Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-12 17:25:41

Mobilarena

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

(#651) tylerddd

tylerddd
(PH! addikt)

Most hoztam el a boltból egy feketét, a kisebb tárhelyű verzióból. Kíváncsi leszek :DDD Van itt olyan egyébként, aki az 512-est vette?! Vagy pont csak én lúzerkedek a 128-as készülékkel :D

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#652) Silent77 válasza tomcruise (#650) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

veszel kintről kettőt. :)

(#653) tomcruise válasza Silent77 (#652) üzenetére

tomcruise
(tag)

Így van....mondjuk a fél árral nehéz vitatkozni... :D

(#654) Silent77 válasza tomcruise (#653) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Itthon nem nagyon veszek már semmi ilyen dolgot. Most tokot+ fóliát, speedshoop-ból mert jobb áron adja.
minden mást kintről. :D

(#655) Peterzon94 válasza ollie (#645) üzenetére

Peterzon94
(tag)

Már az első percben feltűnt, hogy mennyivel gyorsabb a note 9, egyedül a méretét kell még szokni, de azzal sem lesz baj. :)

(#646) donkeresztes : én is tőlük rendeltem még csütörtök délelőtt, ma kaptam meg délben. remélem hozzád is eljut minél előbb. :))

[ Szerkesztve ]

iPhone X

(#656) ollie válasza tylerddd (#651) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

512-es itthon még nem kapható, de van a topikban aki olyat vett (külföldön él).

(#657) ollie válasza Peterzon94 (#655) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ó, hát ha egyszer megszokod a nagyobbat, már nem is akarsz kisebbet. Nekem még mindig hiányzik a 6 colos Lenovo Vibe Z2 Pro kijelzője (az még mindig szélesebb volt, mint a mostani Note9 kijelzője, a 16:9 arány miatt). Persze le nem cserélném a Note-ot egy Lenovo-ra sem.

(#658) Silent77 válasza ollie (#657) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Nekem a note 3 szélessége, ahogy látom a lenovo még szélesebb.
Note 9 ilyen széles lenne, sose adnám el. :D

(#659) gyuri81 válasza ollie (#649) üzenetére

gyuri81
(PH! addikt)

Ez nagyon jónak tűnik!!! A jelenlegi 10000mAh-s Xiaomi powerbankom úgy is el akartam ajándékozni egy arra rászoruló Iphone-os rokonnak, így veszek magamnak egy ilyet ( mivel kb nem is használom a vezetékes töltést)

Note 8+ Gear S3 Frontier

(#660) tomcruise válasza Silent77 (#654) üzenetére

tomcruise
(tag)

Na, rendeltem egyet Kínából! :DDD Meglátjuk, mikorra lesz itt.

Egyébként én 512-es modellt rendeltem az MM-ben, de nem jött meg, ezért vettem egy 128-ast.
Ezért haragszom a Samura. Az Experience Store-okban megrendelt 512-eseket megkapták az előrendelők, az MM-ben rendelteket nem. Mondta a Samu, hogy a Store-ok elsőbbséget élveznek. Az MM-ben rendelők meg nem. Király!

[ Szerkesztve ]

(#661) kchris78 válasza Troyci (#592) üzenetére

kchris78
(PH! addikt)

Pedig nem feltétlenül kellene neki. Ha nem szemből kapja a napot/fényt és én sem úgy nézem akkor közel nincs szükség mindig full fényerőre. AMOLED fehér háttér esetében az brutális módon zabálja az akksit. Én ezért kapcsolom ki minden telefonomon az automata fényerőszabályozást.

BTW Note9nél valami olyasmit emeltek ki hogy egyedi igényeknek megfelelően történik a fényerőszabályozás. Ez az erős fény - full fényerő nem erre utal :).

(#662) LosBlancosrm válasza kchris78 (#661) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Kipróbálok majd pár appot, hátha azok jobban tudják majd szabályozni.(ha egyáltalán tudják)

(#663) szilasz007 válasza Capella (#601) üzenetére

szilasz007
(tag)

Hat sejtem, hogy kb valahol ez lehet a tortenet.
En pl a vegere elkeztem kihasznalni, pl fenykepek, videok szinkronizalasara. A OneDrive felulete ezek megosztasara sokkal kenyelmesebb es kiforrottabb, mint a Drive.

(tudom, hogy driveba, korlatlan a tarhely, ha hagyom, hogy o formazgassa a kepeimet, de ezt en nem szeretem, ergo tarhelybol ketyeg...)

(#664) Troyci válasza kchris78 (#661) üzenetére

Troyci
(lelkes újonc)

Remélhetőleg ezt a következő frissítéssel javítják, engem is zavar a dolog. Note8-nál ilyet nem tapasztaltam.

(#665) szilasz007

szilasz007
(tag)

Mondjuk en az elejen vacilaltam az 512-es beszerzesen, de atgondoltam a dolgot es tuleltem.
Vegulis ugy alakult a felhasznalasom, hogy nem lett dual sim, (amint elolvastam mit jelent a dual stand-by) igy SD kartyval kenyelmesen kompenzalok.

Ha meg EU-n kivul nyaralok, max felkeszulok, es takaritok eleg helyet a telefonon, fotokra, filmekre eleg az a 128 giga egy nyaralas alatt.

Vagy ha megse, egy este visszateszem az SD-t es masolgatok.. bruhuhu.

Teljesitmenybe teljesen elegedett vagyok igy is. Es ez az talan ami jobban fajna.

(#666) LosBlancosrm

LosBlancosrm
(őstag)

Sim kártya kezelőjében van egy olyan menüpont, hogy állandó 2 sim. Azt írja, hogy hívás közben is lehet fogadni a másik kártyáról hívást... Akkor ez nem dual aktív?

[ Szerkesztve ]

(#667) glacious válasza LosBlancosrm (#666) üzenetére

glacious
(PH! addikt)

Nem, csak átirányítja egymásra a két számot.

(#668) ollie válasza LosBlancosrm (#666) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nem az, nem tudom pontosan hogy működik.

Előttem megválaszolták.

[ Szerkesztve ]

(#669) FeRRaR1 válasza tylerddd (#651) üzenetére

FeRRaR1
(őstag)

Nekem fekete 512 van, kékbe sajnos csak 2-3 hét késéssel lett volna, de tokban amúgy sem látszik.

(#670) tylerddd válasza FeRRaR1 (#669) üzenetére

tylerddd
(PH! addikt)

Az király. Nekem a 128-as elég volt az i6s-en (200+ alkalmazás, offline zene, képek/videók és még mindig volt 60GB helyem), illetve őszintén az 512-es nekem már árban húzós lett volna. Kíváncsi leszek majd a tapasztalatokra, hogy az a +2GB ram nagyon meglátszik-e majd.

(#671) LosBlancosrm válasza tylerddd (#670) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Nekem 2GB körül van szabadon mindig... Meglepő lenne ha nem lenne elég a 6GB.

(#672) LosBlancosrm válasza glacious (#667) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Így már világos, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#673) tylerddd válasza LosBlancosrm (#671) üzenetére

tylerddd
(PH! addikt)

Én ezeket nem nézegettem soha iOS-en, azt nem is tudta mutatni, de itt se fogom. A bezárogatást se nagyon erőltettem és tette a dolgát a teló. Csak mégis érdekelne, hogy lesz-e tényleges előnye valahol!

(#674) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

(#675) SAABPEPE válasza ollie (#674) üzenetére

SAABPEPE
(tag)

Ki milyen tokot ajánl hozzá?
Nekem régi s6 edge +-on egy flip covers samsung volt és még kopáson kívül semmi baja :)

(#676) Peterzon94 válasza tylerddd (#673) üzenetére

Peterzon94
(tag)

Ha lesz is előnye, kérdés megéri-e a felárat

iPhone X

(#677) ollie válasza SAABPEPE (#675) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Én LED View Cover-t hazsnálok, az S9+-hoz (meg jóval korábban az S7 edge-hez) is ez volt, és imádom. Az S8+-hoz Clear View Cover volt, azt azért nem ajánlom, mert iszonyatosan karcolódok.

(#678) tylerddd válasza SAABPEPE (#675) üzenetére

tylerddd
(PH! addikt)

Én a héten fogok berendelni néhányat amazonról, Angliából, hogy ne hónapot kelljen rájuk várni. Már kinéztem párat, én főleg olyat szeretnék, ami nem vastagítja a telót, nem kimondottan elejtés ellen.

Üveg is kellene rá, Nillkin nekem bejött iPhone-on, de ez is komolynak tűnik. Nem néztem rá pontosan, olyan 50 dollár körül van a srác linkjében, ha jól néztem.

(#679) SAABPEPE válasza tylerddd (#678) üzenetére

SAABPEPE
(tag)

Ez nem ez a fajta ?:) itt

(#680) tylerddd válasza SAABPEPE (#679) üzenetére

tylerddd
(PH! addikt)

De, és az ár is kb. stimmel!

(#681) LosBlancosrm válasza tylerddd (#678) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Korábban írtam már, SESben ezt garanciával felteszik 15K-ért. 1 éven belül ha levegősödik, feljön, kicserélik.

(#682) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Most így este 2:40 óra SoT és még 60%-on az akku, és szinte csak játszottam a telefonon. Ez nagyon jó, ha figyelembe vesszük a készenléti időt is.

(#683) sanyijedi válasza LosBlancosrm (#681) üzenetére

sanyijedi
(senior tag)

így van, én is ma tetettem fel.

