Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbking

    tag

    Köszi emberek, 1 dologra már most rájöttem 1 perc alatt... Nagyon sok a dolgom, de még ma meg kell csinálnom valamennyire... Igen, ilyen iskolai feladat, de nem vérre megy, csak tök ciki, mert a többiek tanultak ilyet tavaj én meg már régen, de akkor sem figyeltem oda...
    Nah mind1...
    Pontosan egy olyan program kéne ami elindul és kiír 5-6 pontokba szedett műveletet 1től 6ig, amiket fájlokon lehet véghezvinni... pl.:fájl létrehozás, egyik fájl tartalmát a másik végéhez hozzáírja, kitöröl egy fájlt, átnevez egy fájlt... stb, ami eszembe, eszetekbe jut... És az a lényeg, hogy futtatja a manus és kiírja neki pontokba, hogy pl 1. fájl létrehozása, és a manus létre akar hizni egy fájlt. A menüpontok után kérdi a szöveg, hogy nah melyiket választod, a manus 1-est üt, aztán a progi bekéri a fájl nevét, aztán a atartalmát, aztán létrehozza. Aztán megint lehet választani, hogy mit akarok és újra jöna menü a 6 választási lehetőséggel. Persze ilyen apróságok, hogy lennie kell a 6-ik után egy kilépésnek ispl 7es... Szal ilyesmi kéne konkrétan...
    Nah mind1, tele vagyok programmal, de estig meg kell csinálnom, majd belehúzok...
    Köszi all... (azért jöhetnek még a tippek)

Új hozzászólás Aktív témák