- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Duree
veterán
Kár érte.
-
Lami66
addikt
Ha akarnának, akkor tudnának, és 1-2 generáció után jót is tudnának, csak szerintem a jelen technológia szinten akkor nem maradna hely az akkumulátornak, meg a 10 kamerának egy jó helyett, de hát ez van, ilyen világot élünk. A gyártók határozzák meg a trendeket, lásd az autóiparban a SUV-k elterjedése... Én az elmúlt három évben eléggé kiábrándultam mindkettőből...
Szerintem amúgy az Amerikai Kiskezű Emberek Alapítványának kéne beperelnie az összes mobilgyártót és akkor majd lennének újra normális színvonalú és kezelhető méretű mobiltelefonok is a kínálatban. Talán.
A TV iparban kezdenek erre ráérezni, most már szállingóznak a 42"-os OLED TV-k is a kínálatba, mert az emberek is kezdenek rájönni, hogy a panelba, meg a hálószobába nem kell és nem fér el a 65+%, de a minőségre azért esetleg lenne igény...
Az Amerikai Kiskezű Emberek Alapítványa minden évben megveszi (megkapja) a legújabb iPhone telefonját, azzal elmegy Malibura nyaralni és szarik a nagy droidokra. De miért az amcsik pereljenek, ha neked európában nem tetszik a helyzet? Szervezz a neten kiskezű közösséget, tüntessetek, piknikezzetek a 9 lyukú hídon, szerezzetek jó ügyvédeket, és pereljetek ti.
-
Pacee87
aktív tag
Ha akarnának, akkor tudnának, és 1-2 generáció után jót is tudnának, csak szerintem a jelen technológia szinten akkor nem maradna hely az akkumulátornak, meg a 10 kamerának egy jó helyett, de hát ez van, ilyen világot élünk. A gyártók határozzák meg a trendeket, lásd az autóiparban a SUV-k elterjedése... Én az elmúlt három évben eléggé kiábrándultam mindkettőből...
Szerintem amúgy az Amerikai Kiskezű Emberek Alapítványának kéne beperelnie az összes mobilgyártót és akkor majd lennének újra normális színvonalú és kezelhető méretű mobiltelefonok is a kínálatban. Talán.
A TV iparban kezdenek erre ráérezni, most már szállingóznak a 42"-os OLED TV-k is a kínálatba, mert az emberek is kezdenek rájönni, hogy a panelba, meg a hálószobába nem kell és nem fér el a 65+%, de a minőségre azért esetleg lenne igény...
% helyett " természetesen, csak már nem engedett szerkeszteni.
-
Pacee87
aktív tag
Ha akarnának, akkor tudnának, és 1-2 generáció után jót is tudnának, csak szerintem a jelen technológia szinten akkor nem maradna hely az akkumulátornak, meg a 10 kamerának egy jó helyett, de hát ez van, ilyen világot élünk. A gyártók határozzák meg a trendeket, lásd az autóiparban a SUV-k elterjedése... Én az elmúlt három évben eléggé kiábrándultam mindkettőből...
Szerintem amúgy az Amerikai Kiskezű Emberek Alapítványának kéne beperelnie az összes mobilgyártót és akkor majd lennének újra normális színvonalú és kezelhető méretű mobiltelefonok is a kínálatban. Talán.
A TV iparban kezdenek erre ráérezni, most már szállingóznak a 42"-os OLED TV-k is a kínálatba, mert az emberek is kezdenek rájönni, hogy a panelba, meg a hálószobába nem kell és nem fér el a 65+%, de a minőségre azért esetleg lenne igény...
-
mutyuru
aktív tag
Olyan nem tud csinalni egyik gyarto sem, h a 6.5" gyari kijelzot osszetoljam 5-5.5"-ra?!
-
klaya86
őstag
Nah akkor hol is folytassam

Egyreszt ennel eleg sok atlag embernel fellelheto mobil kisebb, pl. i13 mini/sima/pro, S22 (de meg az S22+ is), Xiaomi 12(X). Ezek nagy esellyel vekonyabbak es konnyebbek is.
nah végigmentem a cégben, hogy ki mist használ. A legkisebb mobil 160mm-nél nagyobb magasságú. Ez már minden, csak nem zsebbarát. Tudom, mert van egy Oneplus 7T Pro-m is, ami 162mm magasságú. De gyorsan a családban levő mobilokat is beleveszem: Redmi Note 9 és 10. Mindkettő 160 felett van (162mm, 160,46mm). Szal az hogy az átlag embernek kis mobilja van, bocsi, de ez kompletten hazugság. És akkor nem beszéltem arról, hogy ha az 1-es villamoson végignézek akkor még a középsulisok is NAGY iphone-al roghangálnak, nem mini-vel. Mini-t már ezeréve nem láttam.
Szoval ez a telo eleve batar nagy osszehajtva, cserebe pl. filmezeshez, YouTube-hoz semmit nem tud hozzaadni szetcsusztatva, mert tovabbra is fektetve eri meg rajta filmet/videot nezni. Attol meg, mert ez a hajtogatos telefonoknal is fennallhat, attol meg ez hatrany.
Bocsika, össze-vissza beszélsz. A legelső kommentedben a hajtogatósakkal hasonlítottad össze, hogy sehogy nem jó a kijelző, plusz a hátrányokat hozza magával. Erre most meg közlöd, hogy jah, a hajtogatós se jó erre. Amúgy csak közlöm, hogy a tabletek sem szélesvásznúak, tehát azokon sem lehet "veszteségmentesen" tvzni, mozizni, szal még mindig olyat fikázol, ami máshol is fennáll a tv kivételével...
Milyen hatranyokra gondolok? Serulekeny a kijelzoje, varhatoan vastagabb es nehezebb egy atlag telonal es tuti fix, hogy nem hozza azt akksiban, amit egy hasonlo meretu nem hajtogatos/csusztatgatos mobil hozna. Ugyanis a csusztatast lehetove tevo hardvernek valahol el kell fernie... Ja, meg ezek altalaban dragak is.
Mert a sima mobilok kijelzője nem sérülékeny mi? Nyilván poénból vannak az üvegfóliák, zselés fóliák, nanobevonatok, ugye? Vastagabb lesz egy átlag telónál. Ennek két oka van, ha gondolkoznál: 1. ez első generációs lesz 2. az átlag teló azért olyan veszettül vékony (ami hátrány, mert szarabb megfogni...), mert az akksi se nagyon benne. Én ezt nem nevezném a sima mobilok esetében előnynek. Honnan tudod, hogy számottevően nehezebb? Honnan tudod mennyit bír az akksija? Használtad már? Vagy csak megmondod a tutit?
Nem mondod hogy drágább lesz egy átlagmobilnál, mikor jóval fejlettebb technológiát használ? Fúú. Ez nagyon meglepő volt
Jelenleg amennyivel nagyobb szetcsusztatva a kijelzo, azert szamomra nem eri meg bevallalnom az osszes szetcsusztathatosaggal jaro hatranyt. Es igenis van hatranya, ha tetszik, ha nem.Neked semmilyen módon nem vállalható be. Egyrészt megint a szétcsúsztathatóságból fakadó hátrányról beszélsz, mikor fingod nincs hogy a mechanika hogy működik, hogy a hajlítható oled hogyan épül fel, és egyáltalán nem volt még a kezedben sem, nem hogy huzamosabb ideig, de 1mp-re sem, de te már tudod hogy milyen hátrányok vannak.
Igazi zseni vagy. Öröm, hogy tech dolgokhoz tszel értékes hozzászólásokat.
Részemről ennyi, mert az ilyen okos tóbiásokból akik fotelból beszélnek olyan technológiáról amiről fogalmuk sincs már lassan Dunát lehetne rekeszteni.Nekem elfért az összes zsebemben a 162mm magas telefonom. És nem zavart. Akkor az mondható számomra zsebbarátnak? Vagy hol találok arról infót, hogy az általad 160 mm mérethatár a zsebbarát méret hivatalos megnevezése/értelmezése. Maximum ilyen a te fejedben létezik. Nálam tök jól elfér zsebben a 160-162mm-es magasság,másnál a 165 se gáz,valaki meg már 155-nél is neccesnek érzi a zsebben való tárolást. Mielőtt mást osztassz, azért gondold már egyszer végig, mielőtt leírod a faxságot.
-
*Mukeey*
addikt
Azért ez a koncepciò egy kicsit még reszelgetve nagyon odaverne. Ez a jò út, ha már mindenképp hajtogathatò/kihúzhatò mobil kell a népnek.
-
Shyciii
veterán
Hu, jol erzem, hogy kisse ingerult voltal amikor ezt irtad?
Hol is kezdjem?Egyreszt ennel eleg sok atlag embernel fellelheto mobil kisebb, pl. i13 mini/sima/pro, S22 (de meg az S22+ is), Xiaomi 12(X). Ezek nagy esellyel vekonyabbak es konnyebbek is.
Az i13Pro/S22 siman feleferne a zsebembe, ez meg nem. Ez nem hablaty, hanem puszta teny, ami sokaknak szamit.Szoval ez a telo eleve batar nagy osszehajtva, cserebe pl. filmezeshez, YouTube-hoz semmit nem tud hozzaadni szetcsusztatva, mert tovabbra is fektetve eri meg rajta filmet/videot nezni. Attol meg, mert ez a hajtogatos telefonoknal is fennallhat, attol meg ez hatrany. Ha szelesebbre lehetne szetcsusztatni, hogy a kijelzo szelesebb legyen, mint amilyen magas, megerne rajta szetnyitva filmezni.
Milyen hatranyokra gondolok? Serulekeny a kijelzoje, varhatoan vastagabb es nehezebb egy atlag telonal es tuti fix, hogy nem hozza azt akksiban, amit egy hasonlo meretu nem hajtogatos/csusztatgatos mobil hozna. Ugyanis a csusztatast lehetove tevo hardvernek valahol el kell fernie... Ja, meg ezek altalaban dragak is.
Jelenleg amennyivel nagyobb szetcsusztatva a kijelzo, azert szamomra nem eri meg bevallalnom az osszes szetcsusztathatosaggal jaro hatranyt. Es igenis van hatranya, ha tetszik, ha nem. Ha sikerul majd egyszer megoldani, hogy ezek a mobilok osszecsusztatva ennel kisebbek legyenek, szetcsusztatva meg nagyobb aranyu legyen a novekedes, majd akkor erdekesebb lehet ez.
Nah akkor hol is folytassam

Egyreszt ennel eleg sok atlag embernel fellelheto mobil kisebb, pl. i13 mini/sima/pro, S22 (de meg az S22+ is), Xiaomi 12(X). Ezek nagy esellyel vekonyabbak es konnyebbek is.
nah végigmentem a cégben, hogy ki mist használ. A legkisebb mobil 160mm-nél nagyobb magasságú. Ez már minden, csak nem zsebbarát. Tudom, mert van egy Oneplus 7T Pro-m is, ami 162mm magasságú. De gyorsan a családban levő mobilokat is beleveszem: Redmi Note 9 és 10. Mindkettő 160 felett van (162mm, 160,46mm). Szal az hogy az átlag embernek kis mobilja van, bocsi, de ez kompletten hazugság. És akkor nem beszéltem arról, hogy ha az 1-es villamoson végignézek akkor még a középsulisok is NAGY iphone-al roghangálnak, nem mini-vel. Mini-t már ezeréve nem láttam.
Szoval ez a telo eleve batar nagy osszehajtva, cserebe pl. filmezeshez, YouTube-hoz semmit nem tud hozzaadni szetcsusztatva, mert tovabbra is fektetve eri meg rajta filmet/videot nezni. Attol meg, mert ez a hajtogatos telefonoknal is fennallhat, attol meg ez hatrany.
Bocsika, össze-vissza beszélsz. A legelső kommentedben a hajtogatósakkal hasonlítottad össze, hogy sehogy nem jó a kijelző, plusz a hátrányokat hozza magával. Erre most meg közlöd, hogy jah, a hajtogatós se jó erre. Amúgy csak közlöm, hogy a tabletek sem szélesvásznúak, tehát azokon sem lehet "veszteségmentesen" tvzni, mozizni, szal még mindig olyat fikázol, ami máshol is fennáll a tv kivételével...
Milyen hatranyokra gondolok? Serulekeny a kijelzoje, varhatoan vastagabb es nehezebb egy atlag telonal es tuti fix, hogy nem hozza azt akksiban, amit egy hasonlo meretu nem hajtogatos/csusztatgatos mobil hozna. Ugyanis a csusztatast lehetove tevo hardvernek valahol el kell fernie... Ja, meg ezek altalaban dragak is.
Mert a sima mobilok kijelzője nem sérülékeny mi? Nyilván poénból vannak az üvegfóliák, zselés fóliák, nanobevonatok, ugye? Vastagabb lesz egy átlag telónál. Ennek két oka van, ha gondolkoznál: 1. ez első generációs lesz 2. az átlag teló azért olyan veszettül vékony (ami hátrány, mert szarabb megfogni...), mert az akksi se nagyon benne. Én ezt nem nevezném a sima mobilok esetében előnynek. Honnan tudod, hogy számottevően nehezebb? Honnan tudod mennyit bír az akksija? Használtad már? Vagy csak megmondod a tutit?
Nem mondod hogy drágább lesz egy átlagmobilnál, mikor jóval fejlettebb technológiát használ? Fúú. Ez nagyon meglepő volt
Jelenleg amennyivel nagyobb szetcsusztatva a kijelzo, azert szamomra nem eri meg bevallalnom az osszes szetcsusztathatosaggal jaro hatranyt. Es igenis van hatranya, ha tetszik, ha nem.Neked semmilyen módon nem vállalható be. Egyrészt megint a szétcsúsztathatóságból fakadó hátrányról beszélsz, mikor fingod nincs hogy a mechanika hogy működik, hogy a hajlítható oled hogyan épül fel, és egyáltalán nem volt még a kezedben sem, nem hogy huzamosabb ideig, de 1mp-re sem, de te már tudod hogy milyen hátrányok vannak.
Igazi zseni vagy. Öröm, hogy tech dolgokhoz tszel értékes hozzászólásokat.
Részemről ennyi, mert az ilyen okos tóbiásokból akik fotelból beszélnek olyan technológiáról amiről fogalmuk sincs már lassan Dunát lehetne rekeszteni. -
jacis
nagyúr
Ennek lenne is értelme. A Samsung féle batár nagy árok a kijelző közepén ami napról napra nagyobbá válik egy ocsmány megoldás.
-
Felesbandi
senior tag
Ez mind szep es jo, de szerintem nem eleg. Szetcsusztatva is fektetve erdemes videozni rajta, de ugy a megjelenitett video kepe nem lesz nagyobb, max alul-felul lesz egy-egy egy total folosleges fekete sav. Raadasul tul nagyot szerintem nem nott a kijelzoje, cserebe osszecsukva is nagy maga a keszulek. Igy osszecsukva nem zsebbarat, szetcsusztatva meg nem ad tul sok extrat. Cserebe hozza a hajtogathatos telefonok legtobb hatranyat/gyengeseget.
Az ugye megvan, hogy a mai mobilok többsége alapból nem zsebbbarát? Sem méretre, sem súlyra, tehát az általad említett hátrány gyakorlatilag sok egyszerű mobilt is érint, tehát a hátrányod csak hablaty.
Valóban nem lett túl nagy a kijelző kigördítve, de miért is kellene lennie egy 8"-os vagy 10"-os tablet méretének? Miért lenne rá szükség? Sokan nem tvzni akarnak rajta.
Az alul-felül fekete sáv szintén ott van a kihajtós technikánál, hiszen nem szélesvásznúak azok sem, ergo filmeknél felesleges lett a méretűk, tehát megint hablaty a kifogásod.
