Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    2 oldal az UI-ról meg a plusz szoftverekről (amiket az ember úgyis lecserél :D ), a hardverről 1 kis bekezdés, melegedés ilyesmi megint nincs :( Szó se róla, nem kötözködök, sőt messze ez a kedvenc mobilos oldalam, de szomorú vagyok a kevés infó miatt.

    Babkukta: az AnTuTu pontszám sok mindentől függ. De nekem az tűnt fel, hogy legfőképpen attól, mennyire meleg a teló. Ha éjszaka nem piszkálod, reggel felkelsz és tolsz egy AnTuTut azonnal, több pontot fog adni, mint amikor "meleg" a teló (szerintem valami elektronika lekorlátozza az órajelet).

    Ezért van az, hogy a Xiaomi nekem csinált már 21 ezret (játék után) és 26400-at (reggel asztalról elvéve) is.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • Neck

    veterán

    válasz zack #28 üzenetére

    Én is úgy érzem, hogy 1-2 apróságot egzaktabbá lehetne tenni a tesztelés során (viszonyíthatóvá), mint pl melegedés, fülhallgató referencia.

    A Modern Combat nem jó, fizetős. Mondjuk azt mondanám, hogy Real Racing 3, 3 db verseny az első pályán, vagy valami hasonló. Azt bárki letöltheti, megnézheti hogy az övén mennyire melegszik, stb.

    Szerintem az AnTuTut is lehetne hasonló módon tesztelni, mert szerintem azért van ekkora szórás két szögugyanolyan hardverű telefon pontszámai között, mert véletlenszerűen van a benchmark elindítva.

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • Neck

    veterán

    válasz zack #33 üzenetére

    Nem a Mobilaréna, hanem az olvasók szemszögét mondom.

    Fontos az összehasonlíthatóság, tehát bárki számára elérhető kell legyen. Lehet, hogy nem mindenki akar a Modern Combattal játszani, azért meg nem fogja megvenni, hogy megnézze a melegedést.

    Ezért kell ingyeneset választani.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák