Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • awakening87

    aktív tag

    válasz cocus007 #7277 üzenetére

    Igen, jól érted, a rootolásig minden stimmel. A kártyára mentéshez a Link2SD-t kell használni, előtte menj be a recovery-be és format menü, format sd-ext, aztán a Link2SD-ben megadod, hogy ext4-es a partíció, újraindítod a telefont, aztán máris használható. A Link2SD-ben be is lehet állítani, hogy telepítéskor magától linkelje át az alkalmazásokat, meg újralinkelje őket, amikor frissíti őket a Play.
    A mostani rendszeredben használsz 2. partíciót az SD kártyán? (sd-ext)
    Amit a Beállítások->Alkalmazások->Alkalmazások kezelése->SD kártyán részből érsz el, az az Android saját Move to SD eljárása és ahhoz nem kell ext2/3/4-es partíció az SD kártyán, viszont korlátozottak a képességei. Néhány hozzászólással korábban leírtam a különbségeket, keresd a .android_secure kifejezést.

    Melyik ikonokra gondolsz? Minden úgy néz ki, mint a gyáriban, ebből a szempontból semmit sem módosítottam rajta. Egyedül a Swype-ot a SamsungApps-ot meg az AllShare-t szedtem ki a rom-ból (helymegtakarítás végett), de technikailag semmi akadálya, hogy utólag visszatedd őket.
    A lehúzhatós sávban meg szürke (inaktív) és zöld (aktív) ikonok vannak: Wifi, Bluetooth, GPS, Hang, Automatikus elforgatás. Ha több fajta kell: pl. ott a Notification Toggle alkalmazás.
    Ahol pedig az óra van, az óra fehér színű, a mobil/wifi térerősség kijelző szürkésfehér színű, a mobilnetet jelző kis GPRS/EDGE/3G/HSPA ikon is, viszont annak a fel- és lefelé mutató nyilai színesek, a többi ikon (szinkronizálás stb.) szürke. A wifis mobilnet megosztás ikonja kék színű. A Beállítások-ban színesek az ikonok.

    A garancia nem repült el, ha baj van, Odin-nal visszateszed rá valamelyik 2.3.6-osat, amelyet a Kies amúgy is felrakna, a recovery-ből csinálsz rajta egy factory wipe/reset-et és már viheted is. Esetleg valamelyik gyári 2.3.4-eset, aztán a Kies-sel meg felfrissíted.
    Szerintem az előbbi áron még el tudod adni, különben egy jó kérdés, hogy mennyit ér.
    Akármilyen nem gyári rom-mal, vagy a gyári rommal+a tárhelybővítős kernellel+egy jó SD kártyával többet ér, mint a teljesen gyári rom-mal, ugyanis az első panasz, amit a legtöbben mondanak erre a telefonra, az a belső tárhely mérete. Ezzel a kis trükkel meg szinte "végtelen". :)

    [ Szerkesztve ]

    SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Új hozzászólás Aktív témák