Hozza a hajtogatós telefonok hátrányát és gyengeségét? Mire gondolsz? Pl az extra vastagságra, vagy a hajtásnál levő látható púpra? Jah bocs, ezen két fő gyengeség nincs is a felcsavarható változatban...Ennyit hogy cserébe mennyi hátrányt hord...Hu, jol erzem, hogy kisse ingerult voltal amikor ezt irtad?
Hol is kezdjem?Egyreszt ennel eleg sok atlag embernel fellelheto mobil kisebb, pl. i13 mini/sima/pro, S22 (de meg az S22+ is), Xiaomi 12(X). Ezek nagy esellyel vekonyabbak es konnyebbek is.
Az i13Pro/S22 siman feleferne a zsebembe, ez meg nem. Ez nem hablaty, hanem puszta teny, ami sokaknak szamit.Szoval ez a telo eleve batar nagy osszehajtva, cserebe pl. filmezeshez, YouTube-hoz semmit nem tud hozzaadni szetcsusztatva, mert tovabbra is fektetve eri meg rajta filmet/videot nezni. Attol meg, mert ez a hajtogatos telefonoknal is fennallhat, attol meg ez hatrany. Ha szelesebbre lehetne szetcsusztatni, hogy a kijelzo szelesebb legyen, mint amilyen magas, megerne rajta szetnyitva filmezni.
Milyen hatranyokra gondolok? Serulekeny a kijelzoje, varhatoan vastagabb es nehezebb egy atlag telonal es tuti fix, hogy nem hozza azt akksiban, amit egy hasonlo meretu nem hajtogatos/csusztatgatos mobil hozna. Ugyanis a csusztatast lehetove tevo hardvernek valahol el kell fernie... Ja, meg ezek altalaban dragak is.
Jelenleg amennyivel nagyobb szetcsusztatva a kijelzo, azert szamomra nem eri meg bevallalnom az osszes szetcsusztathatosaggal jaro hatranyt. Es igenis van hatranya, ha tetszik, ha nem. Ha sikerul majd egyszer megoldani, hogy ezek a mobilok osszecsusztatva ennel kisebbek legyenek, szetcsusztatva meg nagyobb aranyu legyen a novekedes, majd akkor erdekesebb lehet ez.
-
zeon.hu
nagyúr
Sajnálatos, hogy egy ilyen innovatív és bevállalós cég húzta le a rolót...
G-Flex (1st gen) és Wing van tőlük. -
LosBlancosRM
őstag
Emellett a Fold őskövület.
-
Shyciii
veterán
Ez mind szep es jo, de szerintem nem eleg. Szetcsusztatva is fektetve erdemes videozni rajta, de ugy a megjelenitett video kepe nem lesz nagyobb, max alul-felul lesz egy-egy egy total folosleges fekete sav. Raadasul tul nagyot szerintem nem nott a kijelzoje, cserebe osszecsukva is nagy maga a keszulek. Igy osszecsukva nem zsebbarat, szetcsusztatva meg nem ad tul sok extrat. Cserebe hozza a hajtogathatos telefonok legtobb hatranyat/gyengeseget.
A kesobbiekben amugy meg jo lehet ez a koncepcio, ha sikerul megoldani, hogy kisebb keszulekbol nagyobb kepernyot lehessen elohuzni (ugy, hogy kihuzva mar szelesebb legyen a kijelzo, mint amilyen magas, mert addig jobban megeri fektetve videozni rajta es igy jelentosen kevesebb elonnyel jar).
Ez mind szep es jo, de szerintem nem eleg. Szetcsusztatva is fektetve erdemes videozni rajta, de ugy a megjelenitett video kepe nem lesz nagyobb, max alul-felul lesz egy-egy egy total folosleges fekete sav. Raadasul tul nagyot szerintem nem nott a kijelzoje, cserebe osszecsukva is nagy maga a keszulek. Igy osszecsukva nem zsebbarat, szetcsusztatva meg nem ad tul sok extrat. Cserebe hozza a hajtogathatos telefonok legtobb hatranyat/gyengeseget.
Az ugye megvan, hogy a mai mobilok többsége alapból nem zsebbbarát? Sem méretre, sem súlyra, tehát az általad említett hátrány gyakorlatilag sok egyszerű mobilt is érint, tehát a hátrányod csak hablaty.
Valóban nem lett túl nagy a kijelző kigördítve, de miért is kellene lennie egy 8"-os vagy 10"-os tablet méretének? Miért lenne rá szükség? Sokan nem tvzni akarnak rajta.
Az alul-felül fekete sáv szintén ott van a kihajtós technikánál, hiszen nem szélesvásznúak azok sem, ergo filmeknél felesleges lett a méretűk, tehát megint hablaty a kifogásod.
Hozza a hajtogatós telefonok hátrányát és gyengeségét? Mire gondolsz? Pl az extra vastagságra, vagy a hajtásnál levő látható púpra? Jah bocs, ezen két fő gyengeség nincs is a felcsavarható változatban...Ennyit hogy cserébe mennyi hátrányt hord... -
Luck Dragon
támogató
Ez nagyon innovatív , tetszik . Kár hogy az LG leállt .
-
Snoop27
őstag
Szerintem ez a legjobb megoldás az eddig látottak alapján.
Szerintem is, a másik az XS 2 ami még tetszetős.
-
adamklark
senior tag
jelenleg nem látom értelmét mert nem sokkal lesz nagyobb a screen, talán pár generációval később
-
Felesbandi
senior tag
Ez mind szep es jo, de szerintem nem eleg. Szetcsusztatva is fektetve erdemes videozni rajta, de ugy a megjelenitett video kepe nem lesz nagyobb, max alul-felul lesz egy-egy egy total folosleges fekete sav. Raadasul tul nagyot szerintem nem nott a kijelzoje, cserebe osszecsukva is nagy maga a keszulek. Igy osszecsukva nem zsebbarat, szetcsusztatva meg nem ad tul sok extrat. Cserebe hozza a hajtogathatos telefonok legtobb hatranyat/gyengeseget.
A kesobbiekben amugy meg jo lehet ez a koncepcio, ha sikerul megoldani, hogy kisebb keszulekbol nagyobb kepernyot lehessen elohuzni (ugy, hogy kihuzva mar szelesebb legyen a kijelzo, mint amilyen magas, mert addig jobban megeri fektetve videozni rajta es igy jelentosen kevesebb elonnyel jar).
-
Graphics
Jómunkásember
-
viragdani01
HÁZIGAZDA
-
pusszycat
nagyúr
A wing helyett ezt adják ki, lehet ne zár be a részleg. Esetleg eladhatnák valamelyik létező gyártónak aki majd befejezi.
-
Elit3Zotya
addikt
Szerintem ez a legjobb megoldás az eddig látottak alapján.
-
Lami66
addikt
-
killertibi
tag
Nagyot vihetne, ha valaki megcsinálná motorok nélkül, simán kézzel kihúzhatóra.
-
Polarstar
nagyúr
Hmm. Jól néz ki.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Most építs gépet, amíg nem késő! — A várható áremelkedésekről
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
- iPad Pro M4 11" Wifi 256GB + Apple Pencil Pro
- szinteÚJ! FEKETE Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 135U 16GB 512GB 1 év gar
- Samsung Galaxy S10 Lite 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPad 6 Mini 64GB, Wi-Fi + Cellular, 98% akkumulátor, 12 hónap garancia!
- ÚJ! EZÜST Surface Pro 11 Ultra 5 236V 16GB 512GB 1 év gar
- Vásárlunk iPhone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max
- 27% - GIGABYTE X870E AORUS XTREME AI TOP AM5 csúcs Alaplap!
- Ryzen 7700X / RTX 4070 Ti Super / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / 800w GOLD! BeszámítOK
- Bomba ár! HP EliteBook 8440P - i5-520M I 4GB I 250GB I DVDRW I 14" HD I Cam I Garancia!
- Nokia C12 / 2/64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




