Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    Az ember csak értetlenül áll és néz ki a fejéből. Vajon mi lehetett a megfontolás amögött, hogy nem egyszerre kezeli a két SIM-et? Mindig arra gondolok, hogy valami nyomós oka csak lehetett a tervezők szerint, bárcsak meg lehetne kérdezni őket. Vajon azt gondolták, hogy fontosabb ráírhatni a dobozra az (akár) 1 hónapos készenléti időt, mert a külön SIM-kezelés úgyis csak azután derül ki, hogy valaki megvette a készüléket? De akkor azt hiszik, hogy a népek nem olvasnak internetet? Persze lehet, hogy arrafelé valóban nem... De csak át kellett volna kacsintani a szomszéd dzsunkára, hogy kiderüljön, hogy Tien Phu Chin brigádjának mobiljai már évek óta egyszerre is kezelik a két SIM-et...

    A teló többi jellemzője az ehh... kategória. Fel nem fogom, hogy a hosszú készenléti időn kívül valaki miért vesz meg egy ilyen kétes értékű tákolmányt (és akkor is csak azt találom elég nyomós indoknak erre, ha retyezáti erdőkerülő az illető és kéthetente egyszer kerül konnektorközelbe - engem speciel baromira nem érdekel, hogy két-háromnaponta vagy kéthetente kell tölteni a telefonomat) -- de ez már az én hibám.

    A második oldal elején az első hat sorban három "hasonló" és két "sikeredett" olvasható, ezen még lehetett volna dolgozni egy kicsit ;)

    Mindenkitől elnézést, ez a hsz kicsit füstölgősre sikeredett :B

    [ Szerkesztve ]

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák