Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Bad Pritt #65657 üzenetére

    Egyrészt kell valamiféle standard minden világban képességeket illetően. A LOTR-ban harcedzett csapat férfi alig tudott elbánni a trollal, itt azért van kontraszt rendesen. Dehát ugye női karakter.
    Másik hogy nekem nem tetszik ez a Galadriel fizikai erődemonstráció (troll ill. utóbbi részben a kardozgatás). Nem a fizikai képességeivel emelkedett ki eredetileg, tehát ebben a formában sem passzol be.

    Prey-el az a gond hogy egy ilyen mentalitású kiscsajt nem nevel ki egy 18- századi indián törzs. Ez az elkódorol, lázadozik, a maga útját járja mentalitás nem működik semmilyen természeti népnél ahol a mindennapi túlélés az elsődleges.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • CptAdamica

    veterán

    válasz Bad Pritt #65657 üzenetére

    Ja, mondjuk sokak a Prey-ben sem látták ezt az utat, hogy mi vezetett végül ahhoz, hogy legyőzze a predátort. Nyilván vitatható, ahogyan legyőzte a troll-t, gondolom adni akartak egy hangsúlyt a karakterének, amit túltoltak, bár manapság szerintem inkább ebbe a trendbe kezdenek elmenni és szerintem nem csak a női karaktereket mutatják be így. Régen is voltak szemfelhúzós jelenetek, például a Hobbitban, amikor Legolas felszalad a leomló lépcsőn, vagy amikor egyedül megöli az Olifántot és teljes személyzetét. Szóval én nem mondanám teljes egészében túltolt feminizmusnak.

    Például egy Birds of Prey-t inkább mondnám túltolt feminista filmnek és akármennyire szeretem Margot Robbie-t, de nem tudtam végig nézni anno.

    #65656 S e t h
    Nahát igen, szerintem egy Gyűrűk Ura sorozatnak fokozottabban nehéz megfelelnie, főleg manapság, ráadásul 20 év elteltével, amikor már az eredeti trillógia ennyire felvan magasztalva, (nyilván nem érdemtelenül, nekem is a kedvenc filmem a mai napig) bár azt sem érdemes elfelejteni, hogy anno a filmek is kapták a savazást a nagy hardcore Tolkien rajongókról, nyilván manapság ezer meg egy dolognak kell megfelelni egy sorozatnak, de nem is tartom úgy, hogy egyfolytában a filmhez kellene hasonlítgatni.

    Megyen!

Új hozzászólás Aktív témák