Samsung Galaxy S11 + Apple iPhone XI

(#684) Silent77 válasza SAABPEPE (#679) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Király, meg is rendeltem. :R

(#685) Peterzon94 válasza ollie (#682) üzenetére

Peterzon94
(tag)

Legelső feltöltésem 90%ra, mobilnet ment végig pluszba szinte végig 4G-n. S8 után bőőőven meg vagyok elégedve :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone X

(#686) HaliGab23 válasza Peterzon94 (#685) üzenetére

HaliGab23
(fanatikus tag)

Nekem 2 feltöltés után:

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#687) Peterzon94 válasza HaliGab23 (#686) üzenetére

Peterzon94
(tag)

woooow :C :C nagyon király

iPhone X

(#688) newman8929

newman8929
(tag)

Üdv. Ma nekem is sikerült csatlakozni egy kék Note 9-el. Meg is van az első hiba. Másnál jelentkezik? Vissza vigyem? [link]

(#689) FeRRaR1 válasza newman8929 (#688) üzenetére

FeRRaR1
(őstag)

Azonnal vidd vissza, és cseréltesd, ne megcsináltasd.

(#690) HaliGab23 válasza newman8929 (#688) üzenetére

HaliGab23
(fanatikus tag)

Ha idegesít Téged, vagy sötét helységben zavaró, akkor vidd vissza mindenképp.

(#691) Plazmacucci válasza newman8929 (#688) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Simán vidd vissza. Egyből cseréljék készletről.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#692) Troyci válasza newman8929 (#688) üzenetére

Troyci
(lelkes újonc)

Nekem is ilyen, valószínűleg visszaviszem. Note8-nál beletörődtem, nem volt hatással a vízállóságra, most nem hagyom annyiban. Csak abban reménykedek, hogy nem az összes készleten lévő ilyen az üzletben :F

(#693) HaliGab23 válasza Peterzon94 (#687) üzenetére

HaliGab23
(fanatikus tag)

Elég kemény :D

Már kezdem a méreteit is megszokni, igaz, ha az S8-at most kézbeveszem, kis apróságnak tűnik a Note után :DD

A média mark 65.000ért akarta beszámolni az S8-at, mert az USB csatinál karcos volt. Mondom a srácnak, hogy mind karcos vazze, mivel a samsung olyan csatit csinált, aminek éles fém a vége, és összekarcolja.
Aztán mondta, hogy ettől függetlenül a rendo.hu 110e-re szépen ki fogja tenni eladásra, ha otthagyom.

Persze nem hagytam ott.

Viszont a Note 9-hez adott csatihoz tettek egy kis műanyagot, gondolom rájöttek, hogy az S8-é összebacta a keretet...
(Nem tudom, mert S9-em nem volt, lehet már ott javították.)

(#694) sanyijedi válasza Troyci (#692) üzenetére

sanyijedi
(senior tag)

en azt nem tudom, hogy ha most visszakuldom akkor ok visszakapom a penzt, de mar nem kapok ilyen aron masikat.. masik verzio hogy szervizbe kuldom javitasra, na az teljesen kizart.
amugy ahogy te is irod, nekem is ugyan ez volt note 8al

lehet beviszem a samsungba, mondják meg vízálló e ha nem akkor visszaküldöm. az már kellemetlenebb hogy már érte víz..

[ Szerkesztve ]

(#695) ollie válasza sanyijedi (#694) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A törvények szerint nincs csere, hanem csak egyszerűen elállhatsz a vásárlástól 14 napon belül (online rendelésnél), és akkor visszakapod a pénzed. És igen, akkor már nem lesz érvényes az előrendelési kedvezmény. Persze lehet szervizeltetni (ha kiderül, hogy hibás), de akkor nem új készüléket kapsz, hanem szétszedik és összeragasszák (vagy kijelzőt cserélnek).

(#696) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Rendeltem egy ilyet, ezt ugyanúgy lehet használni, mint az S pent (kivéve persze a BT képességek):

Staedtler Noris digital pen

(#697) gyuri81 válasza ollie (#696) üzenetére

gyuri81
(PH! addikt)

Ezt anno neztem en is, csak valami veszett drága.

Note 8+ Gear S3 Frontier

(#698) ollie válasza gyuri81 (#697) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ja, és külföldről sem olcsóbb.

(#699) xemmex válasza sanyijedi (#694) üzenetére

xemmex
(újonc)

A note8 is volt ilyen jelegű hibával. https://www.youtube.com/watch?v=2bq0WsoCzek

[ Szerkesztve ]

(#700) sanyijedi válasza xemmex (#699) üzenetére

sanyijedi
(senior tag)

igen, tudom. nekem is ilyen volt. csak akkor nem foglalkoztam vele.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.