Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    válasz Jonathan92 #2 üzenetére

    Pont az a lényeg, hogy nagyon low budget legyen. Ez az egyik cél. De amilyen modellek eddig jöttek... A legnagyobb gond a rendkívül alacsony a felbontás :(

  • duo

    őstag

    válasz Jonathan92 #2 üzenetére

    pedig ha élezi a versenyt azzal a végfelhasználó profitál. Nem tudom a te fogyasztási/felhasználói szokásaidat, ha pl te évente/kétévente új és drága készüléket veszel meg igényed van rá és megteheted akkor a szempontodból igazad van.merthogy a vasad mindig elég erős ahhoz elfuttassa a friss OSt, bármekkorát is harapjon a rendszer erőforrásaiba. VISZONT. Aki addig használná a készülékét amig az működik, nincs úgy elengedve hogy a kiadásai mellett olyan gyakran váltson telefont, Vagy mint én, nem hajlandó olyan ütemben követni a trendet, ahogy azt a fogyasztói társadalom diktálná, ill a gyártók elvárnák, azoknak alternatíva lehet a telefon erőforrásaival takarékosabban bánó OS ->gyorsabb->szoftveresen és így hardveresen is időtállóbb közép vagy belépőszintű készülékekkel.ha ez portolható lesz más telefonokra akkor teljesen újjá tud varázsolni pl egy xperia U-t alcatel 995-öt , huawei g300-at. amiken igazán gördülékenyen a jól optimalizált custom GB-k mennek. Az ICS-k 512 Rammal kevésbé érzik jól magukat. Mennek mennek, de nem az igazi. szerintem.
    Ha pedig pl a droid piacot veszít emiatt akkor meeting lesz meg esetmegbeszélés, és lehet hogy optimalizáltabb android verziók jönnek ki.amik akár a csúcskészülékeken MÉG jobban teljesítenek.

    [ Szerkesztve ]

    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Új hozzászólás Aktív témák