Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobbysolo

    tag

    Sziasztok,
    Nem vagyok benne biztos, hogy a tápommal van-e gond (Chieftec CTG-500-80PB), de nem nagyon tudok másra gondolni.
    Szóval vettem egy új 2 terás vinyót, amit beraktam pluszba a gépbe, majd ezek után nem kapcsolt be a gép. Csatlakozók ellenőrzése, semmi. Leszedtem a vinyót, semmi. Csatlakozók ellenőrzése, semmi. Ráhagytam.
    Majd másnap reggel bekapcsolt a gép, újboli kikapcsolás után is, megy minden frankón.
    Délután megint próba, megint kudarcok. Mondom rádugom most az új vinyót, aztán majd reggel. És láss csodát, reggel bekapcsolt, és megint megy újboli kikapcsolás után is.
    Szóval olyan az egész, mintha minden HW változás után kéne neki egy kis regenerációs idő. Természetesen minden bütykölés előtt lekapcsoltam a tápot a gombjával.
    Olyat is tapasztaltam már, hogy miután a vízforraló+mikró kombó leb...ta a biztosítékot és a gép is kikapcsolt (uazon a kismegszakítón van), utána szintén nem lehetett bekapcsolni a gépet, kellett neki egy kis idő.
    Teljesítménnyel nem lehet gond, mert egy i4690-et hajt VGA nélkül.
    Szóval mit lehet ilyenkor tenni, egyáltalán egyértelműen a táp-e a ludas? Ezen belül esetleg a kondenzátorokkal lehet valami?
    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák