Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) SonicX

SonicX
(fanatikus tag)

bezzeg a fél évvel ezelőttre beígért droid8 még mindig nem érkezett meg ugyanerre a hardverre Redmi Note 4 készülékre... errefel az A1-re meg itt van már a 9... a MIUI10.1 viszont ráment a 7es droid-os készülékekre...

The Fastest Thing Alive

(#2) haypro válasza SonicX (#1) üzenetére

haypro
(senior tag)

Látod, pont ez a lényege az Android One licensznek. Ez az 50-60k-s telefon hamarabb kapja meg a főverziós frissítéseket (is), mint a flagshipek túlnyomó többsége (Pl. Samsung S9, Note 9, Oneplus 5/5T stb)
Nem értem a felháborodást, MIUI alatt a leglényegesebb újdonságokat sosem a legújabb Android, hanem a friss MIUI hozza, aminek a frissítésében az élen jár a Xiaomi a közép- és alsókategóriában.

(#3) Silenc3Hun válasza SonicX (#1) üzenetére

Silenc3Hun
(őstag)

Ezért döntöttem el, hogy legyenek akármilyen jók és olcsók a Redmi-k, innentől kezdve ignorálom őket (és bármilyen olyan telefont, amibe a gyártó belegányolja a saját sz&rjait). Venni akartam egy A2 Lite-ot, de nem lenne előrelépés hardverileg, a sima A2-ben pedig az akksi felháborító (még a Note 4 4000-es akksiját is keveslem). Na majd az A3 hátha

"There's a reason that we came across in this world..."

(#4) SutiAdi

SutiAdi
(tag)

Nekem Ausztriában nem hozta fel a frissítést, miután rákerestem. Nem baj, nem sürgős, inkább legyen jó, mire lejön. Az oreót is sikerült még azelőtt letöltenem egy éve, mielőtt visszavonták az első verziót :)

(#5) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Szuper! Várom , kíváncsi vagyok milyen lesz. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#6) juuzer

juuzer
(őstag)

Na végre :)

Vamos a la playa.

(#7) Armagedown válasza Silenc3Hun (#3) üzenetére

Armagedown
(őstag)

Nem gond, ha nem tetszik a rom, akkor lehet csereberélni, XDA-n van a népszerű mobilokhoz.
#1 A Redmi Note 4re is van Pie alapú rom.
Meg sem veszem ezt a mobilt, ha nem lehet custom romot telepíteni. :))

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#8) AxBattler

AxBattler
(PH! félisten)

Akkor az FM rádió mostantól minden Android One rendszerben/főverzióban megtalálható lesz?

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#9) Silenc3Hun válasza Armagedown (#7) üzenetére

Silenc3Hun
(őstag)

Tudom, hogy lehet cserélni ROM-ot. ;) Csak egyrészt nincs időm ezzel szórakozni, hogy éppen melyiknek mi a baja, másrészt pedig nem a minden nap használt telefonomon fogom ezt próbálgatni, mert ha elbaxom, akkor ott maradok telefon nélkül

"There's a reason that we came across in this world..."

(#10) dlaj válasza AxBattler (#8) üzenetére

dlaj
(őstag)

Nem hinném. Az A2-ben sincs. Pie ide vagy oda. :)

(#11) Ryoo

Ryoo
(senior tag)

Olyan jók ezek a címek, de még A2-re sincs frissítés ebben a régióban, ahogy A2 lite-ra sincs ebben a régióban és ki tudja erre is mikor lesz...

Xiaomi Mi A2, Lenovo Yoga 300

(#12) PowerBuldog válasza dlaj (#10) üzenetére

PowerBuldog
(PH! kedvence)

A2-ben van egyáltalán chip szintén fm radio?

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#13) dlaj válasza PowerBuldog (#12) üzenetére

dlaj
(őstag)

Nincs.
Mondjuk én a kérdésére válaszoltam. :)

(#14) Doki42

Doki42
(fanatikus tag)

Már nincs meg...
😎

(#15) *Mukeey* válasza Silenc3Hun (#9) üzenetére

*Mukeey*
(őstag)

Én is így gondolom, hogy a napi használós telómon nem fogok kisérletezgetni mindenféle rommal. Meg bármikor téglázhatom, utána hova szaladjak valami készülékért gyors...

