Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz r3dsnake #3820 üzenetére

    Jajjjj!
    Annak jó a 16GB-os, aki netre, pár játékra, ilyesmire használja, nálam a Kingsingen 11 kisebb játék van telepítve, egy XBMC vezérlő, google news, mindig TV, RadioM, Filmon, Youtube, s így van 1.5GB helyem, ha nem frissítettem volna semmit, valszeg több lenne, de nem érdekel, több app úgy sem kerül fel, játékok max. cserélve lesznek. Én elférek, office nem érdekel, elvagyok a google drive-al.

    Pipo X7-et most laktam be, ez már 32GB-os, asztalinak használom (mi másnak), így egyetlen nem gyári app sincs telepítve viszont office igen, mert ingyen jár 1 évig, meg asztalin egyébként is szükségem van rá, plusz egyéb x86 programok. A végeredmény az lett, hogy 14 GB hely maradt, szóval ezt a hulladékozást ezt be kéne fejezni, hulladékot bőven lehet gyűjteni android részlegen, ha ezek a tabletek hulladékok, akkor azokra (myaudio, dps s társai) valami még nem létező szót kellene kitalálni! Ne értsd félre, nem okoz fizikai/lelki fájdalmat, hogy hulladéknak nevezed a 16GB-os win tableteket, tőlem aztán azt írogatsz, amit csak akarsz. Én sosem voltam még olyan bátor, hogy más véleményére, pláne idegenére annyira adtam, hogy utána azt tényként mertem közölni egy harmadik félnek, de hát nem vagyunk egyformák.

Új hozzászólás Aktív témák