Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • correctman

    tag

    válasz #24536576 #40 üzenetére

    phonearena.com -> Csak az elmúlt 5 órában több mint 15 cikket számoltam össze, az akksi összehasonlító tesztjük pedig kiváló.
    mobile-review.com -> Itt nem ömlenek a hírek olyan mennyiségben de pl a kijelző tesztelését simán át lehetne venni.
    gsmarena.com -> Ajánlom a házigazdák figyelmébe a kamera tesztelési metódus.
    A magyar "tekkető" is képes több újdonsággal ellátni mint a piacvezető MA és ez csak az egyik magyar alternatíva a sok közül.
    Megértem én hogy nincs idő/pénz/kedv folyamatosan fejleszteni és hírekkel szolgálni de akkor ne tessék csodálkozni ha valaki beírja hogy uncsi a sok samsungos hír ha ők a fő szponzorotok ha nem. Értem én azt is hogy kedveskedni kell nekik mert tőlük jön a zseton de ti meg azt vegyétek észre hogy nem én vagyok az első és nem én leszek az utolsó aki ez miatt felemeli a szavát.
    A fenti kis válogatás pedig nem igényel semmiféle + anyagi kiadást tehát simán át lehetne venni a jó ötleteket máshonnan. Azt megértem hogy munkaidő mellett nincs lehetőségetek annyit pátyolgatni az oldalt mint más profi oldalak teszik. Elgondolkodtató hogy ennyi év alatt miért nem sikerült úgy felépíteni a MA-át hogy legalább 1-2 főállású alkalmazottnak a bérét ki tudja termelni. Ha meg van ilyen akkor felvetődik a kérdés hogy miért ilyen sovány a felhozatal.
    A biciklit meg majd eltolom ha akarom :K Javaslom hogy szaladj egy adminhoz és intézz nekem büntit...

Új hozzászólás Aktív témák