Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Gartula a terjedelmes ismertetőhöz :R

    A ph! címoldalán 8-as verziót reklámoznak, miközben a cikk a 6-osról szól

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • AtHoS

    nagyúr

    Na sikerült a 2. rész végére érnem (igaz az első részt még nem "nyálaztam" át :B )

    Az utolsó oldalon belefutottam egy érdekes és számomra nagyon ködös részbe, amit logikailag nem tudok értelmezni (persze ehhez hozzájárul saját tapasztalatom a programmal kapcsolatban)

    Ez lenne a kérdéses rész:
    "(A továbbiak előtt még megjegyzem: hogy a Firefox és Opera felhasználóinak az sem járható út, hogy külön letöltsék a két, említett böngészőhöz, a kiterjesztések számára fenntartott központi gyűjtemény oldaláról.)

    Gondjaim voltak: sem az A, sem az I betűnél nem találtam nyomát, így jött az ötlet, hogy átmegyek a telepítéseknél is használt admin-fiókra. És jött a rácsodálkozás, hogy igen, itt megtaláltam azt, amit ott, a másik fiók alatt is jó lett volna. Ez bizony, akárhogyan is nézzük, nem előnye az ASC-nek, sőt, egyenesen hátránya. Persze ellensúlyozható, ha például a BitDefender Traffic Lightot feltelepíti az ember, de ez megint egy megkerülő megoldás egy alternatíva találása céljából."

    A "Gondjaim voltak:" bekezdés számomra nagyon érthetetlen és nem tudom az előző bekezdéshez kapcsolni.

    Azt viszont saját tapasztalatból tudom, hogy Opera esetén biztosan van "böngészővédelmi kiterjesztése" a programnak, ami működik is. Emiatt sejthetném, hogy admin fiók alatt ezt sikerült megtalálnod, de sajnos a bekezdésből hiányzik a tárgy, így csak sejthető, hogy mire is sikerült bukkannod.

    Mondjuk ennyire mélyre hatóan nem elemeztem még a programot, így ez a rész is teljesen sötét számomra: "sem az A, sem az I betűnél nem találtam nyomát". Persze ez engem minősít :DDD lehet az első résszel kellett volna kezdenem az olvasást (de nagyon csábított, hogy ez a rész "csak" négy modulból áll :) )

    Szerk.:
    dajkopali
    Szívesen, csak kicsit meglepődtem mekkora verzió ugrás van a proginál :Y

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz #41133696 #8 üzenetére

    Semmi gond, csak tényleg nem jutottam dűlőre azzal a résszel :B de így már érthető, hogy miért :K

    Egyébként az nem tűnt fel neked, hogy rendszerinduláskor kirak egy extra kis ikont az óra mellé, ami az ASC automatikusan lefutó rendszertakarítás futását hivatott jelezni, de ha ezen ikon fölé viszed az egér kurzort, akkor eltűnik az ikon? Viszont mikor végzett a takarítással, akkor egy kis "lebegő" ablakkal jelzi a kijavított hibák számát, tehát maga a takarítás lefut rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák