- Xiaomi 12 - az izmos 12
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Google Pixel topik
- Motorola Edge 50 Ultra - szépen kifaragták
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Nothing Phone (1) - nem semmi (2)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Keem1
veterán
Gyerekek, bocsássatok meg, de majd lefordultam a röhögéstől amikor a céges-IE6-os hsz-eket olvastam. Programozónak lehet azt nevezni, aki csak IE6-ra fejleszt?
Nálunk is csinálnak a srácok webes alkalmazásokat, de egy-egy teszt után haza nem engedik őket, míg a tervezett feladat nem megy csont nélkül IE6, IE7, IE8, Firefox 2x, 3x, Opera és Safari alatt. És ez volt már 2005-ben is, mikor a céghez kerültem, nyilván az akkor még nem létező böngészőkkel nem kellett tesztelni.
Egy igazán nagy webalkalmazásnak minden nagyobb böngésző alatt működnie kell, nincs mese, ezt még nekünk is tanították fősulin, pedig a webalkalmazások csak egy féléves tárgyunk volt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- ROBUX ÁRON ALUL - VÁSÁROLJ ROBLOX ROBUXOT MÉG MA, ELKÉPESZTŐ KEDVEZMÉNNYEL (Bármilyen platformra)
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Asus TUF 16 FA607PI - 16" 2,5K 165Hz - Ryzen 9 7845HX - 32GB - 1TB - RTX 4070 - Win11 - 1,5 év gari
- 1-12 részletre.Új noblechairs EPIC műbőr FEKETE - FEKETE. 2 év garancia!
- Epson Expression 12000 XL Nagyformátumú A3 szkenner
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 PRO 1TB SSD fekete játékkonzol extra játékokkal garanciával hibátlan
- Akció! Újra Gamer EGEREK! Glorious , Endgamer XM1R , Nibio
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest