Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • yoeuromail

    tag

    válasz Petykemano #994 üzenetére

    Hát attól függ miknél xD
    Játékoknál biztos nem mert ha egy 2magos i3 vagy pentium még mindig elég akkor meg miről beszélsz :DD

    Én se váltottam platformot mert minek ha csak játszom arra totál fölösleges és hülyeség.
    Munkára aki dolgozni használja annak viszont biztos hogy megéri fejleszteni.
    De az ilyen vérpistikék akik játékra meg youtube videóra használja azoknak viccesen fölösleges.

    Eladó: i7-4770K MSI GTX 1060X3G, LG W2452V

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Petykemano #994 üzenetére

    Nem rossz, nem rossz. De ez még a jövő....

    Mondjuk a sokszálúsítást (vagy inkább a hiányát) már az FX CPU-k óta várjuk, mint a messiást. ;]

    A régi játékok már nem valószínű hogy át lesznek fércelve, az új címeknél meg remélem alap lesz a 4 mag+. :K

    A G4560 Pentium (ugye ez egy vágott 7.gen i3 gyakorlatilag) szépen szerepel, de azért érdekelt volna ha bedobják a listába az i3 7300-át, vagy még inkább az i3 7350k-t.

    Leginkább azért érdekelt volna, mert nemrég cseréltem le a G4560 Pentiumot i3 7350k-ra (nincs húzva, még :)) ), és hát bizony klasszisokkal jobban megy a játék (SC2-LOTC multiplayer), gyakorlatilag a Pentium mellett az RX460 eddig high beállításokkal ment, ugyanabban a környezetben ez most ultra/extreme lett. :U

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Aktív témák