- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Poco F3 - a mindenes, de nem mindenkinek
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Yettel topik
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- 165 Hz-es panelt tesztel a OnePlus
- Szuperkijelzővel készül a Huawei Mate 80 RS
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Osibaa
senior tag
válasz
#06658560 #19 üzenetére
"Nem sarkítom, amit leírtál ahhoz pont passzol." Mert a 0-nak a hegynyi cucc pont a duplája?
Leköteleznél, ha a nem forgatnád ki, amit írtam és a támadás mellett érvelnél is.
Igen, azt gondolom, hogy több Windows-os tabot el lehetne adni, ha nem Atom procival lenne szerelve. Hogy pontosan mennyit adnának el, azt nem tudom. Miért, Te tudod?
-
Osibaa
senior tag
válasz
#06658560 #14 üzenetére
Erősen kisarkítod, amit írtam ("nem vettek semmit", "rohannak felvásárolni a hegyeket").
A tabletek piaca épp dübörög, igen, én reálisnak tartom, hogy a Temashnak lenne helye az Atommal és a Core procikkal szerelt tabok között és abból is el lehetne adni értelmes mennyiséget, többet, mint Atommal.
Mi igazolja, hogy jobb teljesítményt tudnának ugyan ennyiért adni, s akkor az nem venné el a piacot a jelenleg drágább termékek elöl?
Az Intel procik sosem az olcsósságukról voltak híresek, ha a gyártó cseréli az Atomot Temashra, nem gondolom, hogy számottevően változna a tab ára. A drágább termékek pedig teljesítményben is többet nyújtanak, aki most egy Core procis tabot választ, miért gondolod, hogy a Temash mellett nem azt venné?
-
Osibaa
senior tag
Viszont ha a gyártó Atommal 50 db-ot tud eladni, Temash-sal pedig 100-at ugyanazért az árért, akkor máris megérte neki átállni. Mégsem teszik és erőltetik a szutyok Atomot.
Az Atom név leváltása szerintem jó ötlet, ha az új termékek már használhatóbbak is lesznek. Különben a Celeron márkanév is ugyanarra a sorsra jut, mint az Atom. (Mondjuk egy időben ez is volt már Celeroncs
)
Az elnevezési mizéria amúgy az AMD-re is igaz, a korábban E sorozatú termékek most A4 és A6 néven is jönnek. Időről-időre belekeverednek ebbe a gyártók.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Home server / házi szerver építése
- Kuponkunyeráló
- Battlefield 3
- Kiemelkedően csendes ASUS VGA jött a Noctua közreműködésével
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Óra topik
- Autós kamerák
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3139, 95% Akkumulátor
- Eladó 2db Nokia steel hr hibrid okos óra dobozával
- ÚJ Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2K - 120Hz Érintő - Snapdragon X Elite - 16GB - 512GB-2 év gari
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3034, 100% Akkumulátor
- Bezámítás! Lenovo Thinkpad T14 Gen 5 üzleti - Ultra 7 165U 16GB DDR5 512GB SSD Intel Graphics WIN11
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest