Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a.sebi

    őstag

    válasz Tomy Yayo #93 üzenetére

    De....csak nem volt pénzem ujra...es neh adtam uj esélyt pl mqngo megjelenésénél

  • feliks

    senior tag

    válasz Tomy Yayo #93 üzenetére

    Bár a kérdés nem nekem ment, de azért én is válaszolok (bár szerintem nem szar a wp7)..

    Nálam is volt sok WP7-es, mert egyszerűen fantasztikus rendszernek tartom, egyszerűen élmény használni. Miért váltam meg tőle vagy háromszor, és tértem rá vissza? Mert a rendszer egyszerűen nem tudja kiszolgálni az igényeimet egyelőre (OFF)(adja az ég hogy egyszer tudja, mert örömmel váltanék akkor rá vissza ismét)(/OFF), ugyanakkor gördülékeny, akadásmentes, és kényelmes kezelni, sokkal inkább, mint a többi renszert, plusz lehet hogy sz*r ízlésem van, de nekem tetszik a kinézete is.. Ugyanakkor nekem kell a mass storage, a bluetooth (no jó, ez kevésbé), és utálom az örökös zune körül forgást.. Volt iOS-em is, ott is zavart, de kevésbé, mert jailbreakkal megoldható volt a mass storage (OFF)(ha nem is teljesen úgy mint droidnál, de használható)(/OFF), lehetett ftpszerűségen beleturkálni a rendszerbe, megoldható volt a bluetooth fileküldés is(OFF)(nem minden verziónál, de megoldható)(/OFF), stb. Emlékszem, hogy volt WP7-re is megoldás, de az megszűnt ha jól emlékszem, és így nálam egyelőre az a rendszer a wp7, ami mindig vonz, hogy kéne egy ilyen, de mindig rájövök, hogy a napi használatra számomra nem optimális. Lehet a.sebi is ugyanígy van a rendszerrel, csak máshogy fogalmazza meg.. :DDD

    LosoT#96: :C

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

Új hozzászólás Aktív témák