bedugsz egy egeret mondjuk. Ha a tablet látja, és tudod használni akkor jó. Pendrive-val is ki tudod próbálni.
A bill ugyanezt az elvet használja, csak ott eleve a microusb a vége. Az OTG semmi extra egyébként, be van kötve egy 5. láb is a csatlakozón, így tudja a tablet, hogy kell kifelé az eszköznek áramot tolni a működéshez.
A google szerint elvileg működik az adott tabon az OTG. -
cidalain
veterán
válasz
Tappancs2001 #75902 üzenetére
ha az olcsóbbra váltasz, akkor ott is van alternatíva:
Huawei Mediapad T3 8" LTE, nagyjából egy árban is van a sima tab4-gyel.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- MacSzerez.com - iPad / 7. generáció / Ezüst / 128GB / Wifi / Garancia!
- BONTATLAN Új Magyar Magic Keyboard és Smart Keyboard iPad Pro 12.9 Azonnal Átvehető DEÁK Térnél Átve
- ÉRKEZETT Legújabb Bontatlan Új M4 Chipes IPAD PRO 2024 11 13 1év gar Azonnal Deák Térnél Átvehető.
- Samsung Galaxy Tab A8 (2021) , 3/32 GB,
- ELADÓ iPad mini 6 generáció 64GB WiFi / A2567 - Starlight
- Lenovo Legion Slim 5 82Y900BVHV Notebook
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G8, i7-10510U, 16GB, 1TB SSD, 4K kijelző + WWAN (ELKELT)
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- 35" ASUS ROG Swift PG35VQ curved GAMER monitor
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i5 14400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Rampage SHIVA CM 750W
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest