Hirdetés
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- iPhone topik
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Samsung Galaxy Z Fold4 - egyre megy, honnan nézed
- Fittyet hány a pesti napfényre a Honor 600
- Egy picit megpihen az iPhone a 200 megapixeles váltás előtt
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Fotók, videók mobillal
Új hozzászólás Aktív témák
-
tknof1871
őstag
Ja, még mindig az.
Nemrég rendeltem egy cuccot és hibásat kaptam. Már ott tartottam, hogy fenyegetni fogom őket büntetéssel. Most is csak akkor kapom majd vissza a pénzt, ha az eladó visszakapja a cuccát és megnézi.
De nekem sose volt webkamerám, szerintem találok még sok hasznos felhasználást, nem ez vagy Skype-olni. -
tknof1871
őstag
Megfontoltam és inkább Logitech C270 vagy C310. Szerintem videó képminőségében ez a kettő van olyan, mint a 666. kommentben linkelt videóé, ha nem jobb.
Csak nem tudok dönteni a kettő közül. A 310 szerintem ugyanolyan képminőségű mint a 270. Akkor mivan benne, amiért drágább?Érdekes, hogy a 920-as átlépi a 30 000 forintot és milyen gyenge a videó minősége.
-
bluobluo75
őstag
1 dologra rájöttem a Logitech c920-at illetően, mégpedig arra, hogy akkor csinálja a legjobb képet, minnél jobb szögből éri a fény amit felvesz, és az adott fény minnél világosabb, természetesebb, annál jobb. (például nappali fény, napfény, szobavilágításnál jóval rosszabb, szemcsésedik a kép)
Tehát az sem igazán jó, ha oldalról kapja azt amit felvesz, hanem pont telibe, merőlegesen

-
bluobluo75
őstag
Nemrégiben mobiltelóval készített felvételt csináltam amit feltettem a youtube-ra, de mielőtt megosztotta volna javított rajta
Korábban nem láttam ilyet, még erre a c920-ra nem néztem, lehet ezzel is csinál valamit nem tudom, csak előtte gondoltam megkérdezem itt van-e valami spéci szoftver, de ha nincs nem gond, köszi!
-
Sotyks94
aktív tag
Én úgy tudtam hogy a fényjavítás csak szoftveres, nem hardveres, és így nem eszi le az fps-t. Bár ahogy néztem videót az alatt is normális képfrissítéssel bír, így kb mind1. A HD-t nem a tényleges HD-ra értettem hanem a 720p vagy afelettire. Az meg hogy jó valami, relatív. A mostani vacakhoz képest amim épp van egy c270-nek is a képminősége, felbontás és képfrissítése is mértékegységekkel jobb. Biztos van 10k környékén vagy a felett ennél is sokkal jobb (meg aztán 20k felett, aztán 50k felett, aztán 200k felett, stb egészen a milliós kamerákig) is, de az már nem kell nekem épp most. A képernyő sarkába egy pici képnek elég egy ilyen felbontású/képminőségű is bőven elég lesz (reményeim szerint). Szóval igazából az ehhez hasonló árkategóriában kérdeztem/kérdezek rá hátha tud valaki jobb alternatívát, bár ahogy ma körbenéztem a neten annyira nagy különbségek (felfele) nincsenek (max sokkal rosszabbak ennyiért).
-
paradicsom1
csendes tag
Szia!
Köszönöm a videót! Nem láttam még, de előtte is eszerint csináltam. Újból megpróbáltam, nem működött, amikor eszembe jutott, hogy valószínűleg elkövethettem egy igen amatőr hibát. Azt feltételeztem, hogy 32 bites a win7-em, és mint kiderült, 64-es... feltelepítettem az ehhez tartozó drivert és már működik

-
Mr.Peter
aktív tag
Na játszottam egy 45 percet a kamerával, és valóban a világossággal függ össze a dolog.
A kamera vezérlő menüben expozíció név alatt lehet állítani a világosságot, és ha kikapcsolom akkor nagyon sötét lesz, de cserében nagyon szép a kép, és nem is kenődik, szinte tükörként működik, de ehhez az kell, hogy az arcomba világítson kb 30cm-ről egy lámpa.
Azt is megfigyeltem, hogy ha be van kapcsolva a az expozíció, vagyis lassan mozog a kép, és közben belevilágítok a kamerába egy lámpával akkor megint csak jó képet ad, és megszűnik a szellemkép.Kipróbáltam egy másik programot is, AMCap, és azzal jól mozog a kép, viszont a minősége rosszabb.

-
Noctis
csendes tag
Megnéztem a gyártó oldalát, megkerestem a típust, letöltöttem a kézikönyvet és láss csodát, tényleg passzolni kell neki! Keresgéltem én is persze guglin, de minden gyártó, összes típusának kézikönyvét kicsit hosszas lenne átnézni.
Köszönöm szépen.
Aki esetleg hasonló cipőben jár ez a szóbanforgó kamera: Creative Webcam NX széria.
Persze jöhetnek még tippek, több esélyem legyen találni egyet.
-
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- iPhone 16 pro max - 256GB - Desert titan - 95% - 2024 október
- Dell Precision 7770 17.3" FHD IPS (100% DCI-P3) i7-12850HX 16GB 512GB NVMe gar
- Logitech g29
- Új, Gamer félgép - MSI Z890 GAMING PLUS WIFI + Intel Ultra 7 265K + Corsair 2x16GB DDR5 6400MHz CL32
- ASUS Rog Ally Z1 Extreme, 2027.01.12-ig gyári garanciás, hálózati töltőjével, szilikon tokkal eladó!
- Apple iPad Air 5.Gen 64GB 100% (1év Garancia) - AKCIÓ
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Dobozos! Xbox Series X 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Samsung Galaxy Z Fold6 12/256GB Silver Shadow használt, karcmentes 6 hónap garancia
- REFURBISHED és ÚJ - DELL Universal Dock UD22 (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest








A többi webkam még ennél is rosszabb képet ad le sötétben 

)


