Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plaschil

    aktív tag

    válasz plaschil #339 üzenetére

    Hm, utána nyomozva, spam-ek voltak, és törölve a bejegyzést, most már nem kaphatok ilyet. Érdekes, hogy véglegesen törölni kell, nem elég a kukába tenni.

    A másik érdekesség, hogy hogyan jöhet úgy hsz, hogy nincs ott a comment box. Bár lehet, hogy csak vizuálisan nincs ott, de a php kódban benne van a függvény, és a spam robotok ezeket hívják meg. :U

    [ Szerkesztve ]

    Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

  • The DJ

    addikt

    válasz plaschil #339 üzenetére

    Micsoda élet lett itt :)

    Első körben ajánlott kikapcsolni a hozzászólásokat globálisan, főleg ha erre egyáltalán nem lesz szükséged. Ezt így teheted meg a legegyszerűbben: [link]

    Ha viszont szükséged van rájuk, de mégis szeretnéd elkerülni a spamet, akkor ajánlott az Akismet plugin beállítása + még megerősíthető a védelem a SI CAPTCHA Anti-Spam pluginnel.

    (#342) OhAi27: Megnéztem a call back plugint és ahogy látom támogatja a fordításokat és van is hozzá néhány nyelv alapértelmezetten (sajnos a magyar pont nincs köztük). Ez viszont megoldható, ha készítesz hozzá egy fordítást. Erre van egy nagyszerű eszköz, ez pedig a Codestyling Localization. A használata nem bonyolult, ki kell választanod a bővítményt, hozzá adni a magyar nyelvet és lefordítani azt a pár sort amit szükséges. Ha nem menne a dolog, akkor írj és megnézem pontosan, hogy mik a lépések.

    "Tovabba ha pl a bemutatkozunk menure kattintunk akkor a menu nevenel megjelenik egy kek szinu teglalap. Ennek a szinet esetleg tudom valahol valtoztatni? Ha igen, hol?"

    Nem egészen tudom pontosan, hogy mire is gondolsz itt. A menüpontok alatt végigfutó kék csíkra? Ahogy látom annak a megváltoztatására lennie kellene beépített opciónak a téma beállításai között. Ha mégse lenne, akkor elvileg ezt kellene hozzáadni a CSS-hez:

    .dark-background, #header-title, .dark-background-2, .wpb_button:hover, #mb-content .form-submit #submit:hover, .progress-striped .bar, .grid figcaption a {
    background-color: #7DB6D3 !important;
    }

    (Csak értelemszerűen a színkódot ki kell cserélned egy neked tetszőre.)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák