Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz daveoff #20905 üzenetére

    Nekem ez nem fejlődés, hogy a jelenlegi programokra kigyúrják, mint állat, közben semmi innováció, semmi tartalék. :N
    Nekem a fejlődés az a Mantle, a TrueAudio, és a 290 mögött álló masszív architektúra. Tudom, anagyja nincs jelenleg kihasználva, de ezek attól még létező dolgok.
    A 970/980-ban én csak lehúzást látok, hogy kigyúrták a régi motorokra, de nagyon, és így egy középkategóriás felépítésű kártyát el tudnak adni csúcskategóriás áron és annak látszó sebességgel.

    (#20906) BMW001: Gagyi volt a 280X-ed, ennyi. Nálam volt jópár Vapor-X, 1125MHz felett ment mindegyik, a jobbak 1150-1200-at, a jobbik Toxic 1225Mhz-et is megfutott, 1750Mhz-es ramokkal.
    Amiben viszont nagyon jók voltak ezek az új revíziós Tahiti csipek, hogy bár picivel csökkent az elérhető órajel, de durván csökkent a fogyasztásuk is, sokkal kevésbé szálltak el jól meghúzva, mint a régi, elsőgenerációs BOOST nélküli 7970-ek.

    (#20907) ffodi: Fél év alatt játszottam kb. 300 órát összesen a 290-emmel. Mennyivel került (volna) többe, ha gyárilag használom +80W fogyival a 970-hez képest? Kemény 1500Ft-al összesen, fél év alatt. De mivel alulfeszelve ment, mivel bőven elég volt úgy is, és fogyasztott talán 10-20W-al többet egy tuningolatlan 970-nél, így semmivel sem került szinte többe. :U
    De mondjuk, ha játszol egy évben 1500 órát, ami azért elég durva, ha életed is van mellette, az is csak évi +7500Ft.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák