Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    Ez az emberi inkább meg se szólaljon. Egyszer már bebizonyította, hogy mekkora "szakember". Ha a BB sikeres akar lenni, vagy rúgja ki, vagy tartsa meg, de akkor csinálja pont az ellenkezőjét, amit ez a tapló nyüszög.

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

  • cairojack

    aktív tag

    Azt azért még hozzá tenném, bár még nem volta a kezemben BB10-es teló, ahogy a neten néztem a videókat róla, az egy igen csak testre szabható rendszer, és szinte minden menüpontban ott voltak az általam elvárt opciók, szemben a WP-vel, amit amikor haverom 1 éve megvett, egy órába került, mire rászenvedtünk egy egyedi csengőhangot, amit előtte meg kellett vágni 40 mp-esre.

    Szóval a WP zártságához, és baromságaihoz képest elég üdítően hat, báááááár ténylegesen ezt kijelenteni majd csak akkor merném ezt, ha már pár órát sikerült eltöltenem egy BB10-es telóval. Az meg nem tom mikor lesz, de az eddig általam látottak alapján, elsőre igencsak szimpi rendszer, szomorú lennék, ha becsődölnének.

    (BTW tudtommal a BB is érintett volta a megfigyelési botrányban. Asszem pár éve beengedték az NSA-t a renszerükbe, mikor az megfenyegette őket, hogy ki lesznek tiltva, ha nem teszik. Szóval a biztonságos üzenetküldés a múlté, felejtsük el, ebből már nem fognak megélni, az fix.)

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák