Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #263 üzenetére

    Nem lebeszelni csak felkesziteni szerettelek volna azzal amit irtam. En teljes aron vettem 60£ert megjeleneskor es nem sajnalom 1etlen cenjet sem ra. (viszont lenne par fej amit picit atepitenek,h megertse mit es ,hogy is lehetne jobban csinalni,h jobb legyen.)
    Az alap palyak a kikepzes volt ahoz ami jon ha belevagsz.Mar megtanultad a jatek dolgait,de a neheze most jon csak,mert osszetettebb lesz a jatekmenet.(gyartani kell par dolgot,xy dolgokbol amit a palyarol kell osszeszedni hozza)Boven van annyi sot sztem kozel 2× annyi tartalom a szezon1-ben(~20£alap aron) ,mint az alap jatekban,de a copas faktor soxorosan novekszik hozza ezt garantalom. :D
    Szval ha tetszett amit eddig lattal es csinaltal es elfogadod,h innen ez csak nehezebb lesz,de hoz boven sok ujat es latvanyos dolgot akkor vedd meg.
    Ha az amit lattal es csinaltal idaig az neked mar a tokom kivan kategoria es utalom,de a platkot azt kiszedem akkor is, akkor utana inkabb engedd el.
    A trofik miatt ha kell segitek majd,ha kell megmutatom,kiprobalhatod szezon1 palyakat stb stb

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák