Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz tomp #48 üzenetére

    Okés, talán értem. De az appra rá lehet tölteni a Tidal kimenetet, vagy hogyan megy ez az mqa dolog? Azt hittem a Tidal saját kimenetet használ és nem lehet lejátszóprogikkal összeházasítani. Mindig tanulunk...

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

  • csocsoszán

    őstag

    válasz tomp #48 üzenetére

    Sziasztok!
    (Tidal család, nagyfelbontásban van.)
    Van a családban egy rokonom, akinek van egy Samsung Note 8-a és egy lg (valamelyik csúcs) készüléke. Sajnos hallgattuk (igen jó berendezésünk van!) közel sem ennyire egyszerű, hogy veszek egy nagy Lg-t és minden rendben. Mert az lg-nek a fülhallgató kimenete egyértelműen jobban szól mint a note 8 füles kimente.(nekem egy HD800-am van, neki egy audeze lcd2, meg egy rakat sallang, sennheiser momentum in ear...stb.) Igen ám, de az USB c kijáraton bármivel hallgatjuk a note 8 sokkal jobban szól! Azt itt hallkan megjegyezném, hogy a telefon egyértelműen jobban szól, mint a laptop vagy az asztali i5 8600-al tuning USB kijárattal. A Dac kérdés sem ennyire egyszerű mert hiába Mqa képes egy dac ha a Kínai tuningolt akkulátoros dacom sokkal jobb, mint bármely eddig hallgatott. Hogy visszakanyarodjak a tidálhoz nem feltétlenül az mqa nagyfelbontás (Bár a lehetőség jobban adott!) szól jobban mint a cd minőség. Sajnos a felvett minőség fontosabb. (Mármint akinek a minőségi hang a legfontosabb!)
    (Lásd: hallgass bele, jók a lemezei mondjuk aki ezt a zenét szereti.)

    Annyi biztos, hogy ezért az összegért Nagyon megéri a Tidal nagyfelbontás! (A többit is kipróbálva jelentem ki.)

    Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

Új hozzászólás Aktív témák