Google Pixel 2 XL

(#16) ktommy91 válasza SonicX (#1) üzenetére

ktommy91
(PH! addikt)

Neked ígért a xiaomi oreo-t a RN4-re? Nem szokásuk redmi-re 2 új főverziót adni, kétlem hogy hivatalos ígéret lett volna.

Nincs kerítés.

(#17) szabakaa válasza *Mukeey* (#15) üzenetére

szabakaa
(fanatikus tag)

Kb. lehetetlen a mai telokat szoftver felépítéssel hardveresen teglazni, softbricket meg simán lehet korrigálni percek alatt, nem olyan bonyolult ez.

Samsung Galaxy S9

(#18) beyruth82 válasza SonicX (#1) üzenetére

beyruth82
(őstag)

A miui-s telóinak frissítése android főverzió szempontjából mindig is botrányos volt.Viszont ahogy írták is előttem pont a miui sajátosságai miatt nem igazán venni észre sokszor változást a 6,7 vagy 8-as android között,illetve ami változás van az a miui frissítése miatt van és nem az androidos főverzió frissülés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#19) INGJOKE

INGJOKE
(őstag)

Megnéztem most reggel a kolléganő telefonját nincs még rajta semmi... nézegetem majd neki akkor a napokban...:D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd

(#20) PowerBuldog válasza INGJOKE (#19) üzenetére

PowerBuldog
(PH! kedvence)

Tegnap végig néztem VPN-el, de sehol nem találta még.

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#21) BE4GLE

BE4GLE
(tag)

Szerintem ezt a hírt akkor kellett volna megosztani, amikor ebben a régióban is elérhetővé válik.

Samsung 300E5Z-S07 notebook, Honor 6 H60-L04 smartphone

(#22) spheedx

spheedx
(újonc)

Az Mi8-ra meg tesznek magasról... :W

(#23) csiki_92 válasza spheedx (#22) üzenetére

csiki_92
(senior tag)

https://www.theandroidsoul.com/xiaomi-mi-8-update/

Konkrétan már elérhető a Pie... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) judas13 válasza SonicX (#1) üzenetére

judas13
(őstag)

Ezt a "beígért" frissítési történetet hivatalos helyen, forrásból olvastad ki valahol amúgy csak kérdezem.
Ezért kell One szériás telefont venni.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#25) NumberGuy válasza judas13 (#24) üzenetére

NumberGuy
(kvázi-tag)

Maximum annak, aki frissítés függő.

(#26) AxBattler válasza dlaj (#10) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Köszi, akkor inkább nézek MIUI-s készüléket ! :(

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#27) gzbotii

gzbotii
(PH! kedvence)

Ez akkor sem Nexus sebesség, ha hat hónapot kell várni, hogy elkezdjék a frissítést. Mire minden készülék megkapja, lesz február is...

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#28) ktommy91 válasza gzbotii (#27) üzenetére

ktommy91
(PH! addikt)

Ezek nem google telefonok... Másik android one telóra(Nokia 7 plus) már szeptemberben elkezdték teríteni a pitét. De még ha fél évet várni is kell, akkor is hamarabb kapnak frissítést mint az egyéb telók nagy része.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#29) gzbotii válasza ktommy91 (#28) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)

Vágom, hogy nem Google telefon, mind a Nexus vonal volt, kvázi és a Pixel meg teljesen.
De azért eléggé Google közeli a cucc :U [link]

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#30) killertibi

killertibi
(újonc)

Na, megjött a frissítés, éppen települ. Bár teljesen elégedett vagyok a telefonnal és a rendszerrel, azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez milyen irányba fog változni.

[ Szerkesztve ]

(#31) leventin

leventin
(újonc)

A meglátjuk mennyire válik be- hát annyira hogy híváskor csak számot ír ki🙁. Üdvözlöm az Fm rádiót az A1 ben annyira érzékeny hogy nem is tudtam hogy enni adó van. A megnyitott ablakok egymás fölöttiből görgethetővé váltak csak az a fránya hívásbug ne lenne, két napja nem tudom ki hív. Valaki ? Tipp? Help🙁

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.