Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elbandi

    aktív tag

    válasz Mesterlovesz #22 üzenetére

    1. elsore en is csak ezt a lehetoseget talaltam. de a forras elerheto, barki kozulunk belenezhet, kereshet hibat benne, tehat javaslatot. stb.

    2. ez nekem is felvetodott, hogy mi lesz a walletekkel. ismeros korben vannak paran aki nemma kezdtek a szamkat, de mar megesett hogy veletlenul beszivatak egy-egy virust. es itt mar nem 10$ a napi bevetel, szal figyelve kell. ez az offline gep megoldas jonak tunik. csak legyen backup 2 helyre!
    kesobb akar lehet n-m szignatures addresst csinalni, igy ha valakitol ellopjak a sajat reszt az magaban hasznalhatatlan.

    Illetve a valtokra valo belepest is csak valami safe computerrel kene (hallottam mar parszor, hogy onnan is lenyultak coinokat). erre mondjuk nemkell egy kulon notebook, hanem eleg egy tavoli asztal is, vpn mogott.

    3. a poolbol minnel gyorsabban ki kell utalni ami bennvan, ertelmes fee mellett! (ne kelljen 1 coinhoz 0.1 fee-t fizetni :W )

    szervert/tarhelyet tudok adni, de akar 5$-ert is lehet berelni digitaloceanon vpst.

Új hozzászólás Aktív témák